خوب اعتراض مخالفان به عنوان نفت در انتظار تجهیزات از آندرا

نفت خام و گاز طبیعی عملیات نفت هند محدود (نفت) در شرق آسام قرار گرفتند تظاهرات برای سومین روز پیاپی به عنوان اکتشاف عمده در انتظار تجهیزات از آندرا پرادش است.

روغن تحت فشار بوده است از های مختلف اجتماعی و دانش آموزان, سازمان علاوه بر روستاییان پس از آن گاز-تولید و در Baghjan حال فوران چاه نفت — کنترل نشده فرار از گاز در نیروی — on May 27. فشار افزایش از ژوئن 9, زمانی که به خوبی آتش گرفت.

“یک کنترل دقیق طرح خوبی ارائه شده به وزارت نفت توسط سه نفر از کارشناسان از سنگاپور مبتنی بر شرکت همراه با متخصصین ما و کسانی که از نفت و گاز شرکت با مسئولیت محدود (ONGC),” نفت, سخنگوی گفت: در شب جمعه است.

روغن بسیج برخی از تجهیزات از ONGC را آسام دارایی های ستاد در شرقی آسام را سیوسگر منطقه.

فشار برای حاوی خوبی است اما انتظار می رود پس از یک خودرو حامل برخی از تجهیزات مهم از ONGC را Rajamundry ایجاد می رسند شنبه صبح, مقامات گفت.

نفت است و در عین حال به دنبال کمک از مقامات محلی برای بی وقفه عملیات در 66 خام هست و 13 چاه های گاز که در آن تولید متوقف شده است توسط سازمان های محلی.

این تظاهرات پس از ژوئن 9 در واکنش به این اتهام بی دقتی از نفت و گجرات-شرکت مبتنی بر آن را به حال واگذار Baghjan عملیات نیز به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>