‘آنچه که احتمالا می تواند برای ما مهم تر از طبیعت؟’: Prakash Belawadi

Prakash Belawadi یک چهره آشنا. در فیلم او essayed چندین نقش های به یاد ماندنی. در تئاتر او جانباز است. در اخبار کانال های شما ممکن است گاهی اوقات پیدا کردن او را درگیر در بحث شدید. دور از این بر روی صفحه نمایش درام Prakash نیز به طور فعال شرکت در برنامه های زیست محیطی. و ملی برنده جایزه فیلمساز خواهد شد بحث در مورد نیاز به تغییر شیوه زندگی ما در کلمبیا اقیانوس آرام در جوامع Facebook Live, #TheLivingRoom.

جلوتر از او زنده جلسه ساعت 4.30 بعد از ظهر در جولای 17, Prakash صحبت MetroPlus در پست-همه گیر آینده تئاتر خود را در پروژه های آینده و بیشتر.

گزیده:-

شما چه بوده است تا در چهار ماه گذشته?

من نوشته یک فیلمنامه هستم و در حال حاضر مشغول به کار در یک ثانیه. من برخی از آمیخته تیراندازی به یک سری وب. من نیز کار بر روی یک بازی اسکریپت که من تطبیق از یک رمان است. من مشغول بوده است با روتاری سازمان بیش از حد به خصوص برای علت از محیط زیست است که جدید روتاری بین المللی منطقه تمرکز است. من شده اند فعال در Facebook دنبال Covid-19 همه گیر و چین سیاست صرف وقت در خانه و مزاحم در آشپزخانه با من غریب پخت و پز.

چه آینده تئاتر پس از همه گیر?

سخت به بگویید که, اما این بیماری همه گیر دور محو خواهد شد در نهایت. این ویروس ممکن است به خوبی یاد بگیرند به زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند و یا کسی را پیدا کردن یک درمان یا واکسن. و ما خواهد بود در کسب و کار. در واقع من می خواهد شروع تمرینات برای بازی که من تطبیق با امید به مرحله آن را در اکتبر یا نوامبر. شده اند وجود دارد قبل از بیماری های همه گیر. انسان, انعطاف پذیر هستند و ترس است که به سرعت فراموش شده است.

خواهد همه گیر تاثیر فرم و محتوای نمایشنامه?

اگر همه گیر اثرات آگاهی ما اگر آن را به ما منعکس کننده در مورد چگونه ما باید به زندگی با طبیعت و با یکدیگر بله. ما را ببینید محتوا است که مربوط به انصاف و عدالت است. در غیر این صورت ما به عقب بر گردیم به کسب و کار به عنوان معمول است. در هند, من امیدوار هستم که یک تغییر برای بهتر خواهد آمد, به تدریج.

شما می توانید بحث در مورد تفاوت بین بازیگری در سینما و تئاتر است ؟

تفاوت های بسیاری وجود دارد. من لیست برخی از اینجا: در مرحله تمام بدن قبل از بیننده است خرد شده و توسط فریم و عدسی به نزدیک و یا اواسط عکس; عمل و عکس العمل تعیین شده به ترتیب با ویرایش; مخاطب نمی توانید امتیاز های مختلف با تغییر دوربین کارگماری; عمل در مرحله مستمر است نه شکسته با ویرایش کاهش است. مرحله بستگی ندارد “مکان های واقعی” برای مکان — جنگل, دریا, کوه, کشتی, هواپیما و قطار, کاخ یا پارلمان. این آثار توسط ‘پیشنهاد’; یک صندلی پلاستیکی می توان یک تاج و تخت, یک نقاشی یا طرح مداد می تواند یک چشم انداز; هر مرد و زن و یا کودک از هر بخشی از جهان می تواند نقش هر شخصیت در هر سنی زن و مرد, آبراهام لینکلن, ملکه ویکتوریا, ببر یا مار. هنگامی که بازی شروع می شود وجود ندارد ‘,’ Action ‘ و ‘کاهش’ بدون اوکراین بدون توقف دیگر از برنامه ریزی فواصل… بازی مرحله ای اتفاق می افتد در یک زمان مقدس-فضا آن است که یک ثبت متوسط. بازیگران و مخاطبان نیاز خود را به ‘بدن’ به فضا (تئاتر) و زمان (مدت نشان می دهد) از عمل (بازی) و تجربه است. زمانی که بازی انجام شده است همه ما از چپ با تجربه. وجود ندارد ثبت حلقه. البته در حال حاضر ما در حال پیدا کردن یک راه میانه با زنده برنامه تلویزیونی از مرحله نشان می دهد.

شما شده اند در یک شرکت فعال در برنامه های زیست محیطی. آیا شما فکر می کنم فیلم های ما باید برجسته مسائل زیست محیطی تا آنجا که آنها مشکلات اجتماعی?

فقط, فیلم, همه رسانه ها و سیاست را باید زیست به صفحه اول. ما از این عناصر ما را به بازگشت به عناصر. آنچه که احتمالا می تواند برای ما مهم تر از طبیعت ؟

در #TheLivingRoom شما در حال رفتن به صحبت در مورد تغییرات ما نیاز به در شیوه زندگی ما. آیا پس از همه گیر تغییرات شما پیش بینی ؟

قبلی بیماری های همه گیر مانند 2009 آنفولانزای خوکی نمی صدمه دیده و اقتصاد به عنوان بد به عنوان این یکی. بنابراین ما نمی یادگیری هر درس از آن است. اما در سراسر جهان مستندات را نابود کسب و کار ثروتمند و معیشت فقرا. جوامع که مراقبت و که عرف عام را بهتر درک که طبیعت است نه یک منبع برای انسان به بهره برداری, که طبیعت است منبع خود را — در تمام طول زندگی توجه و آگاهی است.

هوا شده بود پاک آسمان آبی تر آب و برق زد در طول مستند. طبیعت نیاز ندارد انسان است. ما نیاز طبیعت است. ملت که نمی یاد که درس و ادامه برای از بین بردن جنگلها و آلوده هوا و آب توسط ساختمان های بتنی وحشیگری نابود خواهد شد اگر نه با Covid-19 سپس بعد از بزرگ همه گیر.

ما لازم نیست بسیاری از اتومبیل. ما لازم نیست بزرگتر و خانه و اتومبیل و یا کمد. به اندازه کافی. ما نمی توانیم از این زندگی. اگر ما همچنان با این, ما سزاوار نیست به هر حال.

وجود دارد هر گونه تغییری که به شما وعده داده شده خود را ؟

سه چیز است: 1) من نمی خرید هر چیزی مگر اینکه من واقعا به آن نیاز دارید; 2) من سعی خواهد کرد برای رشد بیشتر از آنچه که من و همسرم, خوردن, به طوری که من یاد ندارد برای دیدن آنچه که من مصرف در صرف معاملاتي نظر; و 3) من را به طور جدی در نظر بگیرید پیر شعار ساده زندگی بالا و تفکر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>