Weinstein می رسد آزمایشی $19M مقابله با شاکیان

Harvey Weinstein و استودیو سابق هیئت مدیره رسیده و نزدیک به 19 میلیون دلار حل و فصل با ده ها تن از سوء رفتار جنسی شاکیان ایالت نیویورک را دادستان و وکلا در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام گفت: در روز سه شنبه.

توافق اعلام شد نیویورک دادستان کل Letitia جیمز و شیکاگو وکیل Elizabeth A. Fegan.

معامله اگر تایید توسط قضات در دادگاه های فدرال خواهد اجازه شاکیان ادعا می کنند از 7500 دلار به $750,000 از $18.8 میلیون دلار حل و فصل است.

سابق هالیوود تولید شد و به اعدام محکوم شده در اوایل سال جاری از تجاوز و حمله جنسی علیه زنان است. اتهامات توسط ده ها تن از زنان در سال 2017 نابود شده و کار خود را افزایش داد به #MeToo این جنبش جهانی برای نگه داشتن مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

68 ساله و سابق تهیه کننده فیلم تشخیص داده شد در ماه مارس با کروناویروس تنها چند روز پس از او منتقل به دولت حداکثر امنیت Wende Correctional Facility در نزدیکی بوفالو برای شروع خدمت خود در 23 سال حبس.

این حل و فصل است که در اوج چند سال کار سخت توسط بازماندگان که نه تنها آغاز #MeToo جنبش در سراسر دادند اما همچنین با استفاده از سیستم عامل خود را به دنبال عدالت برای همه کسانی که از ترس به جلو آمده و به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه در هالیوود Fegan گفت.

از جمله در اخبار انتشار بیانیه ای توسط شاکی Caitlin Dulany که گفت: Weinstein جدا شده و حمله او پس از ملاقات آنها در سال 1996 در جشنواره فیلم کن.

زمانی که من جلو آمد و من داستان در مورد حمله به, من می دانستم که وجود دارد نمی تواند در یک مسیر مستقیم به عدالت Dulany گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | The Harvey Weinstein داستان: از استودیو به دادگاه در 40 سال

هاروی اجتناب پاسخگویی برای دهه اعمال نفوذ قدرت خود را برای مخفی کردن در پشت یک web of deceit و من مصمم به عضویت در این کلاس اقدام برای اطمینان از تغییر معنی دار برای همه بازماندگان” او گفت:. من افتخار می کنم که این راه حل کمک خواهد کرد که بسیاری از زنانی که دیر شده برای عدالت و امداد. جیمز گفت: در یک نسخه که معامله خواهد حل و فصل دعاوی در نیویورک دولت طرح دعوی در دادگاه و در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شد که در حال بررسی در دادگاه فدرال.

بعد از این همه آزار و اذیت و تهدید و تبعیض این بازماندگان در نهایت دریافت برخی از عدالت جیمز گفت.

او نام آن را یک پیروزی برای هر زن است که تجربه آزار و اذیت جنسی, تبعیض و ارعاب یا اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرما.” جرالد Maatman, سرب, مشاوره برای Weinstein شرکت کاهش یافته بود.

پیام به دنبال نظر باقی مانده بودند برای Weinstein و افراد در استودیو سابق هیئت مدیره.

وکلای Douglas H. Wigdor و کوین Mintzer که نشان دهنده برخی از Weinstein را شاکیان در پرونده های حقوقی در بیانیه ای گفت که پیشنهاد حل و فصل کامل بود sellout از Weinstein بازماندگان است.” آنها آن را به نام عمیقا ناعادلانه و گفت: این نیاز نیست Weinstein به قبول مسئولیت می کند و نیازی نیست او را به پرداخت هر گونه پول نسبت به آن است. آنها همچنین به گفته مدیر متهم به دریافت میلیون ها دلار برای بازپرداخت هزینه های دفاعی خود را.

وکلا گفت: این معامله نیز آسیب زنانی که نمی پیوستن به حل و فصل چرا که آنها خواهد بود قادر به دنبال مقدار زیادی از پول را از شرکت های بیمه که دریافت حفاظت از معامله.

ما به طور کامل شگفت زده است که دادستان کل است که مصرف یک victory lap برای این ناعادلانه و نابرابر پیشنهاد و از طرف مشتریان ما خواهد شد به شدت اعتراض در دادگاه وکلا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>