که خواستار دگزامتازون بوم برای بدترین ویروس موارد

ژنو سازمان بهداشت جهانی به نام روز دوشنبه برای افزایش سریع تولید دگزامتازون ارزان استروئید که نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و میر در بدحال coronavirus بیماران.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: تقاضا در حال حاضر رسید و پس از یک محاکمه از مواد مخدر شد و به اطلاع عموم اما او با اعتماد به نفس تولید را می توان یافت.

برخی از 2,000 بیماران داده شد این دارو توسط محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد و از آن کاهش مرگ و میر با 35 درصد در میان اغلب بیمار با توجه به یافته های منتشر شده در هفته گذشته.

“اگر چه این داده ها هنوز هم مقدماتی اخیر پیدا کردن که استروئید دگزامتازون است صرفه جویی در زندگی بالقوه برای بدحال COVID-19 بيمار به ما بسیار مورد نیاز به دلیل جشن” آقای Tedros گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

همچنین بخوانید: دگزامتازون | چه کسی می گوید درک بیشتر مورد نیاز در استروئید

“چالش بعدی این است که برای افزایش تولید و به سرعت و عادلانه توزیع دگزامتازون در سراسر جهان با تمرکز بر روی که در آن مورد نیاز است.”

اولویت کشور

دگزامتازون شده است در بازار برای بیش از 60 سال و معمولا در خدمت به کاهش التهاب.

این که صرفا که دگزامتازون تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری تحت نظارت بالينی.

“هیچ شواهدی وجود ندارد که این دارو برای بیماران مبتلا به بیماری خفیف و یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و آن می تواند باعث آسیب و” آقای Tedros هشدار داد.

همچنین بخوانید: استروئید دگزامتازون تایید شده برای استفاده در COVID-19 درمان در انگلستان

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد, رئیس, اصرار داشت که در مقایسه با تعداد زیادی از بدحال coronavirus بیماران نیاز به همگانی.

اما آقای Tedros هشدار داد که از تامین کنندگان تا به حال برای تضمین کیفیت “وجود دارد به عنوان یک خطر عام و یا جعل محصولات ورود به بازار”.

‘گریم رکورد’

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان شده است در صدر نه میلیون و کشته شدن بیش از 468,500 مردم از شیوع این بیماری آغاز شد و در چین در ماه دسامبر گذشته با توجه به AFP شمارش با استفاده از منابع رسمی.

همچنین بخوانید: Coronavirus | دگزامتازون باعث کاهش مرگ و میر ناشی از COVID-19 محققان می گویند در انگلیس

“تقریبا هر روز ما رسیدن به یک جدید و ترسناک رکورد” گفت: Tedros اشاره کرد که بیش از 183,000 موارد جدید گزارش شد که در روز یکشنبه — به راحتی در یک روز تا کنون.

برخی از کشورها شاهد یک افزایش سریع در موارد و مرگ و میر گفت: در حالی که دیگران که تا به حال با موفقیت سرکوب انتقال شد در حال حاضر شاهد یک شکوفایی در مورد آنها به عنوان بازگشایی جوامع و اقتصاد.

پس از اولیه شیوع بیماری در چین, کانون ویروس منتقل شده از شرق آسیا به اروپا و در حال حاضر به آمریکا.

اما حضور خود را در اروپا به نظر می رسد به بازگشت بسیار زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم با یک مطالعه نشان می دهد که قطعات جدید کروناویروس در فاضلاب در میلان و تورین بازگشت در ماه دسامبر.

“واضح است این شانس وجود دارد که این ویروس در گردش بود در شمال ایتالیا بدیهی است که قبل از هر کسی متوجه شده بود که آن را به حال شده است” گفت که در شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan.

اما او افزود: “من فکر نمی کنم که در این نقطه آن را تغییر فرضیه بیماری منشاء.”

همچنین بخوانید: پزشکان هندی بیان محتاط تایید برای دگزامتازون برای COVID-19

سمور یا راسو لینک

دانشمندان معتقدند که این ویروس در ابتدا در شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, با تمرکز بر یک بازار است که مبادرت به فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت در چین در شهر ووهان.

ماریا ون Kerkhove این که ویژگی های رهبری در COVID-19 گفت: مطالعات در شمال اروپا به نظر می رسید نشان می دهد که انسان تا به حال آلوده شده توسط سمور یا راسو.

مقامات هلندی گزارش دو موارد ممکن است در ماه مه که در آن انسان ها معتقد بودند که گرفتار این ویروس از حیوانات که نصاب برای پوست است.

“وجود دارد برخی از minks که یافت شده اند مثبت در هلند و دانمارک گفت:” ون Kerkhove.

“آنچه ما درک می کنیم از این تحقیقات که در حال حاضر در حال انجام است که وجود دارد… افرادی که آلوده سمور یا راسو-و در برخی از این minks آلوده برخی از مردم است.

“این بسیار محدود از نظر انتقال است که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>