اخیر باران می تواند تاخیر در برداشت از جایگاه محصول گندم توسط حداقل یک هفته در پنجاب و هاریانا , یک کارشناس کشاورزی و کشاورزان گفت: در روز یکشنبه.

جایگاه محصول در دو کشور شده بود ضربه سنگین باران و باد و طوفان یا رگبار تگرگ در چند روز گذشته و پس از آن هر دو دولت دستور داده بود “girdawari” (درآمد نظرسنجی) برای ارزیابی محصولات کشاورزی آسیب می رساند.

اکثر نقاط پنجاب و هاریانا با تجربه گسترده باران با بادهای توفانی در هفته گذشته با توجه به هواشناسی بخش. یکی دیگر از پیش بینی باران و انتظار می رود آمار منطقه از مارس 20, تنها افزایش نگرانی از کشاورزان است.

Dilbag سینگ یک کشاورز در پاتیالا را فتح پور که کشت گندم در حدود 16 هکتار گفت: بدون شک وجود دارد که این برداشت به تعویق خواهد افتاد با توجه به آب و هوای نامساعد. “آب باران است هنوز ایستاده در میدان. توفانی بادها را پهن محصول. حداقل 50 درصد از محصول آسیب دیده است. حتی اگر روشن آب و هوا غالب در حال حاضر آن را دشوار است برای بازیابی زیان,” او گفت:.

گندم اصلی ربیع (بهار) است که محصول کاشته بین اواخر اکتبر تا دسامبر در حالی که برداشت محصول معمولا از آوریل به بعد. گندم تهیه نجومی در پنجاب و هاریانا معمولا آغاز می شود در تاریخ 1 آوریل.

P. S. رنگی, یک کارشناس کشاورزی و سابق پنجاب دولت کشاورزان کمیسیون مشاور گفت هندو که unseasonal باران آسیب دیده شده محصول گندم نه فقط در پنجاب و هاریانا بلکه در غرب, Uttar Pradesh.

“این محصول که دارای پهن در زمینه دشوار خواهد بود به برداشت.. حتی زمانی که آن را برداشت عمدتا به صورت دستی عملکرد قطعا رها کردن. همچنین ورود آب در این زمان آسیب خواهد شد محصول. در آب و هوای نامساعد است و خسارت زیادی به محصول گندم در مه قطعات و اگر این باران در روزهای آینده پس قطعا این می تواند یک علت نگرانی برای کشاورزان,” او گفت:.

‘تفسیر وضعیت’

آقای رنگی گفت که برداشت گندم است که به احتمال زیاد با تاخیر حداقل یک هفته در حساب از نامناسب بودن شرایط آب و هوایی. “این محصول گندم در حال حاضر نیاز به نور آفتاب به عنوان محصول این است که تمام مجموعه به توان برداشت در چند روز آینده. اگر پوشیده از وضعیت غالب و آن باران که محصول گندم را جذب رطوبت خواهد شد که تاخیر در برداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی