چه 1.1 میلیون دانشجویان خارجی کمک به اقتصاد ایالات متحده?

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: دانشگاه خارجی دانش آموزان را مجبور به ترک این کشور اگر کلاس های خود را به همه آموخت آنلاین – تیرگی آینده ده ها هزار نفر از ثبت نام و بالقوه زور زدن بودجه در مدارس تلاش برای بازگشایی طول coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 1.1 میلیون خارجی با حضور دانش آموزان ایالات متحده موسسات آموزش عالی در 2018-19 سال تحصیلی با توجه به گزارش های صادر شده توسط وزارت امور خارجه و موسسه آموزش بین المللی (IIE) و آنها ساخته شده تا 5.5 درصد از کل آموزش عالی ایالات متحده ثبت نام.

ترین دانشگاه های ایالات متحده تصمیم گرفته نشده که آیا آنها باید همه آنلاین کلاس های حضوری تدریس و یا برخی از مرتب کردن بر اساس ترکیبی که کلاس شروع دوباره در پاییز.

مهاجرت سفارش است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار تنها کسری از تعداد کل دانش آموزان است. با این وجود دو دانشگاه های برتر به دادگاه رفت در روز چهارشنبه به سعی کنید به آن را متوقف کند.

دانشجویان خارجی’ کمک های مالی هستند کاملا احساس در برخی از مدارس و جوامع که در آنها بالاتر پرداخت شهریه صورتحساب از برخی از دانش آموزان محلی و حمایت از بازار املاک و مستغلات محلی و مشاغل.

مشاغل و املاک و مستغلات

دانشجویان خارجی کمک $44.7 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در سال 2018 به IIE گزارش می گوید: با استناد به وزارت بازرگانی ایالات متحده.

آنها پشتیبانی در سراسر 460,000 مشاغل در ایالات متحده در 2018-19 سال تحصیلی برآورد NAFSA بین المللی آموزش و پرورش, گروه حمایت. اکثر این مشاغل در آموزش عالی خود, اما, محل اقامت, خرده فروشی, حمل و نقل و بیمه بهداشت و درمان نیز از مزایای آن نتیجه می گیرد.

حمایت مالی برای این 1.1 میلیون دانش آموز می آید عمدتا از خارج از کشور بیش از حد IIE گزارش می گوید – 57 درصد از دانشجویان خارجی می گویند اولیه خود را تامین بودجه می آید از شخصی خود یا خانواده منابع و 5 ٪ دیگر از دولت های خارجی, دانشگاه های خارجی و یا خارج از کشور برگزار شده است.

چین بزرگترین کمک کننده به دانشجوی خارجی در ایالات متحده و به دنبال آن هند و عربستان سعودی, این گزارش می گوید.

چینی خرید املاک و مستغلات آمار 30 میلیارد دلار در دوازده ماه منتهی به مارس 2018, انجمن ملی از Realtors گزارش اما کاهش یافت و به $13.4 میلیارد دلار در 12 ماه آینده در بخشی به دلیل متحده-چین اصطکاک. حدود 10 درصد از چینی خرید ساخته شد برای استفاده از مسکن گروه گفت: بالاترین بخش برای هر خریداران بین المللی.

درآمد که به نفع ایالات متحده دانش آموزان

دانشجویان خارجی در ایالات متحده اغلب به پرداخت بیشتر برای حضور در مدرسه از دانش آموزان محلی از جمله پرداخت “خارج از کشور” تحصیل در عمومی-بودجه مدارس دولتی و هزینه های اضافی با هدف نظارت کسانی.

این اتهامات به ارمغان آورد و در بیش از 10 میلیون دلار در درآمد سالانه در دانشگاه پردیو یک دین گفت: موسسه آموزش عالی در سال 2015.

بزرگ مدارس که نام خانواده هستند به احتمال زیاد به یک لیست انتظار از امکان ثبت نام در دسترس است به جای هر دانشجوی بین المللی گفت: Terry Hartle معاون ارشد رئیس جمهور از دولتی و امور عمومی برای شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده مدارس در واشنگتن ،

او گفت: “آن هیچ راز است که بسیاری از دانشجویان بین المللی پرداخت کامل شهریه و آن این است که یک منبع درآمد را قادر می سازد که مدارس به ارائه کمک های دانشجویی و دیگر تخفیف به دانش آموزان دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>