چه ساخته شده Ranjith در نظر بگیرید تلویزیون صابون?

آرامش در محدودیت می یابد و سریال در تلویزیون ویجی و در مورد. ‘Senthoorappoove,’ مثلا. یک درام خانوادگی با دوز لیبرال عاشقانه, این بازیگر فیلم Ranjith بازی قهرمان. Ranjith به ویژه در بیش از 100 فیلم از جمله Pandavar sean keith, Bhishma و Nesam Puthusu. آنچه او را در نظر بگیرید تلویزیون صابون? “من فکر کردن در مورد آن را برای برخی از زمان و در زمان غوطه چون من دوست داشتم داستان و شخصیت من می گوید:” Ranjith. Ranjith شد تهیه کننده برای فیلم Pasupathi Rasakkapalayam. او کارگردانی فیلم Bhishma علاوه بر تولید سریال ‘دورگا’ به صورت ویجی تلویزیون. در آخرین ذکر, Priya رامان, همسرش, با بازی در نقش اصلی. صفحه نمایش کوچک دارای مزایای خاص خود را با توجه به او. “از فرود یک فرصت برای پیدا کردن تهیه کننده و تئاتر به نمایشگاه به ذکر است دزدی دریایی فیلم های پر از چالش است. صفحه نمایش کوچک و سریال ها دوستانه تر و من می خواهم رسیدن به مخاطبان بسیار سریعتر توسط اشغال خود را به صفحه نمایش تلویزیون” او گسترش می یابد.

داستان “Senthoorapoove’ حول محور Duraisingam مرد زن مرده با دو تا دختر Kayal و کنی. نه برنامه ریزی برای ازدواج دوباره او به پایان می رسد تا بستن گره با دختر, معلم مدرسه, با وجود یک تفاوت سنی بین آنها است. “زمانی که مدیر به من آمد با داستان من بلافاصله پس از توافق به انجام این نقش می گوید:” Ranjith.

ویجی تلویزیون نیز پخش خود سریال از جمله ‘Pandian فروشگاه,’ ‘Bharathi Kannamma, ‘Ayutha Ezhuthu,’ ‘Thenmozhi B. A, ‘Kaatrin Mozhi’ و ‘Naam Iruvar Namakku Iruvar’ با محتوای جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>