که کارشناسان برای بازدید از چین به عنوان بخشی از COVID-19 بررسی

دو سازمان بهداشت جهانی کارشناسان را صرف دو روز آینده در پایتخت به زمینه سازی برای بزرگتر ماموریت به بررسی ریشه های COVID-19 بیماری همه گیر.

یک حیوان متخصص بهداشت و اپیدمیولوژی در طول سفر خود را به کار خواهد کرد برای رفع این محدوده و شرایط مرجع برای ماموریت های آینده با هدف یادگیری چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, در این بیانیه از سازمان ملل متحد بدن گفت.

دانشمندان معتقدند که این ویروس ممکن است منشأ در خفاش ها پس از آن منتقل شد و از طریق یکی دیگر از پستانداران مانند مانند یک گربه گربه یا یک نوعی حیوان گورکن-مانند pangolin قبل از اینکه به مردم در تازه بازار مواد غذایی در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

در تلاش برای جلوگیری از شیوع آینده چین در پایین ترک خورده تجارت در حیات وحش و بسته برخی از مرطوب, بازار, در حالی که اجرای دقیق مهار اقدامات که به نظر می رسد عملا متوقف جدید عفونت های محلی.

که ماموریت حساس سیاسی با ایالات متحده آمریکا — سازمان های برتر حامی مالی — انتقال به قطع روابط با آن را بیش از ادعاهای آن سنن و شیوع و گرایش به سمت چین است.

بیش از 120 سازمان ملل خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه های این ویروس در مجمع بهداشت جهانی در ماه مه. چین اصرار دارد که که منجر به بررسی و برای آن صبر کنید تا همه گیر تحت کنترل در آورده است.

آمریکا و برزیل و هند در حال ادامه برای دیدن تعداد بیشتری از موارد.

آخرین کسی که coronavirus-ماموریت های خاص به چین در ماه فوریه و پس از آن این تیم, رهبر, کانادا, دکتر بروس Aylward در برابر چین را مهار تلاش و اشتراک گذاری اطلاعات. کانادا و مقامات آمریکایی باید پس از انتقاد او به عنوان بیش از حد ملایم در چین است.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داد که در ماه ژانویه که مقامات بخش خصوصی نا امید بیش از عدم شفافیت و دسترسی در چین با توجه به داخلی های صوتی ضبط شده.

شکایت گنجانده شده است که چین با تاخیر انتشار نقشه ژنتیکی یا ژنوم ویروس برای بیش از یک هفته پس از سه دولت های مختلف آزمایشگاه تا به حال به طور کامل رمزگشایی اطلاعات است.

خصوصی بالا که رهبران شکایت در جلسات این هفته از ژانویه 6 که چین نمی شد های اطلاعات کافی برای ارزیابی چگونه به طور موثر گسترش ویروس بین مردم و یا آنچه در آن خطر مطرح شده به بقیه جهان هزینه وقت با ارزش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>