ما نه فقط به اندازه کافی رقابتی می گوید Kohli پس از 10-جدا از دست دادن

کاپیتان هند Virat Kohli در فوریه 24 گفت: آنها “نه فقط به اندازه کافی رقابتی” پس از توفنده به 10 ویکت شکست دست نیوزیلند در باز آزمون در ولینگتون.

ارسال به خفاش پس از نیوزیلند برنده شیر یا خط, هند بودند دگرگون کردن ملال انگیز 165 در نوبت اول که در نهایت ثابت می شود تعیین کننده در حوضه معکوس زمین است که با کمک این seamers.

“بازی شیر یا خط را به نوبه خود بسیار مهم است. اما در همان زمان ما را به مقدار زیادی از غرور و افتخار در حال رقابتی به عنوان یک واحد پنبه حلاجی شده و ما فقط به اندازه کافی رقابتی,” Kohli گفت: در بعد از مسابقه ارائه شده است.

“هر چیزی که در این منطقه حتی 220-230 را ساخته اند آن متفاوت است. به عنوان یک بازی بولینگ گروه ما بسیار خوب بوده است. حلقه را دریافت کنید بهتر است.

“که در نوبت اول قرار ما پشت و سپس سرب قرار داده و ما را تحت فشار بیشتر. آخرین سه ویکت و کسانی که 120 اجرا می شود تحت فشار قرار دادند و ما از این بازی است.”

Kohli شد ملاحظه نسبت به جوان خود را ضربه اما احساس پرتاب می توانست کمی منظم تر.

“با پرتاب کنندگان تاريخيش به خوبی به عنوان یک بازی بولینگ گروه ما گرفته ام افتخار در رقابتی بودن. تا هفت نیوزیلند ویکت ما واقعا خوب است.

“ما می خواستیم برای محدود کردن منجر به زیر 100 اما آخرین اجرا می شود خود را از ضربه ساخته شده همه چیز دشوار است. این پرتاب کنندگان هنوز هم می تواند بیشتر و منظم آنها را نه به عنوان شاد با عملکرد بولینگ.”

در این تیم جوان ضربه مانند Prithvi شاو و Mayank Agarwal که کاپیتان گفت: “شما نمی خواهید به بیش از حد سخت در بچه ها مثل شاو. او بازی فقط دو در خارج از کشور انجام شد. او را به شکل یک راه او را پیدا خواهد کرد یک راه برای نمره اجرا می شود.

“Mayank اعمال خودش هست و او تنها فرد دیگری به غیر از Rahane که ما هر حرکت با خفاش.

“قدرت ما است برای قرار دادن نمرات بزرگ برای ما پرتاب کنندگان به کاسه در و که گم شده بود در این بازی.”

همچنین بخوانید: Ashwin — مبارزه و رام نسیم

نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون نیز صحبت کرد و در مورد اهمیت بولینگ هند را ارزان در نوبت اول و قابل توجهی منجر شود آن را گرفته بود به لطف خود را به پایین سفارش ضربه مقاومت.

“برجسته تلاش بیش از فضای چهار روز. ما می دانیم که چگونه قوی هند در سراسر جهان است. تلاش در نوبت اول و سپس رقابتی مجموع با خفاش بزرگ بود. به منظور پایین اجرا می شود مهم است برای به دست آوردن یک بیت از یک سرب” ویلیامسون گفت.

زمین به کمک سریع خود را پرتاب کنندگان با اواز یا موسیقی دو نفری از تیم Southee و ترنت Karl های نه ویکت بین آنها که هند بیرون آمد و به بت بار دوم.

“نمی دانم چه انتظار از زمین در صبح روز آزمون. دلیل آن نیست که باد می وزد در این هفته وجود دارد کمی بیشتر در نوسان است. این پرتاب شد درخشان اما یک تلاش جمعی است.

“(پاریس seamer کایل) Jamieson درخشان بود. از طریق تابستان در سفید-توپ کریکت او شده است با ارزش. بنابراین اولین بزرگ برای کایل کمک در تعدادی از راه های.

“Southee طرز فکر نیست با یک نقطه ثابت کند. او فقط می خواستم به سرب با توپ. داشتن Karl در انتهای دیگر شده خواهد بود خوب برای او بیش از حد. چپ بازوی راست بازوی ترکیب می تواند خطرناک باشد.”

Man of the Match Southee بود که بخشی از تیم ملی بود که کوبید 0-5 توسط هند در T20 series خوشحال بود به پشت در مفید شرایط.

“یک پیروزی بزرگ به ضرب و شتم یک هندی با کیفیت جانبی. تغییر خوشایند در حال بازگشت به خانه شرایط. من فکر می کنم این صبح عظیم بود لحظه ای در این بازی است. قادر به انتخاب کنید تا این دو ویکت قبل از دوم توپ های جدید بسیار مهم بود,” Southee گفت.

“به عنوان یک بازی بولینگ واحد به 20 درها و تلاش مانند این بسیار خشنود است. حلقه تا به حال در آن بیشتر از حد معمول. با باد وجود دارد توپ را کمی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>