ما ضمن استقبال از بخش خصوصی رقابت: NewSpace هند CMD R. Narayanan

NewSpace هند Ltd. گروه فضای دوم بازوی تجاری تشکیل شده بود به بازار محصولات و خدمات از اروپا. NSIL جدید رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل R. Narayanan, شد معاون مدیر در ISRO مایع سیستم محرکه مرکز در تریواندروم. در این مصاحبه آقای Narayanan صحبت می کند در مورد نقش شرکت نوپای در صحنه و در دنیای رقابتی فضای بازار است. ویرایش گزیده ای:

NewSpace هند با مسئولیت محدود است که فقط در مورد یک سال, و در حال حاضر آن را تا به شما به عنوان دومین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. چگونه بود سال گذشته از نظر اهداف کسب و کار ملاقات کرد و عملکرد مالی ، چه شد اولویت?

من شده اند در این محل برای کمتر از یک ماه. من در آمد و پس از سلف من در اینجا [خانم D. R. Suma] superannuated در ماه ژانویه است. پس از آن بود طبیعی انتقال. برای یک شرکت جوان سال بوده است نه بد. من نمی توانم به ارقام مالی نشده است.

NSIL دستور کار است تا با صنعت و ایجاد یک تکنولوژی بالا تولید پایه به خصوص برای فضای فعالیت است. آن را باید متوجه ISRO دو ماهواره به فضا پرتاب وسایل نقلیه از PSLV و جدید SSLV [کوچک پرتاب ماهواره وسیله نقلیه با توجه به اولین اجرای خود را در یک زن و شوهر از ماه] از طریق صنعت ما. برخی از پیشرفت های ساخته شده در این طرح است. در سال گذشته ما دعوت ابراز علاقه [EoI] برای PSLV. بررسی EoIs است که در مرحله نهایی است و ما در حال آماده سازی برای صدور یک RFP [درخواست برای پیشنهاد].

NSIL حال مشتریان خود در دو اخیر PSLV راه اندازی شد. ما باید برخی از سوالات. شما ممکن است بشنوید از ما در مدت کوتاهی در مورد برخی از آینده قرارداد. گرفتن فضاپیمای کوچک و ارتباطات ماهواره ای خدمات دیگر محوری مناطق. در زمینه انتقال تکنولوژی ما در حال شناسایی پتانسیل جویند.

چه برنامه های برای دومین سال ؟

در واقع ما باید ساختمان را در کار انجام شده در سال اول. پیدا کردن یک شریک صنعتی برای تولید PSLV عمده فعالیت ما نگاه به جلو به در سال دوم. برای SSLV بیش از حد ما امیدواریم که برای آغاز تولید در طول سال و پس از آن باعث می شود زن و شوهر اول از پرواز.

شروع به عنوان یک بسیار لاغر شرکت ما در روند تازه recruitments برای پر کردن پست ها در سراسر مناطق. در چند ماه ممکن است ما دو قدرت ما به 15-20 نفر است و ممکن است گسترش بیشتر بعد.

چگونه می توانم به شما پیشنهاد می کنیم برای فشار به تولید تجاری از PSLV و SSLV به جلو ؟

تکنولوژی ساخت PSLV پیچیده است. صنعت باید مرطوب دست خود بر روی آن در حالی که ما انجام برخی از دست نگه داشتن. این EoI است تنها گام اول است. وجود دارد 6-7 متقاضیان علاقه مند. پس از RFP یک عدد کوچکتر خواهد بود شارت. ما باید فقط یک تولید بازیکن — که می تواند یک کنسرسیوم از شرکای متعدد. این SSLV را نیز به دنبال همان مسیر است. می تواند آن را واگذار به همان یا یک بازیکن دیگر.

وجود دارد بسیاری از تقلید در حوزه کسب و کار از دو تجاری آغوش وزارت فضا — NSIL و آن خواهر و برادر Antrix شرکت. چگونه می توانم به شما هر دو به اشتراک گذاری همان کار وجود دارد بحث می کند که در آن یکی از شرکت دریافت کردن و یکی دیگر در? آن همه به نظر می رسد بسیار گیج کننده است.

من فقط می دانم در مورد NSIL دستور. آینده به عنوان من از یک تکنولوژی پس زمینه من نمی دانم که خیلی در مورد کار Antrix. من واقعا نمی هر چیزی در مورد آن.

در سال های اخیر بسیاری از هند شرکت های بخش خصوصی و راه اندازی کرده اند تا خود را در فضای کسب و کار و آنها هم در حال ارائه به innovatively کوچک ماهواره و راه اندازی وسایل نقلیه و غیره در هزینه کم است. چگونه یک فضای PSU نگه داشتن خود را در این رقابت های جهانی و همزیستی با بقیه ؟

این امر در واقع یک توسعه خوب اگر یک بخش خصوصی بازیکن آمد و شد یک رقیب به NSIL! من می گویند که خواهد بود NSIL بزرگترین دستاورد است. ما باید در مورد آن نگران اما می توانید در بازی در نقش مکمل.

آنچه که در تصویر بزرگ برای NSIL در سال های آینده?

ما هستند یک شرکت نوپای و برای من به می گویند هر چیزی در مورد بلند مدت با قرار گرفتن در معرض من کمتر از یک ماه خواهد بود بیش از حد در این مرحله است. احتمالا در 4-5 سال آینده ما خواهد شد در یک موقعیت برای صحبت در مورد آن است. اما بله, ما می خواهیم به یکی از عمده فضا بازیکنان در جهان و end-to-end ارائه دهنده خدمات در تمام فضای فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>