که ظهور خواهد کرد برنده در نبرد بین تامیل نادو تئاتر و OTT سیستم عامل?

انحصار (و نه بازی هیئت مدیره) — تعریف شده در این زمینه به عنوان یک تمایل به حفظ انحصار از نمایش فیلم و یا نگه داشتن ممتاز حق امتناع از اول — دارای لگد یک طوفان در فیلم تامیل صنعت بین دو ذینفعان کلیدی: تولید و تئاتر صاحبان.

چه چیزی باعث شده این همه ؟ یک به ظاهر بی ضرر بیت از اخبار است که در تامیل فیلم Ponmagal Vandhalبازیگران Jyotika در سرب و تولید شده توسط بازیگر Suriya را 2D, سرگرمی, داشته, دیجیتال, جریان هنوز در آمازون نخست تصویری به جای یک تئاتر آزاد است. پاسخ از تئاتر صاحبان سریع بود: R Panneerselvam دبیر تامیل نادو تئاتر انجمن صاحبان (TNTOA) با انتشار بیانیه ای که استفاده از کلمات مانند “شوکه” در حالی که توصیف تهیه کننده این حرکت به عنوان فرصت طلب و “شکستن کنوانسیون”. Punchline به دنبال بعدی. Panneerselvam تهدید کرد که تئاتر صاحبان تحریم فیلمهایی تولید شده توسط 2D سرگرمی در آینده است. Rakesh Gowthaman مالک از Vettri تئاتر در Chromepet چنای در توئیتر خود نوشت: “اجازه دهید فیلم بود ساخته شده و منتشر شده به طور انحصاری برای OTT. من شخصا هیچ چیز در برابر آن است. همان راه اجازه دهید تئاتر منتشر شده نیز ایستاده منحصر به فرد. خالق/تولید محتوا shud را که انتخاب شده قبل از دست و آن را در بازار پس هیچ سردرگمی وجود دارد برای هر کسی است. (sic)”

تولید مخالفت

این خط از پیام لگد صنعت دنده به عمل است. در فیلم تامیل صنعت بازیگر-تهیه کننده Suriya با 45 فیلم (نه از آن به عنوان تولید کننده) به اعتبار خود است و به عنوان یک ماهی به عنوان آنها می آیند. پاسخ یک فوران عظیم حمایت از تولید کنندگان.

“این موضع درست نیست. بودند یک مستند این فیلم را کارگردان تئاتر در ماه مارس به عنوان برنامه ریزی شده و آن را منتشر آنلاین است. [تولید کننده] نمی تواند بیرون از توافق آنها با آمازون می گوید:” جانباز تولید کننده-توزیع کننده Kalaipuli S Thanu که bankrolled آمار فیلم هایی مانند Asuran, Kabali و Theri در سال های اخیر است. تولید کننده تی سیوا از Amma آفرینش می افزاید: “این تصمیم مانند ربودن اساسی ما آزادی تجارت. فروش محتوا به بیش از بالا (OTT) سیستم عامل توسط یک تولید کننده ، اگر فرصت ارائه در این بحران پس از آن هر تولید آن را خواهد کرد.” بیانیه ای با امضای بیش از سه ده نام کسانی است که به عنوان فیلم تامیل تولید کنندگان از جمله Rajsekar Pandian یکی از افراد کلیدی در 2D سرگرمی دنبال کرد. “تهیه کننده فیلم همه حق بهره برداری فیلم خود را در هر راه ممکن است با فروش حقوق در دسترس برای فیلم خود را به بهبود خود را سرمایه گذاری کردند.”

