آیا شنبه است من آخرین بازی در هند یا یکشنبه موسیقی را آهسته کند یک روز: Leander Paes

از جمله تساوی در کارناتاکا دولت تنیس روی چمن ارتباط آن ‘دیوار مشاهیر” که غرق در تاریخ این ورزش. از میله حوضچه به Martina Navratilova به جان McEnroe به Ramanathan کریشنان وجود دارد کاملأ پیچیده قاب عکس از تقریبا هر تنیس بزرگ است.

نیازی به گفتن وجود دارد یکی از Leander Paes بیش از حد به آن افسانه است لنت لمس شخصی خود را با تولدش. این شانس را به بطور منظم احساس این تاریخ مزه تنیس فرهنگ و تجربه اتصال با طرفداران برای آخرین بار است که کشیده شده Paes به ATP بنگلور باز است.

“اگر شما نگاه کنید در اطراف ورزشگاه پوستر خود صحبت می کنند یک میلیون عبارت” پائیس گفت: در روز سه شنبه. “برای من بازی در بنگلور احساسات است. این یکی از کسانی که چند جیب [در هند] است که نقش زیادی در تنیس دارای یک میراث غنی و طرفداران بسیار تحصیل کرده. این یکی از مورد علاقه من در زمینه شکار و جام دیویس برابر پیروزی در برابر صربستان (2014) که در آن ما آمد از دو مجموعه به عشق یکی از به یاد ماندنی ترین هستند.”

از استرالیا به تاتا باز ماهاراشترا در پونا و در حال حاضر بنگلور 46 ساله است که در یک شکرگزاری سفر. اما Paes اصرار داشت که آن را نه پریشان از چه نظر او خود مسئولیت اصلی — برای رسیدن به در دادگاه تعالی.

“من هنوز هم قرار دادن زمان به آن” پائیس گفت. “من بدنسازی کار من آموزش است. من می خواهم به مطمئن شوید که من در حفظ و بازی به سطح من استفاده می شود به. با من فیزیکی و نگرش اگر من می خواستم به بازی برای دو یا سه سال دیگر من می توانم. بدن است که واقعا مناسب و ذهن هنوز هم تازه است.”

“اما بودن در مدار حرفه ای سفر هفته در هفته را 30 هفته یک سال بسیار سخت است. تیم من نیز تا به نوعی از هم پاشیده. من سفر مربی و مربی تنیس در حال بازگشت به خانه. بنابراین رفت و آمد به تنهایی هیچ سرگرم کننده است پس از 30 سال از انجام آن است.”

روز چهارشنبه اما او مطمئن است که در یک مکان شاد بین خطوط یک زمین تنیس که در آن او بیشتر در خانه احساس او به عنوان تنظیم شده است به طلیعه چیزی بودن در شب, جلسه مسابقات در مرکز دادگاه در شرکت Matthew Ebden شریک زندگی خود را از استرالیا.

“آیا روز شنبه است من آخرین بازی در هند یا یکشنبه موسیقی را آهسته کند یک روز سکوت. اما همانطور که در موسیقی وجود دارد بسیاری از آهنگ های مختلف در یک آلبوم. وجود دارد بسیاری از آلبوم های مختلف در یک موسیقیدان حرفه ای است. و آن را در این آلبوم که من نگاه به جلو به. در حال حاضر من خیلی هیجان زده می شود در اینجا در Cubbon پارک و [am] به دنبال به جلو برای سرگرم کردن طرفداران و ضمن تشکر از همه آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر