Weinstein را حکم زندان باید منعکس کننده ‘عمر از سوء استفاده’ می گویند دادستان

سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein باید به یک زندان که نشان دهنده نه تنها محکومیت خود را برای آزار جنسی دو زن اما “عمر از سوء استفاده نسبت به دیگران” نیویورک گفته دادستان در دادگاه تشکیل پرونده در روز جمعه.

در سراسر زندگی بزرگسالی خود Weinstein نشان داده است “متناوب عدم همدلی و درمان دیگران با تحقیر و رفتارهای غیر انسانی,” دادستان منطقه منهتن سایرس ونس دفتر گفت: در نامه ای به عدالت James Burke که برنامه ریزی شده است به حکم دادند در روز چهارشنبه.

“او به طور مداوم پیشرفته خود را کثیف خواسته ها و تمرکز بر خوب بودن دیگران” دادستان نوشت. “او را نابود کرده است و زندگی و معیشت مردم و یا تهدید به انجام این کار در هوی و هوس.”

دادستان توصیه نیست یک حکم خاص در تشکیل پرونده دادند که چهره یک جمله حداکثر 29 سال در زندان است.

دانا Rotunno یک وکیل دادند تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

در فوریه. 24 هیئت منصفه یافت سابق فیلم مغول به جرم آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز به زمانی بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2013.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن تبرئه Weinstein در جدی ترین اتهامات که انجام یک پتانسیل جمله زندگی است. کسانی که اتهامات متکی شهادت بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein raped او در اوایل 1990s.

در علاوه بر این به Haleyi مان و Sciorra دادستان به نام سه نفر بیشتر زنان در مقابل شهادت دادند به تصویر کشیدن او را به عنوان یک سریال شکارچی که تا به حال دستکاری زنان با وعده برای باز کردن درب در هالیوود coaxing آنها را به اتاق های هتل و یا آپارتمان های خصوصی و پس از آن گسسته و با خشونت حمله به آنها را.

در طول Weinstein دادگاه دفاع گفت: پشیمانی سوار خود شاکیان به reframe مبنی بر برخورد را به عنوان جنایت. Weinstein وکلا zeroed در پیام های دوستانه و تماس مداوم بین زنان و Weinstein.

بیش از 80 زنان از جمله بازیگران معروف را متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی کشش دهه دامن زدن به #MeToo جنبش در برابر سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت. وی این اتهامات و گفت: هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

در روز جمعه تشکیل پرونده دادستان ذکر شده بیش از یک دوجین اتهامات رفتن به سال 1978 زمانی که آنها گفت: او تجاوز جنسی کارمند خود را در بوفالو, نیویورک, موسیقی مبتنی بر شرکت در یک اتاق هتل. دادستان استدلال عدالت برک باید در نظر ادعا حوادث حتی اگر آنها هرگز با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

آنها همچنین متهم Weinstein از شفاهی و جسمی سوء رفتار در محل کار و قدمت آن به دهه 1990 است.

Weinstein است در انتظار صدور حکم در نیویورک Rikers Island زندان جایی که او بود نقل مکان کرد پنج شنبه پس از 10 روز بستری در بیمارستان های زیر اعتقاد خود را.

او هنوز هم چهره اتهام تجاوز جنسی در لس آنجلس که اعلام شد و تنها چند ساعت پس از نیویورک محاکمه آغاز شد در ژانویه. 6. ده ها تن از زنان نیز در زمینه دعاوی مدنی علیه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>