زمانی که Sripriya و ناصر آمد و با هم برای فیلم کوتاه ‘Yashoda’

با تشکر از مستند بیشتر تامیل فیلمسازان به آسانی در آغوش مفهوم فیلمبرداری با استفاده از اپل. بازیگر-فیلمساز Sripriya که به شرح زیر امثال Gautham منون آخرین به وارد نزاع با او فیلم کوتاه Yasodha.

این فیلم با استفاده از ProMovie برنامه ضبط برای iOS.

می گوید Sripriya که وکیل-دختر به کار گرفته شده در این دوربین برای بخش فیلم کوتاه یک یادآوری است که فیلمسازان می توانید با قرار دادن محتوای با کیفیت با وجود محدودیت های اعمال شده توسط COVID-19.

های بازیگران, ناصر Nithya Ravindran و Sripriya در میان دیگران Yasodha شرح زیر است یک روز در زندگی یک زن مبتلا به بیماری آلزایمر در طول مستند. “Kameela (ناصر) و من با این ایده برای یک فیلم است. وجود تردید در ابتدا ما متقاعد شده بودند برای رفتن به جلو بعد از من وارد این اسکریپت. این کمک کرد که ناصر همیشه کسی که می خواستم به بخشی از پروژه های مختلف هستند که” او می افزاید.

Sripriya اسکریپت نوشت با دستورالعمل های دقیق برای واکنش و عکس های گرفته شده. “تیراندازی در زمانی که همه ما در یک نقطه آسان است. در اینجا هر یک از ما تا به حال به چوب به اسکریپت برای جزئیات; هیچ راهی وجود دارد برای یک بازیگر به می دانم که چگونه من در واکنش به قبلی شات می گوید:” Sripriya اشاره کرد که ناصر را Luthfudeen و Nithya پسر Arjun همه سون با عکاسی است.

در نظر گرفتن موضوع سلامت روان Sripriya که می گوید: او شاهد فراز تجربه شده توسط یک عضو خانواده مبتلا به آلزایمر سخنان که اگر آگاهی و بهبود نگرش نسبت به افرادی که درد و رنج باقی می ماند یک موضوع است. “افرادی که در حال گسترش مراقبت و حمایت باید بیشتر حساس است. مردم مبارزه مسائل مانند افسردگی می تواند غلبه بر آن با حمایت از خانواده” او می گوید:, و اضافه کرد که این تمایل مشترک به بررسی چنین موضوعات آورده است که کسانی که کار می کرد در این فیلم با هم. “هیچ یک از بازیگران یا تکنسین در زمان پاداش. همه آنها آمد در هیئت مدیره من در کلمه من است که من را تقسیم هر چه درآمد این فیلم باعث می شود با همه آنها” او می افزاید.

Sripriya که در گذشته دیده می شد در جریان اصلی سینما به عنوان مدیر فیلم تلوگو Drushyamیک بازسازی از Malayalam film Drishyamاست ساخت باز گشت از انواع در یک اقدام ظرفیت با این فیلم کوتاه ، از او بپرسید اگر این گسترش به بازگشت به جریان اصلی فیلم های این بازیگر می گوید: هیچ. “نه تمام وقت. من خودم را خوشحال حتی بدون فیلم به خاطر من دیگر منافع هنری مانند نقاشی و گلدوزی. من می خواهم به انجام همه چیز را در سرعت. بازگشت تنها اتفاقی خواهد افتاد اگر چیزی بسیار وسوسه انگیز می آید راه من است که این بازیگر در من تصمیم می گیرد تا از خواب بیدار,” او می گوید.

مجازی فیلمبرداری به ما امید”

مدتها قبل از او کوتاه ترین-عملکرد عالی در Nayakan (1987) — که واقعا مشخص شده ورود او و زمانی که او فقط یک دانش آموز فیلم, آموزش هنر و سینما, ناصر به یاد داشتن بحث های زیادی در مورد یک فیلم خاص. آن C Rudhraiya را Aval Appadithaan, شانه توسط Sripriya و همچنین بازیگران Kamal Haasan و Rajinikanth.

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که ناصر هرگز فرصتی برای کار با Sripriya با وجود مباهات بدن از کار پوشا سه دهه در حال حاضر. “او [Sripriya] انجام داده است برخی از فیلم های بزرگ اما من به یاد داشته باشید Aval Appadithaan ترین صحبت در مورد فیلم زمانی که ما دانش آموزان فیلم می گوید:” ناصر بیش از تلفن “را به کار با چنین ارشد artiste افتخار است.”

او با اشاره به فیلم کوتاه Yashodaجایی که او نقش Sripriya را جفت.

کل تجربه — به کارگردانی عملا چیزی جدید به ناصر و قابل درک است به خصوص برای کسی که شروع به زمانی که فیلم ساخته شد, در فیلم و مختلف دیده می شود انتقال در قالب بیش از سال است. “مدیران استفاده می شود به کار در محله های نزدیک با بازیگران هنگامی که ما شروع به اقدام. پس از آن نظارت بر دوره که در آن مدیران شروع به دادن دستورالعمل به ما بیش از میکروفون” او می گوید: “با این حال مجازی فیلمبرداری به ما کمک کرد تا رسیدن به آنچه که ما مجموعه ای را به.”

اما او معتقدند که او عصبی در ابتدا به عنوان به چگونه عکس ها را از تابه خارج با توجه به عدم حضور فیزیکی مدیر. “پسر من شات من بخشی تحت دستورالعمل از Sripriya اما در تلفن. آن جادویی برای دیدن نسخه ویرایش شده چرا که همه چیز منسجم و منتقل آنچه ما در نظر گرفته شده است.”

ناصر, اما شک و تردید در مورد مجازی فیلمسازی عنوان یک گزینه بالقوه برای فیلمسازان در آینده است. “من شک دارم که آیا این روش کار می کنند برای یک فیلم سینمایی پس از آن باید خود را محدودیت,” او می گوید و اضافه میکند: “بیش از هر چیز آن را به ما امیدواریم که ما می تواند چیزی شبیه به Yashoda ممکن است در این دوران آزمایش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>