A still from ‘Master’

در این مرحله رئیس جمهور TNTOA, تیروپور Subramaniam در پاسخ با احیای یک دهه گله برگزار شده توسط تولید کنندگان این است که تئاتر را نمی توانیم فضای کوچک-بودجه فیلم. “دوستان ما می خواهم به بحث در مورد حقوق. آیا [تولید] درک نمی کنند که در آن تئاتر است صاحب حق تصمیم بگیرید که کدام فیلم به صفحه نمایش و برای چگونه بسیاری از نشان می دهد. ‘حقوق’ هستند نه منحصر به فرد برای تولید” Subramaniam می گوید: در یک صدای ضبط شده توجه داشته باشید که همچنین شامل محجبه تهدید در مورد “عواقب” اگر تولید شد تا کنون مطرح کردن مسائلی مانند قیمت گذاری از پاپ کورن پارکینگ و فروش بلیط آنلاین اتهامات عنوان شده علیه. این صدا توجه داشته باشید بیش از حد به چالش کشیده شد و جنجال به دنبال.

این مستند در سراسر کشور ناشی از COVID-19 که به حالت تعلیق در فیلم شاخه و خاموش تئاتر است لگد تامیل صنعت فیلم به محدود کردن و قرار دادن چند تولید کنندگان برگزاری اتمام فیلم در دست خود را در یک برزخ است. “من شده اند با بمباران تماس از تولید کنندگان; آنها احساس می کنید که OTT سیستم عامل یک سیستم پشتیبانی برای شرکت های کوچک و متوسط-بودجه فیلم. آنچه آنها انتظار می رود در بازگشت به خالص 10-15% سود شکستن و یا حتی سرمایه گذاری خود می گوید:” یک مقام ارشد اجرایی با عمده OTT پلت فرم که نمی خواهید به توان نام برد. اما N Ramaswamy, مالک از سری Thenandal شرکت تولید فیلم که bankrolled بازیگر Vijay فیلمهای Mersalاختلاف در این مورد. “تنها ستاره بزرگ فیلم ها را خریداری آشکار توسط OTT, سیستم عامل,” او می گوید. منابع اضافه کردن که فیلم باید به حل و فصل برای یک درصد پرداخت با OTT سیستم عامل (با این نسخهها کار به طور معمول به یک pay-per-view model) که در اصل همان مدل کسب و کار تئاتر اتخاذ — ارائه حداقل تضمین برای بزرگ بودجه فیلم در حالی که ترک کوچکتر فیلم در تلو تلو خوردن.

جدیدتر زمین

Aparna Acharekar برنامه نویسی سر در Zee5 هند توصیف این را به عنوان یک “کوتاه مدت فرصت” در یک وضعیت منحصر به فرد. “سرانجام [تئاتر و OTT] را به یاد بگیرند که برای شرکت وجود دارد به دلیل آن است که مصرف کننده دستور و ما باید به جایی که مصرف کننده است. آن است که شبیه به یک موج جدیدی از فیلم های در حال تولید در یک صنعت خاص و یا زمانی که تئاتر تا به حال به دوباره تصور از یک تجربه صفحه نمایش به multiplexes,” او می گوید.

A still from ‘Soorarai Pottru’

و آن را نه فقط در ماهی های کوچک است. ستاره بزرگ سینما مثل Suriya خود Soorarai Pottru و ویجی را استاد علاوه بر Dhanush را Jagame Thandhiram شدند همه آماده برای انتشار در مارس و آوریل و تا به حال به تعویق افتاد. OTT آنها را ارائه می دهد یک اقدام فوری و اگر غیر متعارف راه حل. مثلا حدس و گمان وجود دارد که این بودجه بالیوود فیلم آکشی کومار-starrer Laxmmi بمب نیز به دنبال دیجیتال هنوز. دیزنی+ Hotstar تبلیغ به عنوان یک خریدار بالقوه برای این بازسازی از فیلم تامیل فراتراست که به کارگردانی Raghava لارنس, and co-produced by آکشی کومار. جی جی فردریک مدیر Ponmagal Vandhalمی گوید که او را دوست داشت هیچ چیز بیشتری نسبت به فیلم خود را با انتشار در تئاتر است اما شرایط دیکته کند در غیر این صورت. “مردم اینجا فکر که این وضعیت خوب خواهد بود فردا و یا روز بعد. در بازارهای خارجی از آنچه که من شنیده تئاتر هیچ شانسی برای افتتاح تا ماه اوت در مالزی-سنگاپور تا سپتامبر در اروپا و تا دسامبر در ایالات متحده آمریکا است. من می خواهم به تماشای من نام پاپ تا در اعتبارات در یک صفحه نمایش تئاتر. اما زمانی که تئاتر بازگشایی ما باید 10 ستاره بزرگ فیلم های اندود شده تا برای آزادی یکی پس از دیگری. بنابراین سوال, سپس, پس از انتظار برای شش ماه است که خواهد بود زمان خوبی برای انتشار فیلم من? همین دلیل است که اولویت من در حال حاضر برای اطمینان از این فیلم می رسد مخاطبان” او می افزاید.

خسته نگرانی

آن است که نه تنها Ponmagal Vandhal است که بررسی OTT گزینه است. فیلم گیر در برزخ یا به علت مسائل مالی و یا به دلیل در دسترس نبودن صفحه نمایش تئاتر هستند deeming آن را یک جایگزین مناسب. در حال حاضر RK نگراین Vaibhav-starrer تولید شده توسط فیلمساز Venkat Prabhu منتشر شده در Netflix بکشد چند روز پیش. و با توجه به سیوا وجود دارد حداقل یک نیم دوجین فیلم که هم امن دیجیتال جریان توافق و یا در روند امضای یکی با OTT سیستم عامل از جمله طولانی به تعویق افتاد, Santhanam-starrer سرور Sundaram و Trisha-starrer Paramapadham Vilayattu. اما این تصمیم نقش را به یکی از نگرانی های مطرح شده توسط Subramaniam در صدا توجه داشته باشید. “ما در حال نا امید که هیچ شاخه های فیلم اتفاق خواهد افتاد حداقل برای یکی دیگر از 45 روز و اگر شما اگزوز تمام فیلم های در دست جریان آن را بر روی سیستم عامل های دیجیتال, چه فیلم ما روی صفحه نمایش زمانی که ما بازگشایی تئاتر” او می پرسد. این مربوط است به یاد داشته باشید که زمانی که فیلم تامیل صنعت رفت و در 48 روز اعتصاب در ماه مارس-آوریل سال 2018 با توجه به اختلاف بیش مجازی چاپ هزینه شارژ دیجیتال ارائه دهندگان خدمات مانند QUBE تئاتر با توسل به غربالگری فیلم های قدیمی تر که هنوز هم آورده مخاطبان به تئاتر.

داخلی اختلاف

  • وقتی که می آید به امور مالی فیلم, کسب و کار, مسائل متعددی وجود دارد که در آن تئاتر صاحبان و تولید کنندگان نمی بینم چشم به چشم. تئاتر امتناع از فضای صفحه نمایش و یا نمایش زمان به صورت کوچک و متوسط-بودجه فیلم فقط نقطه شروع است. تولید کنندگان باید برای مدت طولانی خواستار بهتر برش از فروش بلیط آنلاین کسب و کار. تئاتر صاحبان و رزرو پورتال را حداکثر تقسیم و کوچک تهیه کنندگان به ندرت ارائه چنین یک معامله است. درآمد های در آگهی است که موسیقی پاپ قبل و در طول تنفس از نمایش فیلم دیگری است. تولید کنندگان استدلال می کنند آن است که محتوای خود را به ارمغان می آورد که مخاطبان به تئاتر و به این منظور از همه چیز آنها باید یک برش از پول شارژ از تبلیغ که تئاتر صاحبان مقاومت کرده اند تا کنون. با OTT پلت فرم در حال حاضر باز کردن کوچک و متوسط-بودجه تولید نیز تاب آه امداد است که آنها لازم نیست به پرداخت مجازی هزینه چاپ دیجیتال ارائه دهندگان خدمات مانند QUBE برای هر غربالگری بود که دلیل 2018 اعتصاب به عنوان تولید کنندگان تلقی اتهامات بیش از حد بالا است.

بازیگر-فیلمساز R Parthiban که همچنین یک عضو بازیگران از Ponmagal Vandhalنیست پیدا تقارن با این خط استدلال از تئاتر ، او می پرسد اگر تئاتر صاحبان متوجه باشید که چقدر آنها کمک به-طول صف از فیلم منتشر نشده چرا که آنها حاضر صفحه نمایش به یک تولید کننده. “من آن را تجربه دست اول با فیلم من Oththa Seruppuمی گوید:” Parthiban, از خود انتقادی-تحسین فیلم است که در جریان Netflix بکشد. “من خواهش کرد که تئاتر به کشیدن نیست فیلم من و آنها هنوز هم آن را حتی زمانی که مخاطبان شد که به تماشای آن. خود را توجیه شد که چند فیلم جدید به انتشار هر هفته. سوال من این است که در صورتی که ایجاد یک مشکل برای آنها و اگر OTT سیستم عامل در حال حاضر به انتشار چند از کسانی که فیلم چرا به آنها اجازه دهید بروید ؟ ” او می گوید و اضافه می کند “تئاتر صاحبان باید درک کنند که مخاطبان برای OTT متفاوت از تئاتر مخاطب است. اگر من تا به حال تنها با اتکا بر تئاتر و سپس Oththa Seruppu نمی خواهد که به دست آورد به رسمیت شناختن گسترده تر است که آن را در حال حاضر با تشکر از Netflix بکشد. نکته من این است که سینما را نمی خواهد از وجود است. نگاهی به ایالات متحده آمریکا که در آن بسیاری از جریان سیستم عامل وجود دارد و هنوز هم در اطراف وجود دارد 40,000 تئاتر. فردا اگر Rajinikanth یا ویجی به نوبه خود در اطراف و می گویند که آنها خواهد شد انتشار فیلم های خود را در OTT سیستم عامل چه اتفاقی می افتد؟”

کشش ظرفیت

به جز آن است که آسان تر از انجام گفت وقتی که می آید به خرید یک بودجه مگا ستاره فیلم. “این امر می تواند نامناسب به فرض و یا حدس و گمان است که OTT بازیکنان نمی توانائی خرید [₹100 کرور plus] فیلم. آن است که در مورد کسب درآمد از قابلیت های می گوید:” Aparna. علاوه بر این به عنوان یک منبع در OTT کسب و کار قرار می دهد و آن را باید یک فیلم مانند استاد آمده تا برای انتشار دیجیتال آن ممکن است جرقه یک جنگ مناقصه بین جریان سیستم عامل است. “حتی کوچک, فیلم تولید, زمانی که آنها رویکرد یک OTT پلت فرم آنها می گویند: “اوه Netflix نقل کرده بسیار آمازون آمده است تا با این پیشنهاد’. در زمان شش ماه دیگر جدید OTT پلت فرم به طور انحصاری برای تامیل محتوا راه اندازی خواهد شد و شما نیز باید بازیکنان موجود مانند خورشید NXT که به دنبال گسترش درآمد خود را ، همه این به این معنا نیست که اگر ما خرید یک Vijay یا Ajith فیلم که تئاتر را تعطیل یا که چنین وضعیتی تا به حال خواهد آمد. آنچه که اتفاق می افتد با Netflix در حال حاضر ؟ آنها در حال تولید فیلم و محدود تئاتر منتشر شده در ایالات متحده و برخی دیگر از سرزمین” این منبع می گوید نشان می دهد که OTT سیستم عامل هستند بیشتر احتمال دارد به نوبه خود تولید کنندگان در آینده از ایجاد سینما را تعطیل.

Aparna Acharekar

Parthiban است که حرف آخر: “به اعتقاد من تئاتر صاحبان این اظهارات از ترس. این اتفاق می افتد زمانی که یک کسب و کار جدید محصولات است.”

“[انتشار فیلم در] OTT سیستم عامل می تواند به حالت عادی” مدعی شد فیلمساز Thangar Bachan. آن است که در واقع یک مزیت قادر به تماشای فیلم ها از صفحه اصلی. هنگامی که مردم در پیدا کردن این گزینه راحت آن را تبدیل به جدید طبیعی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>