که رئیس برس کردن استعفای, تماس, درخواست برای کمک های ایالات متحده

سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس جمهور گفت که او امیدوار است که ایالات متحده خود تجدید نظر خواهد کرد یخ در بودجه خود را برای آژانس و متعهد به نگه داشتن کار در صرفه جویی در زندگی می کند با وجود تماس های از برخی از قانونگذاران ایالات متحده برای استعفای خود را.

پوشش کامل در coronavirus

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او امیدوار است که ایالات متحده معتقد است که این سازمان مهم سرمایه گذاری نه فقط به دیگران کمک کند اما آمریکا برای ایمن ماندن در میان همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد به طور موقت متوقف به ایالات متحده کمک های مالی برای U. N. آژانس ادعا که یک پوشش و اشتباه دست زدن به شیوع.

آمریکا در ژنو-آژانس بزرگترین اهدا کننده ارائه صدها میلیون دلار ارزش حمایت هر سال است.

در واشنگتن گفته است که در تاریخ 22 آوریل توقف درگیر بودجه جدید برای چه کسی و انتظار می رود برای ادامه برای مدت 60 تا 90 روز.

گروهی از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در هفته گذشته پیشنهاد کرد که آقای ترامپ باید وضعیت هر داوطلبانه آمریکا کمک به کسانی که در این سال آقای Tedros’ استعفای.

خواسته در مورد اینکه آیا او با توجه به این که آقای Tedros گفت: “من ادامه خواهد داد به کار روز و شب چون این یک برکت کار در واقع و مسئولیت صرفه جویی در زندگی می کند و من روی آن تمرکز کنید.”

دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس گفت: آمریکا مکث خواهد تاثیر هسته, آژانس, فعالیت های مانند کودک واکسن تلاش برای ریشه کن کردن فلج اطفال و ضروری خدمات بهداشتی و تروما مدیریت در برخی از جمعیت های آسیب پذیر ترین در جهان است.

“من بسیار امیدوارم که … این است که 60 روز ماندن در بودجه و نه بیشتر,” او گفت:.

همین دلیل است که شما نمی بینید من شکایت, از آنجا که ما فقط نیاز به آن است.

در یک کنفرانس خبری در واشنگتن در آوریل 22, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد tranche جدید از آمریکا کمک به کشورهای خاص و آوردن مجموع از ویروس کمک این سال به بیش از 700 میلیون دلار.

دیگر مقامات ایالات متحده گفت معلق پول برای چه کسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای همان هدف فقط توزیع به فرد گروه بین بردن این سازمان به عنوان یک مجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>