که رئیس میدارد هندی به عنوان متوسط برای رسیدن به هند

بحرانزده رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرده است که او را به زودی معرفی Hindi به عنوان یکی از زبان های مختلف برای ترجمه همزمان از کنفرانس های مطبوعاتی خود را.

“… که متعهد به نگه داشتن جهان مطلع در راه به عنوان بسیاری از که ممکن است در زبان به عنوان بسیاری که ممکن است… در حال حاضر من خوشحالم که می گویند که از روز شنبه ما خواهد بود ارائه همزمان تفسیر برای این کنفرانس های مطبوعاتی در همه official U. N., زبان, عربی, چینی, فرانسوی, روسی و اسپانیایی و ما همچنین برنامه ریزی برای گسترش به زبان های دیگر مانند زبان سواحیلی و هندی” دکتر Tedros روز جمعه اعلام کرد.

این حرکت برای گسترش توسعه خود پیام را به کشورهای دیگر از جمله هند می تواند در تقویت دکتر Tedros’ بخشد به حمله نصب شده علیه او را با تهمت و دولت تقویت شده توسط واشنگتن تصمیم به توقف کمک های مالی به چه کسی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | سرمقاله: فاجعه تصمیم گیری: در مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که

ایالات متحده که بزرگترین کمک کننده است افزایش فشار مالی طناب دار در میان اتهامات که U. N. بدن به حال تراز وسط قرار دارد با چین به botch تا واکنش در برابر COVID-19 شیوع. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفته بالستیک متهم که از کاشت “دروغ” در مورد رمان coronavirus.

او همچنین ناودان آژانس برای بودن بیش از حد ملایم با پکن در مرحله جوانه زدن از بحران است.

 

آقای ترامپ توییتی در 7 آوریل میان جزر و مد رو به افزایش از اتهاماتی که دولت او گرفتار شد سربی در پاسخ به شیوع بیماری

هفده ایالات متحده آمریکا باید به دنبال آقای تهمت سخنرانی دراز وشدیداللحن و شخصا هدفمند دکتر Tedros متهم که حزب کمونیست چین (CPC) برای گسترش جهانی رد پای این بیماری است.

هند خودداری از گرفتن طرف در tornadic طوفان اطراف که. هندو گفت که دهلی نو شده بود نه تمایل بلافاصله پس از پیوستن به این بحث که فوران پس از آقای ترامپ اعلام کرد که “توقف” به آمریکا کمک های مالی است.

اما این حمله از قدرتمند چهارم تا کنون بعید است به لرزش تا که یا دندانه موقعیت مدیر کل آن. حمله به دکتر Tadros است و بد تقسیم ایالات متحده که در آن آقای تهمت به ظاهر فقیر و مدیریت بحران است به طور ناگهانی شادابی دموکراتها که حس نقض رئیس جمهور در انتخابات قلعه که تنها می تواند گسترش به عنوان مبارزات انتخاباتی رول در ماه های آینده.

بیل گیتس’ دفاع

بیل گیتس مایکروسافت آیکون و مشترک لنگر از بیل و ملیندا گیتس — دومین دهنده که کمک 9.76% از سازمان بودجه — آمده است به شدت به دکتر Tedros’ دفاع.

 

میلیاردر نیز به طور ضمنی ناودان رئیس جمهور آمریکا برای گرفتن مستندات به طور جدی به اندازه کافی. “هر چه زودتر شما درگیر در خاموش کردن آسان تر از آن است که برای رسیدن به آن قله. ما نه به اوج خود رسید. بخش هایی از کشور که نمی, تعطیل, در اواخر ماه آوریل ما باید اعداد قله وجود دارد,” آقای گیتس با سی ان ان گفت در 27 مارس ،

پایین جو بایدن به presumptive حزب دموکرات نامزد سوار بر آقای گیتس’ شانه های تیز حملات خود را بر روی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او به سی ان ان گفت که او توافق با مایکروسافت co-founder که ناهموار و گریخته و از دولت محلی و مستندات در اثر در ایالات متحده ناچار خواهد شد هزینه زندگی و طولانی فاجعه اقتصادی است.

دیگر مشهور است که در حال حمایت دکتر Tedros شامل رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر و کمیسر اروپا در امور Jutta Urpilainen. در روز شنبه یک ستاره نکردم یک جهان کنسرت که شامل آیکون های زرق و برق مانند تیلور سویفت, پل مک کارتنی, بیانسه, اپرا وینفری و لیدی گاگا که به نام دکتر Tedros یک “سوپراستار” مطرح $ 150 میلیون دلار برای کسی که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

چین انتظار حمایت دکتر Tedros با سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian تصریح می کند که “تحت رهبری مدیر کل Tedros (که) به طور فعال انجام وظیفه خود و همچنین هماهنگی مرکزی نقش مهمی در پیشبرد جهانی ضد همه گیر همکاری برنده شناخت و ستایش دیگران از جامعه بین المللی”.

55-کشور اتحادیه آفریقا ستایش است دکتر Tedros یک اتیوپی صدای ملی برای نشان دادن استثنایی “رهبری” سیگنالینگ است که بخش بزرگی از جنوب جهانی از جمله 120 کشور عضو جنبش عدم تعهد پشتیبانی از این که رئیس. حمایت خود را قدرتمند مجموعه ای از متحدان آن را بعید است که دکتر Tedros که به احتمال زیاد در صورت انتخاب مجدد اگر او بخواهد به که راس در سال 2022 را محو و دور از جهانی موردتوجه هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>