هشدار در خارج از کشور coronavirus گسترش ممکن است ‘نوک کوه یخ’

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: در روز دوشنبه وجود داشته است “در مورد موارد” از coronavirus در میان مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین هشدار داد که این می تواند “نوک کوه یخ” به عنوان او خواست همه کشورها برای آماده شدن برای ورود احتمالی رمان ویروس است که به کشته شدن بیش از 900 نفر است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus تمجید پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت برای انجام “بیشترین تلاش خود را” در خطر شخصی برای مهار این بیماری همه گیر تشریح آنها را “قهرمانان واقعی” از شیوع این بیماری که برای اولین بار ظاهر در ماه دسامبر در شهر ووهان در چین هوبئی استان مرکزی که در آن میلیون ها نفر از مردم تحت مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش آن.

“بوده است وجود دارد در مورد برخی از موارد بعد 2019nCoV گسترش از افراد با سفر در تاریخ چین است. تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” توییتی Ghebreyesus مدیر کل که.

“در حال اضطراری برای بهداشت عمومی در تمام کشورهای جهان باید تا تلاش برای آماده شدن برای #2019nCoV امکان ورود و انجام بیشترین تلاش خود را برای مهار آن باید آن را وارد. این به این معنی آزمایشگاه ظرفیت برای تشخیص سریع تماس, ردیابی و ابزارهای دیگر در بهداشت عمومی آرسنال,” او گفت:.

مرگ و میر در چین از رمان coronavirus اپیدمی شروع به پریدن کرد به 908 و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است بیش از 40,000, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

Ghebreyesus گفت: گسترش coronavirus خارج از چین به نظر می رسد به کاهش باشد اما می تواند سرعت بخشیدن و هشدار داد که هر گونه نقض در همبستگی یک پیروزی برای ویروس.

“مهار باقی مانده است هدف ما است اما تمام کشورها باید با استفاده از پنجره فرصت ایجاد شده توسط مهار استراتژی برای آماده شدن برای این ویروس ممکن است ورود,” او گفت:.

“در روح مالی همبستگی اهدا کنندگان به پله بوده اما ما نمی رسید ما هدف US$675 میلیون @چه کسانی و آسیب پذیر کشور” Ghebreyesus گفت.

“مهار باقی مانده است هدف ما است اما تمام کشورها باید با استفاده از پنجره فرصت ایجاد شده توسط مهار استراتژی برای آماده شدن برای این ویروس ممکن است ورود,” او گفت:.

در مجموع 908 که مردم از coronavirus و 40,171 تایید موارد عفونت گزارش شده در 31 استان در سطح مناطق تا کنون چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

تا پایان روز شنبه, 36 تایید موارد از جمله مرگ گزارش شده بود در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 18 در تایوان است. در خارج از کشور, بیش از 300 مورد از coronavirus گزارش شده از جمله سه تن از کرالا.

خارج از چین وجود داشته است بیش از 350 عفونت گزارش شده در تقریبا 30 مکان با مرگ دو نفر یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

چندین کشور را ممنوع ورود از چین در حالی که خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد این کشور است.

چین و کشورهای سراسر جهان در حال تقلا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است که wreaking ویران در چین و خارج از کشور. به غیر از آلمان و انگلیس و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی با موارد این ویروس شامل فرانسه و روسیه و بلژیک و سوئد و فنلاند و اسپانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>