“ما باید بدترین جواب برای این. ما همیشه می گویند ما باید تا یک داستان در مورد آن. وجود دارد هیچ دلیلی خاص در پشت نام; ما فقط فکر کردم این صدا و خنک می گوید:” برندان Aherne خواننده الکسیس پادشاهان وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد یک داستان پشت این گروه نام (می گویند در ورید کیت ماه نشان می دهد Led Zeppelin یا علامت Knophler را Dire Straits داستان).

سه قطعه گروه راک بریتانیایی متشکل از برندان سام Privett (گیتار) و فابیو Bocca (درامز) بودند در بنگلور در هفته گذشته به اجرا در هارد راک کافه Whitefeld به عنوان بخشی از یک چند شهر هند تور.

پس از اتمام soundcheck که شامل یک تفسیر از بیتلز ” بیا با هم دوستانه و بی ادعا Brendan و فابیو نشستم برای چت با MetroPlus.

در حال رشد در ست البنس در نزدیکی لندن, Brendan و سام بودند که در مدرسه با هم دوست و ساخت موسیقی و همچنین تعداد انگشت شماری از نشان می دهد. می گوید: Brendan “پس از دانشگاه ما تصمیم به رفتن به آن را برای یک سال است. بنابراین ما رفت و به نورفولک و ما اولین EP اسکوایر (2016). سپس ما ملاقات نسبی از فابیو را که به ما معرفی او. او احتمالا تنها 18 در زمان. اما او باور نکردنی بود که در آن سن. و آن نوع که واقعا…. ما با هم بوده است از آنجا.”

Eponymous تک EP — اعتیاد آور, خلاصه tune — ساخته شده آن را برای 10 صفحه از Spotify در انگلستان ویروسی می پردازیم. این گروه نیز به دست آورد ستایش از بالا ایستگاه های رادیویی از جمله رادیو بی بی سی 1 و رادیو X.

دیدن که موسیقی خود را سبک عناصر ژانرهای مختلف از سنگ به funk چگونه خواهد آنها را توصیف آن ؟ برندان می گوید: “اولین EP محبوب بود هنگامی که آن بیرون آمد اما آن را کمی بیش از همه محل از نظر صدا. ما در حال بازگشت به ضبط و تولید تمام آهنگ های خودمان را در حال حاضر. یکی از مهمترین چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که ایجاد یک صدا بنابراین ما در حال بناست. بنابراین ما عاشق بودن, بد بو, ما عاشق داشتن یک تولید خوب پشت ضرب و شتم. ضربه و باس مثل مهم ترین چیز برای ما بود. ما فکر می کنم ما به طور طبیعی باید singalong دروس بنابراین من فکر می کنم ما فقط باید یک واکنش به ما گیگابایت است. با ما دانلود آهنگ جدید به خصوص ما می خواهیم به یک صدا در حال اجرا را از طریق همه آنها را.”

چه پخت و پز ؟

  • برندان می گوید: “ما تک بعدی که ما تولید و ثبت شده است به نام ‘کیهان’. ما شده اند تیراندازی یک ویدیو از آنجایی که ما رو به هند است. ما شروع به در بمبئی شده اند و تیراندازی در هر گیگ داریم. از آن خواهد شد واقعا سرد است. هر زمان که ما این تور بین المللی ما همیشه سعی کنید برای قرار دادن یک موزیک ویدئو با هم. ما ممکن است از ویژگی های شگفت انگیز آن است که ما واقعا نمی تواند صحبت در مورد تا زمانی که آن را تایید کرد. امیدوارم از آن خواهد شد در ماه آینده و یا پس اگر ما خوش شانس هستید.”

می گوید: Fabio “بله تقریبا. آن را مانند یک صدای جدید. آن است که کمی خسته کننده انجام همان چیزی که بارها و بارها. من فکر می کنم تا زمانی که ما در حال رفتن, ما همیشه تست چیزهای مختلف. فقط به انجام آنچه ما را خوشحال می کند و آنچه که ما لذت بردن از انجام. که مهم ترین بخش است.”

همانطور که برای چه آنها را با الهام از در حالی که نوشتن آهنگ ها, برندان می گوید: “بسیاری از ترانه سرایان بحث در مورد خود و تجارب خود را اما نه بیش از حد با من. آن است که بیشتر در مورد مردم در اطراف من و تجربیات خود را و یا داستان من شنیده ام. دو آهنگ, اما, اند, شخصی, بنابراین من احتمالا شیر را به چیزی متفاوت وجود دارد. ما قطعا رفتن به تلاش برخی از چیزهای مختلف با چیزهای جدید.”

و هر چند گروه در حال بازدید از هند برای اولین بار آنها را باید یک اتصال آنها به عنوان سفیران برای یک موسسه خیریه چاه بر روی چهار چرخ. “ما به Nashik و ما تا به حال هیچ ایده آنچه که ما خودمان را به. وجود دارد یک مراسم…” “این باور نکردنی” میافزاید فابیو اضافه کرد که کودکان مدرسه قرار داده تا برای آنها. “ما بر اخبار رقص با بچه ها! ما خواهد بود با ساخت یک آهنگ از این تجارب را در اینجا می گوید:” برندان.

در مورد اینکه آیا هواداران می تواند به جلو نگاه به طول کامل آلبوم این سال (lyric video برای این گروه آخرین آهنگ “تسلیم” منتشر شده در یوتیوب در ماه گذشته) برندان می گوید: “من فکر می کنم هنگامی که زمان مناسب است ما انتشار یک آلبوم. من فکر می کنم ما فقط می خواهم به نگه داشتن با انتشار آهنگ ها. من نمی دانم که چگونه آلبوم های بسیاری منتشر می شوند چرا که مردم یک دهانه توجه کوتاه. آنها با گوش دادن به یک آلبوم احتمالا یک یا دو بار پس از آن موج بعدی از موسیقی است. تلاش زیادی می رود به این آهنگ اما آنها از دست داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی