کاخ سفید به احتمال زیاد به موضوع مهاجرت محدودیت: منابع

پتانسیل اجرایی منظور از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدود برای یک دوره محدود چند دسته بندی ویزا از جمله H1-B در برنامه کارگران ماهر است که انتظار می رود در چند روز آینده به عنوان هر چند منابع صنعت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او ملاقات با ذینفعان از ایالات متحده ادارات دولتی در روز سه شنبه طبق منابع برای نهایی یک فرمان اجرایی مهاجرت – دوم پس از مارس 22. نظم جدید است به احتمال زیاد تمدید اول که محدود جدید ویزای مهاجرت از خارج از ایالات متحده است و با توجه به پایان می رسد در روز دوشنبه. این احتمال نیز وجود دارد که شامل ویزا های اضافی دسته.

یک اطلاعیه در نظم جدید است که انتظار می رود در اوایل هفته آینده و احتمالا در اوایل شنبه شب متحده در زمان آقای تهمت MAGA (امریکا بزرگ دوباره) تجمع در Tulsa, اوکلاهما, به عنوان در هر هندو‘s منابع. چند رسانه ای گزارش شده است توسعه و گسترش آوریل اجرایی منظور از اواسط ماه مارس. پسوند به احتمال زیاد شامل H-1B ویزای H-2B ویزا (به طور موقت غیر کارگران کشاورزی) L1 (intracompany نقل و انتقالات), H4 (بستگان از دارندگان ویزای H1B), J1 تبادل بازدید کننده ویزا و آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن) مجوز داده شده به دانشجویان خارجی در حال حاضر در ایالات متحده

هفته گذشته جلسات نشان می دهد که منظور شکل گرفتن است. این افراد در این نشست شامل کاخ سفید مشاوران استفان میلر و جارد کوشنر (که رئیس جمهور son-in-law), اقتصاد ملی رئیس شورای لری Kudlow به عنوان به خوبی به عنوان اصول از چندین ادارات دولتی از جمله وزارت امنیت داخلی (DHS), U. s. Citizenship and Information Services (USCIS) وزارت امور خارجه و وزارت کار, صنعت, منابع گفته هندو.

همچنین بخوانید: چه تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت ممنوعیت کارگران ماهر از هند ؟

ایالات متحده در مسائل 85,000 جدید H1-Bs در هر سال. فقط بیش از 70 درصد از H1-B ویزا (اولیه استخدام و ادامه اشتغال) است که اختصاص داده شده به سرخپوستان در آخر سال مالی. بخش عمده ای از این رفتن به این شرکت های مشاوره ای و فناوری, گوگل, آمازون, Facebook, Apple و دیگران. گوگل و آمازون در صدر لیست جدید H1-B ویزا رسید در FY19.

با مفاهیم کارفرمایان ایالات متحده و حذفی اثرات آن بر شرکت های سرویس های این کارفرمایان برخی ایالات متحده کسب و کار نگران پیامدهای بلندی اجرایی سفارش.

همچنین بخوانید: تحلیل | تهمت گرفته و دولت او را به جنگ با مهاجرت به سطح بعدی

“که سیاست های, برای مثال, اعمال گسترده ممنوعیت ورود کارگران غیر مهاجر و یا تحمیل سنگین جدید الزامات قانونی در کسب و کار که در استخدام اتباع خارجی را تضعیف می کند که دسترسی به استعداد و در این روند تضعیف اقتصاد ما قابلیت رشد و ایجاد شغل” مدیر عامل شرکت ایالات متحده اتاق بازرگانی توماس Donohue گفت: به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه مورخ ژوئن .

نرخ بیکاری در ‘کامپیوتر مشاغل’ بود 2.5% در ماه مه سال 2020 – بسیار کمتر از 13.5 درصد نرخ بیکاری کشور که ماه تمام مشاغل دیگر با توجه به اداره آمار نیروی کار تجزیه و تحلیل توسط بنیاد ملی برای سیاست های آمریکا غیر حزبی تحقیقات سازمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که سیاست های مهاجرتی گاهی شناخته شده به محور بیشتر با سیاست نسبت داده شده است به تدریج ساخته مهاجرت قانونی به آمریکا سخت تر از طریق تعدادی از دستور اجرایی. آن را به طور کلی به تصویب رسید که از خط که خارجی ها در حال بدست گرفتن مشاغل در آمریکا و کاهش دستمزدها.

مرکزی نیروی محرکه این مقام ارشد کاخ سفید, مشاور استفان میلر. نیز وجود دارد دیگر در این دولت (که بخشی از زمان بحث) مانند USCIS سر اقدام کن Cuccinelli که شناخته شده هستند و متهاجم در مهاجرت در حالی که آقای کوشنر و آقای Kudlow شناخته شده را نرمتر خط.

وزارت امور خارجه که نماینده شد در جلسات حاضر در طول هفته نیز از اهمیت ویزا هندو‘s منابع گفت. ویزا مهمی از درآمد برای این بخش است. همچنین به عنوان نقطه تماس با دیگر کشورها این گروه را برای مقابله با عواقب هر گونه محدودیت در ویزا.

محدودیت به احتمال زیاد تمدید می شود قبل از انتخابات

برخی از کسانی که در تهیه این نظم جدید خواهد شد به احتمال زیاد دو تاریخ در ذهن هر بحث هندو تا به حال با کسانی که در پیگیری این موضوع است. اول اکتبر 1, زمانی که USCIS سال مالی آغاز می شود و اشتغال جدید برای دارندگان ویزای H1B مارس آغاز خواهد شد. تاریخ دوم نوامبر 3, زمانی که ایالات متحده یک انتخابات عمومی ،

هر گونه محدودیت های جدید به احتمال زیاد برای یک مدت نسبتا کوتاه مدت, به طوری که آنها را می توان تازه ای در راه است که نگه می دارد و به لحاظ سیاسی موضوع داغ تازه به آمریکا سر نسبت به یک ماه نوامبر انتخابات عمومی.

“شما می خواهید فرصت های متعدد به برجسته این به پایگاه خود را” یکی از منابع صنعت گفت هندو.

هیچ گونه محدودیت هستند به احتمال زیاد شامل معافیت پزشکی حرفه ای و COVID-19 کار مرتبط است. و نه از جمله این معافیت است به احتمال زیاد به پایین بد برای آقای ترامپ که در حال حاضر شده است انتقاد خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید