در حالی که تیراندازی ها, تقویم G Venket رم تا به حال یک مشکل عجیب و غریب. او تا به حال برای پیدا کردن یک سگ.

یکی که شبیه سگ گله اسکاتلندی مرزی در یکی از رجا Ravi Varma, نقاشی های. با عنوان وجود می آید پاپابه سال 1893 نقاشی به تصویر می کشد یک زن حامل یک کودک با یک سگ وفادار نشسته در پای او. تقویم بخشی از Naam اعتماد خیریه و صندوق بیدار کننده و 10 سالگرد جشن. اعتماد آغاز شده توسط بازیگر و کارگردان Suhasini Maniratnam, سبب زنان مجرد از محروم بخش از جامعه است.

تقویم ویژگی های زنان و با الهام از رجا Ravi Varma کار می کند. “ما در تلاش بودند به تکرار این کار می کند. من تا به حال برای دیدن چگونه برای مطابقت آنها را با نقاشی و موفق به حد معینی می گوید:” G Venket Ram است که تیراندازی یک تقویم پس از یک استراحت از شش سال است.

این یکی از ویژگی های 11 مشهور از تامیل و تلوگو فیلم. وجود دارد Khushbu Sundar, Ramya Krishnan, سامانتا Akkineni, Lissy, لاکشمی, نادیا Moidu لاکشمی مانچو, Shruti Haasan, Aishwarya Rajessh رقصنده Shobana و Priyadarshini Govind و Chamundeshwari یکی از ذینفعان از Naam. “من بود که بیماری که یکی از آنها تا به حال به از این بنیاد می گوید:” Suhasini Maniratnam.

Raja Ravi Varma’s original portrait

برای Suhasini, Chamundeshwari برنده است. 33-سال-مادر مجرد و دو است که به تنهایی مراقبت از خانواده اش و خودش با شوق به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال. در تقویم Chamundeshwari دون نقش رانی Laxmi Bayi از Tanjore و Travancore قصر.

تمام جواهرات و اشیای قیمتی بود به تهیه و یا به خصوص ایجاد شده است. حتی سبک است که در آن ساری بخور هستند توسط زنان مختلف در هر یک از نقاشی. بنابراین طراحی و صحنه و لباس گروه تا به حال یک کار کاملا در دست خود. یکی از قلاب دوزی صندلی را پوشش می دهد ایجاد شده توسط زنان از Naam است و دقیقا همان به عنوان یکی از در نقاشی. از لوازم مبلمان و props به حتی خم از یک رشته مو بسیاری از عناصر را دست نخورده نگه داشته شده است.

G Venket Ram

یکی از چالش های بزرگتر در حالی که تیراندازی این پروژه بود و روشنایی. “الهام بخش من برای عکاسی نقاشی. من استفاده می شود به مطالعه آنها را به درک که چگونه هنرمند را تجزیه و تحلیل نور است. او عکاسی است در نظر گرفتن یک تصویر در ذهن خود و بازآفرینی روی بوم. به عنوان یک هنرمند او improvises در آن می توانید ترکیب رنگ برای به دست آوردن یک سایه خاص” توضیح می دهد که Venket.

شما نمی تواند مسابقه نقاشی از نظر رنگ و ابعاد. شما نمی توانید تکرار این نقاشی به دلیل هنرمند بداهه بسیار متفاوت است او می گوید: با اشاره به یک عکس از Ramya کریشنان در ساری رنگ است که کمی متفاوت از نسخه اصلی. “از نظر روشنایی او در رنگ نور محیط. وجود یک ایوان و یا در فضای تنظیم و هنرمند با استفاده از نور طبیعی است. به مطابقت آن را روی حیله و تزویر است. چون من شات همه چیز با استفاده از چراغ فلش دیفیوزر و bouncers.”

یک زمان وجود دارد محدودیت با توجه به Suhasini و Venket شروع به کار بر روی این پروژه در دسامبر سال گذشته است. نیز وجود دارد یک نگرانی در مورد مسئله کپی رایت. “ما تعجب اگر آن را خوب است برای از نو خلق کردن یک کار اصلی. Suhasini تماس Ravi Varma بنیاد در بنگلور و آنها تعاونی. آنها با کمک ما ارسال اصلی نقاشی و توضیح آنچه در آن همه چیز در مورد می گوید:” Venket.

تقویم قیمت در ₹1500 و می تواند رزرو از طریق تماس با 9176307415

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی