در دانشگاهیان بررسی همکار مشترک و پذیرفته شده عمل قضاوت و ارزیابی کار جدید. این ارزیابی از کار توسط افراد مشابه با شایستگی به تهیه کننده کار است. این به نظر می رسد عادلانه و ورزش مفید — برای داوران و reviewees. به نظر می رسد اما به تواند تا حد زیادی محدود به دنیای پزشکی, علمی و فنی کار.

در انجام و هنرهای دیگر به نظر می رسد تا حد زیادی وجود ندارد — حتی در رسمی حس. در محافل ادبی نویسندگان دعوت و گوش دادن به و یا خواندن همسالان بررسی و یا صحبت کردن در مورد کار خود را چه در چاپ و یا در روشن گلشیری. اما در زمینه موسیقی من تنها همیشه شنیده نوازندگان یا رد همسالان خود و یا نادیده گرفتن آنها در دسترس نباشد; از جمله در شهر پونا که در زمان آنها بزرگ شده اند و زندگی می کردند دو خط از یک دیگر!

این بود که همیشه در این راه از آنچه که ما جمع آوری در مورد نوازندگان از زمانهای گذشته — در هنگام جوانه زدن هنرمندان و همچنین تاسیس آنهایی که برگزار شد همه روز یا همه شب جلسات خود را در حال حاضر در حال انجام کار بودند و باز به بازخورد بررسی و مبادلات.

با افتخار دور

اما در چند دهه گذشته من شنیده ام و نه یک کلمه خوب توسط یک موسیقیدان در مورد معاصر است. و من هنوز برای دیدن یک نوازنده حضور در کنسرت یکی دیگر. مطمئن شوید که شما را به شنیدن بسیاری از fulsome ستایش و paeans به پیر مرده و رفته نوازندگان. اما درخواست یک موسیقیدان معاصر است که نظیر موسیقی او گوش می دهد و شما را جلب خالی. در واقع شما می شنوید یک افتخار “من را خسته نکنید با این همه مردم من هرگز برای برنامه های موسیقی.”

من ساخت این اما من وارد خانه انجام برخی از نوازندگان و شنیده ام چیزی در بازی خود به سیستم موسیقی — و زمانی که من بپرسید که در آن است پاسخ این است که “من به بازی خودم ضبط شده است.” آن را از خود رسیتال در هوا و یا یک سفر به ایالات متحده امریکا و یا اروپا تور! در اکثر این ممکن است یک ضبط گورو خود و یا یک عزیز رفتگان ، و بدون آنها نه گوش دادن به کشف کردن که چگونه آنها می تواند به بهبود — آنها در حال گوش دادن در ربودهشده تحسین از خود. بحث در مورد زندگی در یک اتاق اکو!

به تازگی نسبتا شناخته شده و در پایین مشخصات آشپز دعوت شد توسط یک نقاش برای افتتاح هنر خود را نشان می دهد. اگر چه او شگفت زده شد خود را انتخاب ‘رئیس مهمان’. چرا من ؟ من یک متخصص و یا یک جمع و یا یک هواخواه و یا یک منتقد و یا یک هنرمند — طولانی توسط یک گچ, او گفت:. او احساس کمی احمقانه برای نشان دادن و ژست گرفتن برای عکس در یک نمایشگاه هنری داده می شود که آن را منطقه خود از تجربه و تخصص و یا علاقه و پیشنهاد یک رشته دیگر مناسب تر worthies. اما هنرمند به سادگی نمی خواهد به هیچ یک پاسخ و او به عنوان رزرو وقت خود را در پیشبرد ماه او نمی تواند پرتاب یک “نه-در-شهر’ بهانه ای.

همکار snubbing

تنها بعد از انجام آن سپیده دم بر او که این هنرمند به سادگی نمی خواهید به سبب این افتخار هر کسی از خود biradari — همسالان خود و معاصران. او تا به حال به ندرت و یا هرگز با حضور و یا فضای مشترک با هر یک از آنها و یا گفت: یک کلمه خوب در مورد کار خود و بهترین راه برای ادامه نادیده گرفتن همه آنها را به واردات کسی از یک به طور کامل نامربوط زمینه به اعلام خود را نشان می دهد باز. به دور از به دنبال بررسی دقیق این ورزش در په snubbing.

نادر هستند و نوازندگان که رفتن به یکی دیگر رسیتال. حتی اگر آنها در حال انجام در همان شب در همان محل یکی پس از دیگری آنها معمولا پیدا کردن بهانه ای برای انجام و بلافاصله ترک (در یک هواپیمای جتبه عنوان آهنگ می رود).

یک زن و شوهر از سال پیش از آن قابل توجه بود و فوق العاده برای دیدن چند تا از Sharad Sathe را همسالان حضور در عملکرد خود در بمبئی. افسانه است آن است که وقتی کومار Gandharva بازگشت به آواز او پس از بیماری طولانی مدت مربوط به وقفه Bhimsen Joshi رفت درب-به-درب بر روی یک دوچرخه دعوت از مردم برای آمدن و گوش دادن به ظهور مجدد یک نابغه است.

زمانی که من به تماشای استعداد موسیقی را نشان می دهد — کلاسیک و همچنین موسیقی معاصر در تلویزیون آن است که دلگرم کننده برای دیدن واقعا جوان رقبا در مرحله بهره گیری و کف هر یک از دیگر اجراهای. ممکن است قبیله خود رشد می کنند.

نویسنده یک رمان نویس مشاور و عاشق موسیقی است که خواننده را با علاءالدین غار موسیقی هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی