چه عمل به رقص

به معنای روش و روش dance practice باید در طول سال التماس برای برخی از انظار حتی به عنوان شستشو از جنبه های عملکرد در عمل اغلب غالب. اولین از این سری در روزی به عنوان رقصنده شروع از مفهوم فن آوری از تسلط و فن آوری خود را و چگونه آنها را کنترل و یا توانمند سازی یک رقصنده منجر به چه فکر عمل به منزله.

در این دومین و آخرین بخش از این سری بحث خواهد بود حول ‘بازبینی habituality” و “خود تنظیم” در عمل است.

بازبینی habituality به گسترش جنبش رقص, آموزش و تفکر در رقص است. منطق برای چنین بازبینی قصد می آید از این واقعیت است که رقصنده به طور معمول تکیه بر آنچه احساس می کند درست است که اغلب تحمیل شده و یا حداقل تحت تاثیر چه چیزی قابل قبول است و قدردانی در برادری است. با این حال مهم است به یاد داشته باشید که “احساس است که همیشه قابل اعتماد نیست; چه ما عادت کرده اند به سمت راست احساس می کند.”

رقص کلاسیک هندی به ویژه متصل راه ارزش بیشتر به یک ملموس ‘انجام’ در رابطه با بدن اغلب به این بهانه که خیلی از تفکر انجام شده است توسط افسانه ها و مشاهیر در رقص

بدن و ذهن تقسیم

درک مفهومی تخیل خلاق و دانش نظری ترجمه نمی کند tangibly و به طوری که آنها در نظر گرفته مهارت است که خوب است اما اجباری نیست برای یک رقصنده در مقایسه با عملکرد جنبه های مانند تقارن استقامت و ارائه شده است. این مشکل نیز نهفته است که در بسیاری از آنچه طبقه بندی شده است و تدریس به ساخت دانش نظری است تاریخچه و تکامل artform و نه چارچوب یا فلسفه است که تعمیق جنبش چشم انداز. یادگیری و آموزش از این رو تنگ است به سادگی یادگیری و ساختمان موجودی که در آن حافظه تا آنجا که ذهن در یادگیری درگیر. این منجر به یک شکاف بین بدن و ذهن و حد عالی رساندن خود به عنوان دو نهاد جدا با یک بیمار-متناسب با اولویت در بدن است. چنین رویکردی منجر به یک وضعیت پیشنهاد شده توسط اریک Bredo که در آن عمل می شود athoeritical و نظریه می شود غیر عملی impoverishing هر دو.

از سوی دیگر بسیار آشنا sloka, ‘Yato Hastas, Tato Drishti’ تدریس در اوایل رقص, آموزش برقرار است که درک مفهومی است که به شکل بدن تجربه است که به نوبه خود پیشنهاد ذهن و بدن به یک موجودیت واحد. چنین فرایندی از تفکر در فعالیت های’ نه تنها هدایت به دور از یک نابجا هدف از عمل, اما همچنین ترویج مرتبه بالاتر مهارت در استودیو رقص. تمرین پس از آن می تواند تغییر تمرکز خود را بر روی آنچه که می رود در داخل بدن و نه صرفا تمرکز بر روی آنچه که بدن به نظر می رسد و یا چگونه آن را ‘باید’ رفتار به عنوان پیشنهاد شده توسط رقص مربی و محقق جیل سبز در پژوهش.

سرمایه گذاری در وقت و فکر

بازبینی habituality در آموزش دیدگاه در رقص است و از اهمیت بیشتر پس از آن به طور مستقیم تحت تاثیر عملکرد و تفکر دانشجو/رقصنده. این فرض از معلم به عنوان یک منبع تمام دانش اغلب منجر به بیش از وابستگی به معلم به عنوان یک جایگزین برای انعکاس و سرمایه گذاری از دانش آموز. در یک حرکت ساده برای مثال مختل درک زمانی اتفاق می افتد که دانش آموز سعی می کند به طور مستقیم کپی جنبه های فیزیکی از یک معلم جنبش که ادغام مفهوم و عمل است. این منجر به تفاوت بین آنچه که دانش آموز در حال انجام است و آنچه آنها فکر می کنم آنها در حال انجام است. این تقسیم بین “واقعیت ذهنی” و ” عینی واقعیت رخ می دهد زمانی که دانش آموز نمی کند سرمایه گذاری زمان و اندیشه در فهم جنبش اما می خواهد به پیشرفت به هر حال.

آموزش آنلاین تنها بزرگ شود این نگرانی که ممکن است گاهی اوقات خسته شده اید در یک فیزیکی کلاس. محتوا و فرایند تعلیم و تربیت و از همه مهمتر واقع بینانه نتیجه هستند که جنبه بسیار مهم در ارائه یک کلاس آنلاین. E. F. شوماخر در کتاب کوچک و زیبامورد بحث امکان ‘تکنولوژی با چهره انسانی’. در حالی که لازم است برای انطباق با تکنولوژی روزمره ما رقص جهان, ممکن است آن را خوب به خودمان یادآوری کنیم که تکنولوژی توسعه توسط خود اصل است که متفاوت از نامحدود انسان, طبیعت, طبیعی, رشد و توقف رشد. گسترش بحث و گفتگو در آموزش آنلاین نیز منجر به بحرانی در حال توسعه خود مقررات در رقصنده. درک روشنی از آنچه خود تنظیم مستلزم و آنچه در آن می کند قطعا یک گام نزدیک تر به دستیابی به آن است. خود تنظیم است که مجبور نیست خود را به ساعت ها تمرین و تلاش به تقلید و یا تکثیر از قبل طراحی محتوا. آن منجر به بدن موفق بودن و اندک است. آن را نیز به همین دلیل به دنبال در یکی دیگر از رقصنده عمل و یا تصویری و تلاش برای تقلید از آن بدون درک هدف کمک خواهد کرد. خود تنظیم است از مهارت استفاده از یک معلم و راهنمایی و یا هر اشاره روشن به توسعه هدفمند عمل با دسترسی منحصر به فرد و شخصی حسی داده است. این منجر به توسعه حس عمقی آگاهی که اجازه می دهد تا درک و داشتن یک مجتمع جنبش و یا حتی یک موضع عمومی مانند Natyaramba است که فرد برای هر فرد است.

پیدا کردن ایده های درونی

دو راه عمل ‘ساختمان و شکستن عادات’ آمد تا در گفتگو با Odissi توان Bijayini Satpathy که پست به طور منظم در عمل در رسانه های اجتماعی به ویژه در طول چند ماه گذشته شده اند انگیزه رقصنده. او می گوید که فرآیند شکستن سنتی choreographies و درک تکراری نادر و ویژگی های; بازبینی بیرونی اشکال برای پیدا کردن درونی ایده فضایی, قصد, زمان منحصر به فرد و…. می شود یک عمل یکی می سازد که راهنماهای رقصنده برای پیدا کردن یک نتیجه. او به طور همزمان بر نیاز به حفظ وضوح در ایجاد و ارج نهادن از ویژگی های دقت و همچنین به عنوان اجازه می دهد جریان اتفاق نظر چگونه آن طول می کشد شکل خاص بدن است.

“به راحتی با بودن با تعجب به نتایج است که در آن عمل می آید. شما به عنوان ساخت یک کلمه چه اشکال/اتفاق می افتد با الفبای جدید چیزی است که به معنای کشف شده است که توسط هدایت عمل. این است که در آن شکستن یک عادت در می آید – تعجب است. انتخاب سیاسی بود – من آرام شورشی” او می گوید.

هر چند او در ابتدا تصور می شد هیچ نیازی به چگونگی کار جدید با فراوانی از آثار استاد او اذعان دارد که درون گسترده و هسته ای درک درستی از آنچه Odissi است به ویژگی های از قبیل تفسیر و ادراک رنگی هستند توسط خود ما درست مثل رودخانه در نقاط مختلف تغییرات در عمق رنگ ها و بانک های آن است. “رقصنده راحت با یک فرمول برای مثال دانستن که لبخند کار می کند. چیزی غلغلک کنجکاوی و یا چیزی است که به من می اندازد که کمک می کند تا من در هر حال حاضر اجازه می دهد تا من به شکستن عادت” او می گوید.

آهسته و یادگیری

تا آنجا که به روش تدریس نگران است Satpathy معتقد است در حفظ و بازسازی. در حالی که کلید نشانه های یک جنبش مهم هستند به برجسته او recollects که سنتی روش یادگیری ساخته شده است ظرفیت برای درک هر دو احشایی و فراتر از آن. برای آنلاین دانش آموزان, او می فرستد و ویدئوها با دستورالعمل های خاص, اما آنها را تشویق به کار در آن را بدون مهلت تا آنها خوشحال هستند.

“این بار نیز در مورد کاهش و یادگیری است. حاوی یادگیری به ارمغان می آورد در خود مقررات و لذت کشف است که خاص است. می شود که خود طرح به یاد بگیرند که ممکن است اعمال می شود به هر, یادگیری,” او می گوید. علاقه مند در عمل او را در حال تحول به هر آنچه از آن می شود بیش از او می افزاید که در این وضعیت بدون قضاوت هر کس دیگری او قصد ندارد انجام دهد تا شرایط بهتر شود.

خالق تصاویر این مقاله Veena Basavarajaiah می گوید: “برای من کلمه” عمل ” است نه محدود به حد عالی رساندن عملکرد مهارت اما گسترش به نوشتن و تحقیق و نقد. و کارتون که من در قرعه کشی نیز بخشی از عمل هنری. در طول همه گیر من در این زمان به عنوان یک فرصت برای کشف چگونه کسالت و بی حالی و قرنطینه می تواند تاثیر جنبش است. عمل من از نقد و انعکاس به اطلاع من کار و هنری انتخاب من را.”

با افکار و مکالمات در این سری در روزی از طریق عمل دو مرکزی اهداف تمرین ایستاده برجسته: یک فرایند ” شدن ” را از طریق محیط زیست خود و افزایش محصول از طریق غنی سازی این فرآیند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>