وزنه برداری المپیک مقدماتی برنامه رفته بلا استفاده با توجه به Covid-19 همه گیر اما هند Mirabai Chanu است مطمئن شات برای توکیو بازی ها اگر آنها برگزار می شود, در حالی که جوان جرمی Lalrinnunga نیز به مجموعه برش را برای مگا ورزشی عینک.

قهرمان سابق جهان Mirabai در حال حاضر اشغال مقام سوم در زنان 49kg رتبه بندی جهان پس از لغو مسابقات قهرمانی آسیا, آخرین بازی های المپیک مقدماتی رویداد قاره با توجه به شیوع کروناویروس.

او در پنج رویدادهای از شش موظف در صلاحیت قوانین.

در جلسه هیئت اجرایی بین المللی وزنه برداری, فدراسیون برگزار شد, در مارس 17-18 طریق ویدئو کنفرانس جهانی بدن ساخته شده است برخی از توصیه ها به انجمن بین المللی المپیک (IOC) با توجه به مقدماتی المپیک حوادث.

یکی از توصیه های کلیدی, منابع گفت: ممکن است نزدیک روند تحصیلی به تمام پنج قاره در مسابقات قهرمانی لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

نهایی تماس بگیرید

این امر به معنای المپیک صلاحیت اسلات خواهد بود تصمیم گرفت بر اساس زمان در رتبه بندی جهان. کمیته بین المللی المپیک خواهد شد را به یک تماس نهایی در توصیه های بین المللی وزنه برداری فدراسیون.

“Mirabai خاصی به واجد شرایط برای بازی های المپیک, او در حال حاضر در سوم نقطه در رتبه بندی جهان. بالای هشت از جهان رتبه بندی پس از پایان تحصیلی دوره به طور خودکار واجد شرایط برای توکیو المپیک” هندی وزنه برداری, فدراسیون, دبیر کل Sahdev Yadav گفت.

بیشتر حوادث به احتمال زیاد

“او به رقابت پرداختند در پنج مقدماتی رویدادهای اما ششمین یک, مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند لغو شد. من فکر می کنم وجود خواهد داشت نه بیشتر مقدماتی حوادث و جهان رتبه بندی وجود دارد و بر اساس آنچه در آن در حال حاضر است.”

تحت قوانین جدید برای واجد شرایط برای توکیو بازی های المپیک, یک وزنه بردار باید رقابت در حداقل یک رویداد در هر یک از سه دوره شش ماه (گسترش بیش از نوامبر سال 2018 به مارس سال 2020) حداقل شش حوادث کلی و در حداقل یک طلا و نقره در سطح رویداد.

25 سال Mirabai در حال حاضر جمع آوری شده 3869 Robi نقاط — BIRD رسمی روش محاسبه قرار می گیرد سوم پشت هو Zhihui (4703) از چین و Ri آهنگ آدامس (4209) از کره شمالی.

در مورد 17 ساله جرمی (مردان 67kg) که موفق به کسب یک طلا در 62 كيلوگرم در سال 2018 جوانان بازی های المپیک Sahdev گفت: “در بازی های المپیک وجود خواهد داشت 14 رقبا در هر وزن رده مردان و زنان است. علاوه بر بالا هشت از جهان رتبه بندی بالا ranker از هر پنج قاره نیز واجد شرایط. جرمی است که در بالا از رتبه بندی و اگر فدراسیون بین المللی توصیه های پذیرفته شده توسط کمیته بین المللی المپیک, او نیز واجد شرایط.”

جرمی است که در بالا از رتبه بندی با 3119 Robi نقاط دور دوم قرار می گیرد, محمد Almazyadi Nawaf (2672) از عربستان سعودی است. او را به ازدواج خود در المپیک.

آخرین اسلات خواهد بود از کشور میزبان در صورتی که کشور (ژاپن) دارای واجد شرایط نیست از این روش. اما اگر یک وزنه بردار از کشور میزبان واجد شرایط, آخرین اسلات داده خواهد شد از طریق کمیسیون سه جانبه روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی