چه Kollywood یادگیری این مستند فصل ؟

که مبتنی است هرگز سرگرم کننده است. زندگی عادی را تحت تاثیر قرار است حتی برای افراد مشهور که بسیار استفاده می شود به گفت زندگی. و در زمانی که ما کاملا نمی دانند که مفهوم عادی است به احتمال زیاد به بازگشت Tamil شخصیت های فیلم گرفته اند تا منافع مختلف و دور از تابش خیره کننده از دوربین های دیجیتال و قوس چراغ.

مانند بازیگر-آهنگساز GV Prakash کومار که به عقب رفته است تصویری-بازی با انتقام در طول مستند. “من هیچ انتخاب دیگری اما به بازی بازی های ویدئویی می گوید:” Prakash که کار عادی برنامه را ترک نمی کند او زمان کافی برای شرکت در این کودکی شور. “من کار کردن در خانه من. من یک ورزشگاه راه اندازی اینجا. من همچنین تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی است.” هنگامی که ما به او Prakash در حال بازی تنیس تور جهانی: Roland-Garros نسخه در مورد علاقه خود کنسول PS4. “من همچنین بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم,” او می گوید. هنگامی که ما نشان می دهد تلاش FIFA, Prakash که اذعان به نداشتن بازی محبوب فوتبال بازی پاسخ می دهد: “فیفا قرار است خوب باشد. شاید من آن را یک شات.”

GV Prakash Kumar

علاوه بر بازی های ویدئویی, آهنگساز می گوید که او فکر او می خواهم انتخاب کنید تا یک گیتار و یاد بگیرند که چگونه به بازی ساز در طول این زمان, اما محدودیت های شدید قرار داده شده در حرکت مردم در خیابان ها به این معنی است که Prakash را به آن منتقل می کند. نمی آهنگساز و قادر به تدریس خود را چگونه به بازی ؟ او می خندد. “آره, اما بدون معلم آن دشوار خواهد بود برای به دست آوردن تن و خلق و خوی مناسب. آن را فقط می آید با موقعیت خوب,” او می گوید اصرار دارد که چیزی که او حتی نمی خواهد زحمت تلاش در طول مستند. “پخت و پز. من استفاده می شود به مانند تماشای استرالیا MasterChef سری. اما من خوب نیست در پخت و پز است.”

برای مدیر سام آنتون هر چند این مستند آمده است در یک زمان بد. “من در بحث برای فیلم بعدی من” او می گوید:, و اضافه کرد که وضعیت او را مجبور به نوشتن جلسات بیش از واتساپ تماس. “من نوشتن از 10 تا 12 صبح و بعد از 7 ساعت در شب.” چه او در حال حاضر انجام دهید? شاید این است که در حال حاضر زمان به لمس بر مهارت های پخت و پز خود را…. “سلام نوچ!,” او می گوید. “همسر من به من اجازه نمی دهد در داخل آشپزخانه و از آنجا که من یک ظرف غذا. من تا به حال به راه رفتن یک مایل به گرفتن برخی از نان در حال حاضر,” او می گوید. در حالی که آن را آسان مورد استفاده قرار گرفتن به غذا مواد غذایی در یک مجموعه فیلم سام می گوید: او در تلاش است به غذا خوردن سالم حداقل برای دوره مستند. “من در تلاش برای از دست دادن وزن” او می گوید: قبل از توقف به تکرار کلمه: “تلاش”.

Vishnu Vishal

از دست دادن وزن است که هیچ مشکلی برای Vishnu Vishal. این بازیگر گذشته دیده می شود در smash hit Ratsasan (2018) بوده و در مبارزه با شرایط مناسب برای برخی از زمان. خود را تمرین و تناسب اندام, رژیم ویدئوها جذب بسیاری از بینندگان خود را در Instagram و پروفایل های توییتر. اما جدا از تمرینات Vishnu Vishal شده است صرف وقت خود را با پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن مثبت و روحیه بالا در مورد او و خانواده است. “من همچنین فکر تلاش برای یادگیری برخی از پخت و پز” او اذعان می کند. پس دقیقا چقدر بد است که او در پخت و پز در حال حاضر ما بخواهید. “سلام من واقعا بد با پخت و پز. اما من هنوز شروع نشده [بگیرند]. همانطور که در حال حاضر من می توانم طبخ برخی از جالب تخم مرغ و خودم را برخی از ساندویچ,” او می گوید. خواهد بود به اندازه کافی به او را بیش از 20 روز است ؟ او می خندد. “مادر وجود دارد. اما من نمی خواهم به یاد بگیرند که ظرف یا دو” او می افزاید.

Ponniyin Selvan بازیگر Ashwin Kakumanu در تلاش است چیزی کمی متفاوت است. او صرف زمان چسب در مقابل از کامپیوتر خود را به عنوان او تلاش می کند به “قلم مو رنگ کردن در با استفاده از Final Cut Pro X”. با مانی راتناما فیلم در حال حاضر ایستاده به تعویق افتاد برای بسیار طولانی تر از انتظار می رود با توجه به شیوع کروناویروس بازیگر پیدا کرده است, زمان ویرایش یک خلبان تصویری او در سال گذشته است. “من تا به حال شات آن را به عنوان یک مفهوم است. من در حال ویرایش آن, اما مشغول کردم با تبدیل شدن به یک پدر و پس از آن کار می کنند.” او همچنین به برنامه های دیگر. “من که قرار بود برای شروع یادگیری گیتار,” او می گوید و اضافه می کند “گیتار همواره نگاه سرد و صدای آن است که واقعا عاشقانه است. من قرار بود برای یادگیری نواختن گیتار به صورت پروژه ای که رو کنار گذاشته. پدر من در قانون مورد استفاده قرار گیرد به آن بازی است. من فکر کردم این امر می تواند یک راه خوب برای یادگیری… از برنامه ها و تماشای یوتیوب آموزش.”

Yashika Aannand

من ورزش زیاد و تجربه با من تناسب اندام, آموزش رایانه و تمرکز بر من ضربه تمرینات. از سوی دیگر, من در نهایت شروع به یادگیری طبخ و همچنین شروع کردن با دستور العمل های ساده. متوجه شدم بسیاری از مردم ارسال دستورالعمل آسان برای مبتدیان در آشپزخانه به دنبال آنلاین و واقعا احساس کردم که من باید آن را تا. آن بوده است حقیقی برای من به عنوان این مستند احساس می کند تقریبا دقیقا مانند زمان من در Bigg Boss خانه! مهر و موم شده در داخل خانه با هیچ کس جز خانواده خود را برای شرکت شما طبخ پاک و دفع کردن برای خود را: تنها تفاوت این است که خوشبختانه ما تبادل نظر در اینجا به متصل به جهان خارج است. من چهار فیلم به انتظارنشسته بودند تا در این سال از جمله ایوان از Uthamanفیلمبرداری آن به پایان رسید. ما باید صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد با آنها; نگه داشتن انگشتان عبور!

Yashika Aannand بازیگر

Harish Kalyan

من با استفاده از این زمان به مولد و تصمیم را به پخت و پز. من شروع به آماده سازی خود من ظروف. نه مثل من نمی دانم که اصول اولیه است. اما من می خواهم به سعی کنید از چیزی که کمی بیشتر. مثلا من ساخته شده برخی از ادویه کاری و تا به حال آن را با برنج. من هم ساخته شده نان upma با تخم مرغ. من فکر می کنم آن را ضروری برای افرادی که به یادگیری اصول اولیه پخت و پز حداقل برای بقا دلایل. پخت و پز است که قطعا کار آسانی نیست. چیزی که من متوجه شدم. خواندن کتاب چیز دیگری است من به طور جدی فکر به. در واقع من به معنای واقعی کلمه از خودم مجبور به گرفتن یک کتاب را شروع کرده اند و بعد از خواندن یک مدت طولانی. من فکر می کنم این دوره قرنطینه در حال رفتن به تغییر زندگی ما بهتر است.

Harish Kalyan, بازیگر

Shweta Mohan

به عنوان خوانندگان ما زیاد مسافرت و استفاده ما از آن زمان برای گوش دادن به انواع موسیقی است. اما در آن زمان ما نمی فضا برای تمرین. من با استفاده از این زمان برای تمرین و تمرین و تمرین. زمانی که من ضبط تمرین دشوار می شود چرا که صدای من تحت مقدار زیادی از فشار… اما در حال حاضر به لطف رایگان, زمان, من می توانید قلم مو رنگ کردن مهارت های آوازی. من شروع به تجدید نظر در برخی از varnams و keerthanams که من یاد گرفتم که من جوانتر بود. من یادگیری این همه به این امید که روزی به زودی من را به یک مرحله که در آن من می تواند انجام کامل کلاسیک, عملکرد.

Shweta موهان, پخش, خواننده

Director PS Mithran

من فکر نمی کنم من تا به حال خواهد شد را به یک مستند اما من با استفاده از این زمان برای تجهیز خودم با بسیاری از تحقیقات مواد از فیلم های مستند. من یک فهرست پیگیریهای من از فیلم های مستند است که پتانسیل تبدیل به یک داستان دراماتیک… پس هستم تیک تاک همه آنها را دور در حال حاضر. در قبل از OTT روز دسترسی به با کیفیت خوب, فیلم مستند یک چالش بود اما در حال حاضر آن را فقط با یک کلیک دور. من احساس می کنم که این مستند هستند مانند خواندن کتاب; شما می توانید اطلاعات بیشتر در زمان کمتر. من در حال حاضر در حال تماشای نمی F**K با گربه’ یک docu کسی کشتن یک گربه و چگونه گروهی از مردم او پیگیری کردن. من یک فهرست پیگیریهای من از افراد مختلف عمدتا جرم پلیسی و موضوعات تاریخی است.

PS Mithran مدیر

Ron Ethan Yohaan

من استفاده از این دوره در درجه اول به بازی. من تا به حال خریداری برخی از اسباب بازی مدتی بازگشت. من تا به حال زمان بازی به دلیل انتظار تکالیف. در حال حاضر که من در زمان من یادگیری جدید من با دنده دستی. علاوه بر این من هم یادگیری چیزهای دیگر.

ران اتان Yohan موسیقی آهنگساز

Nivetha Pethuraj

من شروع به نقاشی دوباره; این چیزی است که من استفاده می شود برای لذت بردن از انجام در اوایل و در حال حاضر من هم به افراط در آن است. من در حال حاضر ارسال شده یک زن و شوهر از آثار اخیر در Instagram. یکی دیگر از مورد علاقه من است یوگا: در واقع من همیشه می خواستم به یک معلم یوگا! بنابراین هر شب من انجام زندگی می کنند در Instagram جایی که من نشان می دهد شمار اساسی — خورشید — که حتی مبتدیان می توانید انتخاب کنید تا. من از اين روزانه یک امر و درخواست از مردم برای تمرین همراه با من است. در مقابل کار وجود دارد دو تلوگو فیلم ها در حال حاضر متوقف شده با توجه به مستند بنابراین در اینجا به این امید که همه چیز مرتب به زودی.

Nivetha Pethuraj بازیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید