چه تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت ممنوعیت کارگران ماهر از هند ؟

The story so far: با تلفات رمان کروناویروس در آمریکا جمعیت فزاینده به سرعت و افزایش فشار سیاسی بر این کشور رهبر به اقدامات موثر را به همه گیر تحت کنترل ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز دوشنبه در توییتر که او می تواند با استفاده از یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق مهاجرت قانونی به آمریکا برای 60 روز. کاخ سفید نشان داده است که محدودیت زمانی می توان بسته به شرایط زمین است.

چرا آقای ترامپ گرفته شده از جمله گام ؟

فوری زمینه پیشنهاد خود را است teetering اقتصاد ایالات متحده است که مانند بسیاری دیگر در سراسر جهان است زمین به مجازی توقف در مواجهه با این بیماری همه گیر. عمیق تر زمینه برای اعلام این واقعیت است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر سال 2020 انتخابات در برابر presumptive دموکراتیک نامزد سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن. پیشنهاد برای محدود کردن مهاجرت خدمت آقای تهمت مبارزات انتخاباتی به خوبی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به خصوص زمانی که آنها در واقع در زمینه حفاظت از مشاغل برای کارگران ایالات متحده است.

تحلیل | تهمت گرفته و دولت او را به جنگ با مهاجرت به سطح بعدی

چه معنی آن را برای متقاضیان ویزای?

منظور این است که انتظار نمی رود به توقف صدور ویزا برای بسیاری از هزاران نفر از کارکنان موقت از جمله قابل ملاحظه تعداد از اتباع هند در H-1B skilled worker category; کارگران کشاورزی طبقه بندی شده تحت H-2A ویزا و کارگران فصلی که سقوط به H-2B دسته.

دوم, با توجه به کاخ سفید سیاست را نیز به احتمال زیاد حک کردن معافیت برای دسته بندی برخی از کارگران ضروری از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی که نقش اساسی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

سوم, معافیت نیز در حال ساخته شده برای کسانی که به دنبال مهاجرت از طریق بستگان. این شامل همسران و فرزندان صغیر از شهروندان ایالات متحده تقاضا برای گرین کارت یا اقامت دائم. همچنین کسانی که در حال حاضر اعطا شده است اقامت دائم را نمی توان نهفته در این فرمان اجرایی.

سرمقاله | بهره برداری از یک بیماری همه گیر

چهارم, اعضای نیروهای مسلح و کسانی که در حال مهاجرت برای اجرای قانون به دلایل و در حال حاضر در خط لوله و کسانی که در برنامه EB-5 برنامه که نیاز افراد به سرمایه گذاری حداقل $500,000 در ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات پروژه های در نظر گرفته خواهد شد.

فراتر از این معافیت وجود دارد گسترده تر سوال چگونه بسیاری از مشاغل که به طور بالقوه می تواند گرفته شده توسط ورودی مهاجران ذخیره خواهد شد برای از کار کارگران ایالات متحده است. تعداد مدعیان بیکاری در زمینه پس از همه گیر شروع به خوردن به اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر بیش از 26 میلیون نفر است. به گفته برخی از تحلیلگران از میلیون به علاوه کارت سبز که آمریکا مسائل سالانه حدود 358,000 احتمالا می تواند نهفته مکث در مهاجرت پردازش برای مدت زمان اعلام. شکاف بین این دو چهره است که هیچ چیز کوتاه از عظیم الجثه و این مستلزم یک سوال از انگیزه پشت فرمان اجرایی.

می تواند وجود داشته باشد هر گونه تاثیر بر کارگران ماهر از هند ؟

در گردشگری وجود دارد کمی نگرانی در اين مقطع با توجه به این که هند متوقف شد, پروازهای تجاری با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس گسترش یافته است. متعدد شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را نیز به حالت تعلیق عملیات و لغو پروازها در سراسر هیئت مدیره. بیشتر در بسیاری از کشورها قرنطینه مراحل درخواست برای ورود بین المللی و این را منصرف بسیاری از بازدید کنندگان از مسافرت های بین المللی. در نهایت وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد در ماه مارس سال 2020 است که این امر می تواند تعلیق تمام روال صدور ویزا در کنسولگری ها و سفارتخانه ها در خارج از کشور; این نه تنها مرطوب شده با سرعت از صدور روادید اما آن را نیز کاهش مهاجرت قانونی به طور قابل توجهی. به عنوان یک مقایسه بیش از 9.2 میلیون نفر ویزا صادر شده است در ایالات متحده در ماموریت های دیپلماتیک در خارج از کشور در سال گذشته است.

زمانی که بدترین مراحل پاندمی گذشت در آمریکا و هند می تواند از سرگیری هوا ترافیک و بازدید کنندگان بین المللی ممکن است گزینه ای برای سفر به آمریکا یک بار دیگر. اما در حال حاضر وجود ندارد و دید آنچه در زمانی که این شرایط ممکن است پدیدار شود.

تا کنون به عنوان کارگران ماهر به دنبال ویزای H-1B نگران هستند شرایط مشابه اعمال می شود. آمریکا صدور ویزا در همه کشورها نه تنها در هند به زمین را متوقف کند. این را ترک کرده است بسیاری از ویزای H-1B-متقاضیان در تلو تلو خوردن در هند است که می تواند از لحاظ اقتصادی ناتوان کننده تاثیر هندی IT و فناوری اطلاعات فعال خدمات (موار) بخش. این ناشی از تاثیر کلی این بیماری همه گیر و نه از آقای تهمت مهاجرت بان.

چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد ایالات متحده سیاست ؟

با توجه به این حداقل تاثیر بر مشاغل خالص ذخیره شده برای کارگران ایالات متحده وجود دارد یک سوال در مورد این که آیا این ممنوعیت تصور می شد به عنوان یک اصل سیاست های اندازه گیری و یا آن است که آیا یک تاکتیک انحرافی به ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست به صرفه جویی در زندگی می کند و برای تقویت رئیس جمهور در حال غرق شدن سیاسی ایستاده است.

اگر مورد دوم صدق می کند و سپس این اقدام اجرایی در حال حاضر مجموعه ای از تنور آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. مهاجرت یک تفرقه موضوع در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن در محور encore برای مسائل مربوط به مهاجرت در سال 2020 می تواند به خوبی شکل جامعه آمریکا بیشتر و منجر به acrimonious کمپین های نجومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>