به خوبی سازماندهی فرایند در AP-TS checkpost در NH

بر خلاف Vadapalli درون مرزهای checkpost در نلگندا که در آن رشته تا به حال به صبر برای مفرط ساعت و یا راه رفتن روی رودخانه برای عبور به آندرا پرادش Ramapuram کنترل مرز بین تلوگو متحده در NH-65 (ویجیاوادا-حیدرآباد) ارائه می دهد راحت انتقال دهید.

گسترش بیش از یک دوجین از جداول برای دریافت ورودی عودت از AP های checkpost سرنشین دار توسط حداقل 50 مقامات از سه بخش — سلامت درآمد و پلیس — اداره ثبت-wise نوشته و می توانید مطمئن باشید از خروج از این نقطه کمتر از 30 دقیقه.

مهاجرین بازگشته به وطن پس از ضبط خود خروجی با ورود AP پلیس حدود 200 متر دورتر از طرف دیگر می رسد بررسی پست چادر در اینجا و به راه رفتن ‘L شمارنده’ به تکمیل روش اجباری.

“آنها اول ثبت نام وسیله نقلیه خود را با RTA, مقامات, بحث در مورد تاریخچه سلامتی با روی وظیفه و ارسال پاس و مدارک به درآمد. سه بخش ثبت مطالب دوباره به طور جداگانه توضیح داد:” مقامات.

قرنطینه مهر

“اجباری هر فرد متوسط اشاره کرد و پایین و چپ دست با مهر 14 روز ‘خانه قرنطینه مهر’ در جوهر پاک نشدنی و سپس آنها می توانند ترک کنند.” جداگانه مقابله با همگرایی تمام جزئیات و به روز رسانی آنلاین گزارش هر دو ساعت.

تفاوت عمده در روش در Vadapalli مرز checkpost در نلگندا است که وجود دارد چند صتمبنجس حتی چند درجه حرارت چک RTA مقامات وجود ندارد و این ورزش تا حد زیادی رانده شده توسط مقامات پلیس برای جلوگیری از هر گونه وضعیت نظم و قانون.

به خوبی سازماندهی شده

“هنگامی که Vadapalli و Ramapuram مقایسه می شوند. که جرم این کلاس است. این است که عمده پست در بزرگراه های ملی و بین تلوگو متحده و اکثر مردم آماده کنند و با عبور می کند و در وسایل نقلیه خصوصی” پرسنل پلیس در خاکی چادر در طرف مقابل که تنها بررسی و ثبت خروجی اعداد گفت.

با توجه به Chilkur Tahsildar J. Srinivas شارما مسئول پست در مجموع 3, 435 نفر در 1698 وسایل نقلیه عبور به Telangana پس ممکن است 2 تا مارس 7 بعد از ظهر. و کلکتور منطقه صادر کرده است 114 عبور برای 554 نفر از افراد متعلق به AP که رسیده checkpost بدون عبور خود را وارد کنید, دولت, او گفت:.

همه چیز در نظر گرفته وجود دارد قابل توجه امتیاز.

راه رفتن مهاجران

توشه حمل مهاجران از Odisha, Jharkhand, Chhattisgarh و بیهار پیاده روی خالی بزرگراه شب و روز آنها متوقف نشده و اطلاعات مربوط به آنها ثبت نشده است.

و آیا ‘توده یا کلاس همه افراد ورود به Telangana دیده می شود نقض فاصله فیزیکی هنجار در checkpost. و آقای شارما در ادامه با هشدار بر روی سیستم آدرس عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>