فقط قبل از شلیک از سریال آغاز در Poonkulam در تریواندروم منطقه در یک روز داده می شود مدیر هستم Nazeer جمع آوری خود بازیگران و خدمه یک بحث پپ. و زمانی که ساقه بادها در شب او یک چت با آنها را دوباره. این روال پس از عکسبرداری از خود سریال Sumangali Bhavaپخش در Zee Keralam از سر گرفته پست مستند. “وجود دارد یک ترس در مورد این بیماری همه گیر. بنابراین من باید برای حفظ روحیه خود را برای یک تنش-رایگان فضای کار در این مجموعه می گوید:” Nazeer.

From the location of ‘Sumangali Bhava’ aired on Zee Keralam

از محل Sumangali Bhava’ پخش در Zee Keralam | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Malayalam صنعت تلویزیون است که به تدریج در مسیر برگشت به عکسبرداری از این سریال را نشان می دهد و باید دوباره راه اندازی شود البته با محدودیت های زیادی. ماسک sanitisers و سپر چهره تبدیل شده اند اجباری; اجتماعی فاصله باید تضمین; خدمه از 25 نفر; هیچ, هوای آزاد, شاخه و یا اواخر شب شاخه.

زمانی که در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش COVID-19 به اجرا در آمد تیراندازی, انواع محتوای تلویزیون متوقف شد و در عرض چند هفته تلویزیون, کانال های خود را از مطالب تازه. در حال حاضر قسمت های جدید در حال به عقب در هوا با بیش از 15 سریال راه رفتن روی طبقه در سه هفته گذشته.

“وجود دارد هیچ فشار و شلوغی در این مجموعه. هر کس به جز هنرمندان, پوشیدن ماسک, آن است که کاملا متفاوت از جو می گوید:” Gurudas Shenoy, تهیه کننده, از Kudumbavilakku و Pouranamithinkal, هر دو پخش Asianet. نویسندگان مجبور به “نیشگون گرفتن و کشیدن و یا تغییر” داستان به کار در چارچوب. “به عنوان مثال ما نمی توانیم شلیک یک تصادف جاده. در عوض ما باید به کار کردن یک صحنه که در آن شخصیت در دیدار با بدبختی در خانه. آن را یک چالش برای ایجاد تاثیر همان اگر” او می افزاید.

From the location of ‘Manjil Virija Poovu’ aired on Mazhavil Manorama

از محل منجیل Virija Poovu’ پخش Mazhavil Manorama | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

اما به دولت اجازه داده است در شاخه های وسیع Chitranjali استودیو در شهر پایتخت بسیاری در فضای توالی ضرب گلوله وجود دارد. “ما تا به حال به ساقه یک عروسی دنباله. اما از آنجا که جمعیت در حال خارج از مرزهای ما آمد تا با یک وضعیت متفاوت می گوید:” Sreemovies Unnithan تهیه کننده از منجیل Virija Poovu و Jeevitha Nouka, برنامه تلویزیونی در Mazhavil Manorama.

یک مدیر توضیح داد که از آنجا که آنها نیاز به فضای شات از یک بازیگر, از آن گرفته شده بود زمانی که او در سفر از تیراندازی مجموعه به مهمان خانه جایی که او اقامت داشت! برخی از نویسندگان حاضر شامل تاثیر این بیماری همه گیر و اقدامات احتیاطی به دنبال به داستان می گوید: یک بازیگر است.

سازندگان اشاره می کنند که دو ماه استراحت به آنها زمان کافی برای برنامه ریزی و بدون به خطر انداختن در داستان به خصوص با توجه به تدارکات کار با تعداد محدودی از بازیگران و خدمه. “یکی از ما هنرمندان در بنگلور و ما او را به دولت از طریق کانال های مناسب. او در قرنطینه به مدت 14 روز قبل از او پیوست و ما در این مجموعه در تاریخ برنامه ریزی شده. تا به حال او شده است قادر به آمده ما ممکن است مجبور به دوباره کاری کل روایت می گوید:” Nazeer.

خدمه تراشه در

او می گوید که اعضای خدمه پا به بازی در نقش های کوچک. “وجود دارد برخی از بازیگران با استعداد در تیم من و من نمی باید به دنبال جای دیگری وقتی که من نیاز به یک مدیر دفتر و یک دکتر برای فیلم” او می خندد.

Sreeram Ramachandran with his co-stars on the set of ‘Kasthooriman’ aired on Asianet

Sreeram Ramachandran با شرکت ستاره در مجموعه ای از “Kasthooriman’ پخش Asianet | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

آن است که کاملا متفاوت برای همه نگران است. “ما همچنین در حال کار از خانه از آنجا که کل تیراندازی در داخل خانه! در ابتدا من نگران آینده را به ساقه. اما من به آن استفاده می شود. این است که برای امرار معاش بسیاری از مردم و من نمی خواهم به اجازه پایین بینندگان ایم که به دنبال به جلو به دیدن قسمت جدید می گوید:” Sreeram Ramachandran اقدام در Kasthooriman, برنامه تلویزیونی در Asianet.

Mridhula Vijai شخصیت از Pookkalam Varavayi پخش در Zee Keralam اضافه می کند که با پوشیدن ماسک به جز زمانی که او در آرایش و sanitising دست در فواصل منظم را تبدیل به طبیعت دوم او. “من در حال حاضر ترجیح می دهند به انجام آرایش و لمس کردن در خود من. مادر من دیگر به همراه من به این مجموعه به منظور دیدار با ضرورت به چوب به 25 نفر مورد نیاز می گوید:” این بازیگر.

Mridhula Vijai in a scene from ‘Pookkalam Varavayi’ aired on Zee Keralam

Mridhula Vijai در یک صحنه از ‘Pookkalam Varavayi’ پخش در Zee Keralam | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

برخی از کانال های که شروع به خود را در خانه محصولات نیز می باشد. “وجود دارد هیچ مخاطبان زندگی می کنند; به منظور اطمینان اجتماعی فاصله ما ساخته شده این هنرمندان در نقاط خاص می گوید:” Anoop جان تولید کننده ستاره سحر و جادوکمدی, افراد مشهور, بازی نشان می دهد در گل های تلویزیون. در قسمت اول بازیگران آمد در طبقه ورزشی چاپ ماسک. “اما آن را در زمان برخی از زمان برای همه آنها به روح نشان می دهد,” او می گوید.

Noby Marcose که بخشی از نشان می دهد اضافه می کند که آن را دشوار است به تولید می خندد و در اولین روز. “حتی اگر ما شات بدون مخاطبان ما استفاده می شود برای دریافت بازخورد از کسانی که در تیراندازی کف مانند فیلمبرداران و یا دیگر اعضای تیم تولید. اما در حال حاضر از آنجا که همه از آنها با پوشیدن ماسک ما مطمئن نیستیم که آیا ما punchlines مشغول به کار هستند!”

این یک کار دشوار به دنبال تمام دستورالعمل می افزاید: Gurudas. “ما همچنین تنظیم برای بیمه پزشکی برای این تیم است. بینندگان هیچ ایده ای در مورد بزرگه تلاش ما را. اما نشان می دهد به در رفتن!” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی