سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein است که انتظار می رود به چند مطلب دفاع شاهدان روز دوشنبه در نیویورک تجاوز به عنف محاکمه در حال حاضر نزدیک شدن به نتیجه آن نیز جلوتر از برنامه.

Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به تجاوز سابق بازیگر مشتاق جسیکا مان و به آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi. پس از سال 2017 بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی.

سابق تولید را رد کرده است هر غیر مبتنی بر رضایت طرفین ،

 

محاکمه یک لحظه کلیدی در #MeToo جنبش که در آن زنان را متهم به مردان قدرتمند در کسب و کار سرگرمی رسانه و سیاست از سوء رفتار جنسی. محاکمه شروع Jan. 6 و در اصل پیش بینی شده برای سال گذشته تا دو ماه اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که وکلا می تواند خود را تحویل بسته شدن استدلال به محض این هفته است.

Weinstein چهره زندگی در زندان اگر محکوم درنده تجاوز جنسی جدی ترین اتهام علیه او.

دادستان استراحت خود را در مورد آخرین پنج شنبه پس از منصفه شنیده شهادت از شش زن متهم Weinstein تجاوز جنسی از جمله مان Haleyi و Annabella Sciorra که گفت: Weinstein raped او در خانه اش در اوایل 1990s.

Weinstein دفاع تیم خود را آغاز کرد مورد تماس با پل Feldsher بود که یک دوست نزدیک از Sciorra در اطراف آن زمان.

Feldsher شهادت دادند که Sciorra به او گفت که او تا به حال انجام یک “دیوانه چیزی که با هاروی” که او درک به معنی یک برخورد جنسی داد و هیچ نشانه ای است که آن را غیر مبتنی بر رضایت طرفین.

Feldsher به نظر می رسد شگفت زده در طول بازجویی در زمانی که دادستان ارائه شده او را با متون او فرستاده بود Weinstein از اکتبر سال 2017, که در آن او وعده داده شده سابق تولید کننده وفاداری خود را و به شدت تحقیر Sciorra و دیگر شاکیان خواستار آنها را “سگ توده ای از بازیگران.”

مدنی ادامه داد: روز جمعه با شهادت از الیزابت Loftus, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و کارشناس شناخته شده در حافظه که شهادت دادند که خاطرات می تواند تحریف شده در طول زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی