سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد اضطراری بین المللی بیش مرگبار coronavirus از چین — به ندرت استفاده می شود عنوانی است که می تواند منجر به بهبود هماهنگی های بین المللی در مقابله با این بیماری است.

“ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی” U. N. سلامت سازمان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو به عنوان او اعلام کرد “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی”.

“این است که یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین,” او گفت: “بارها و بارها تاکید است که این اندازه گیری در نظر گرفته شده برای کمک به کشورهای دیگر کمتر قادر به مقابله و ستایش دولت چین برای اقدام سریع برای مقابله با شیوع.

“ما باید همه با هم عمل می کنند در حال حاضر برای محدود کردن گسترش بیشتر….ما فقط می تواند آن را متوقف کند هم گفت:” آقای Tedros که در سفر به چین در این هفته و در دیدار با رئیس جمهور چین.

‘هیچ سفر یا تجارت و محدودیت های مورد نیاز’

او همچنین گفت: “هیچ دلیلی” برای هر یک از مسافرت های بین المللی و یا محدودیت های تجاری اعلام کرد در روزهای اخیر مانند پرواز تعلیق مرز تعطیلی و قرنطینه ظاهرا سالم مسافران است. برترین شرکت های هواپیمایی از جمله هوایی فرانسه بریتیش ایرویز و لوفت هانزا را به حالت تعلیق و یا قطع خدمات به چین است.

که کمیته اضطراری یک مشاوره از کارشناسان بین المللی در بیانیه ای گفت که شواهد نشان داده است که محدود کردن جنبش مردم و کالا در طول بهداشت عمومی اورژانس “ممکن است بی اثر است و ممکن است منحرف کردن منابع از دیگر مداخلات”.

“بیشتر محدودیت ممکن است قطع کمک های مورد نیاز و پشتیبانی فنی ممکن است اخلال در کسب و کار است و ممکن است اثرات منفی بر اقتصاد کشور تحت تاثیر شرایط اضطراری” این کمیته گفت.

اما افزود که “در برخی شرایط خاص اقدامات است که محدود کردن جنبش از مردم ممکن است به طور موقت مفید” ممکن است اشاره به مستندات در چین که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم است.

تفرقه موضوع

که متوقف کوتاه اعلام اورژانس در هفته گذشته به دلیل اضطراری کمیته تقسیم شد بیش از این مسئله است. بیش از 7,700 افراد آلوده شده با این ویروس — تقریبا همه آنها در چین-و 170 فوت کرده اند.

که گفت: همچنین وجود داشته است 82 موارد تایید شده در 18 کشور دیگر از جمله موارد از انتقال به بعد در آلمان و ژاپن و ایالات متحده و ویتنام است.

این است که به نام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی تنها پنج بار از قوانین مربوطه در زمان اثر در سال 2007 — برای آنفولانزای خوکی, بیماری فلج اطفال Zika و دو بار برای شیوع بیماری ابولا در آفریقا است. تعیین است که بررسی هر سه ماه اجازه می دهد تا این که به موضوع جهانی توصیه هایی است که جامعه بین المللی انتظار می رود که به دنبال.

دولت ها و شرکت ها و مردم در سراسر جهان شده اند افزایش تلاش ها برای جلوگیری از بیماری است که اعتقاد به ظهور از یک حیوان در بازار مرکزی چین در شهر ووهان.

بسیاری از کشورها خواست شهروندان خود را به بازدید از چین در حالی که برخی ممنوع, ورود برای مسافران از ووهان و روسیه گفت که بسته شدن آن دور از مرزهای شرقی با چین بیش از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی