زمانی که هنرمند C Krishnaswamy به خیابان ها ریختند زخم در نوار نور به بررسی مفهوم پنهان

نسبتا شلوغ Dr Radhakrishnan Salai در یک هفته شب در برای تعجب. ماشین در حال حرکت پیاده و روزانه مسافران سازمان دیده بان در هیبت به عنوان یک نورانی انسان رقم بالای یک حرکت تدبیر رول بر روی جاده اصلی.

کوچک همراهان همراه این “جریان” به نظر می رسد که از دست داده به عنوان تماشاچیان. ‘چه می گذرد؟’— می گویند خود کنجکاو عبارات. Dodging بسیاری از سوالات همراهان حرکت از 2nd street بر روی جاده اصلی توقف برای چند دقیقه و بازگشت به همان شیوه. بنابراین بسیار کهن جهان یک هنر بصری نمایشگاه آثار C Krishnaswamy گسترش خود را به یک عملکرد اعطای وام به نمایش انتزاعی جزء بصری.

خودرو (باز سبد خرید با لاستیک کشیده شده توسط یک گروه از مردان) است که حامل Krishnaswamy زخم در نوار نور نیز دارای سه از مجسمه های نصب شده بر روی آن. از فولاد ساخته شده و با الهام از کیفیت ساختاری تجاری قفسه, مجسمه ها چهره انسان در شمار مختلف. در میان آنها می ایستد Krishnaswamy شناخته شده برای خود را تجربی و همهجانبه عملکرد هنر با محوریت مفهوم پنهان (فکر می کنم: کندالینی افزایش) این بار زخم در نوار نور.

تقریبا کل بدن خود را پوشش داده شده است در نور شبیه نورانی ظهور. از طریق پیچ و خم است که به صورت خطی قرار داده شده مجسمه های ایجاد Krishnaswamy به معنای واقعی کلمه مظهر تضاد بین تاریکی و نور است. این ایده بسیار بيشترین در مجموعه ای از انتزاعی کار بود که بر روی صفحه نمایش تا دیروز. صفحه نمایش دارای خطی نقاشی و مجسمه است که چکيده نمایندگی از آنچه یک شعاع از نور به معنی. وقتی که می آید به اجرای Krishnaswamy با استفاده از بدن خود را به عنوان یک ابزار برای بیان آنچه که هنر او تلاش می کند برای انتقال.

“ایده این بود که منجر به صفوف تمام راه را به مجسمه گاندی [در نزدیکی ساحل مارینا]. اما وجود مشکلات فنی بنابراین ما تا به حال به قطع آن کوتاه می گوید:” هنرمند او به عنوان انسان از نوار نور پس از عملکرد. علاوه بر این گرما که چراغ بیرون آمدن یکی دیگر از چالش است که نیاز به رسیدگی می شود. این است که چرا عملکرد به طول انجامید فقط برای چند دقیقه. “من نمی زحمت اگر من مخاطب است. ایده این است برای بیان آنچه احساس می کنم” در ادامه این هنرمند که معتقد است که هر عمل از خود را در خود را جستجو کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>