وقتی AR Rahman صحبت با 123 سال یوگی

“من نصف شما سن” AR Rahman خندید.

سوامی شیواناندا دوباره لبخند زد. به بنارس مبتنی بر یوگی است که 123 سال است.

متولد 8 اوت سال 1896 به سوامی موضوع اخیر فیلم کوتاه با عنوان 123-شادترین مرد. در یک چت سازماندهی مجازی بهارات پلت فرم یوگی مجازی تعامل با برنده جایزه اسکار موسیقی, آهنگساز و فیلمساز بهارات بالا.

رحمان تا به حال یک سوال ساده به یوگی: راز شادی ؟ Sivananda پاسخ داد: “این نعمت را از من gurujiو آزاد بودن از میل. سپس شما می توانید شادترین مرد جهان است.”

که رحمان گفت: “ما کار وادار ما به میل اما روح ما است که در واقع جدا از ما. این یک خط نازک است.” این آهنگساز که ‘Thumbi Thullal’ از کبرا به تازگی منتشر شده و حتی شیفته طرفداران با برخی از بی مطالعه موسیقی است.

When AR Rahman conversed with a 123-year-old yogi

دلیل دیگر برای یوگی طول عمر است, به گفته او, یوگا او می کند هر روز. “آن برای همه ضروری است برای حفظ سلامت خوب است. من تمرین با معده خالی هر روز صبح” اضافه شده Sivananda. کوتاه مدت مجازی از پایان نشست با وعده که رحمان به یوگی: برای دیدار با او را در فرد از بین ببرد. رحمان گفت: “من قرار بود برای آمدن به بنارس زمانی که مدیر Aanand Rai از من دعوت کرد اما من نمی توانستم آن را پس از آن. اما من خواهد بود که به زودی وجود خواهد شد و باید افتخار دیدار شما در فرد است.”

نمایشگاه زیبایی

پیش از آن در گفتگو رحمان تاکید کرد به بهارات بالا بر اهمیت نمایشگاه هند زیبایی. این دو شده اند زمان طولانی همکاران مشغول به کار در پروژه های مانند ‘Vande Maataram’ و ‘Jana Gana Mana’.

 

“شما می بینید بسیار کوچک کشور به تصویر کشیدن فرهنگ خود را به زیبایی و…کشور ما است که از 5000 سال فرهنگ گفت:” رحمان “ما باید فیلمسازان را به نشان می دهد کشور ما ممکن است و زیبایی و نه فقط فقر است. Fimmakers هنرمندان و نوازندگان در حال سفرای کشور ما است.”

با یادآوری جلسه خود را با حضور محسن مخملباف, رحمان افزود: “او به مقدار زیادی از مخلوط کردن در چنای را پراساد Studios. من به یاد داشته باشید او را گفتن فیلمسازان ‘شما در حال نشستن در یک AC studio, اما فقط در خارج از دیوارهای این استودیو یک داستان انتظار به گفته’.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>