چه چیزی جایگزین گروههای راک بنجل شیار و دم در آتش و hard rock band Wacx در مشترک دارند ؟

این اولین بار است که یک نام برجسته در هند (و نه فقط در چنای است) indie در صحنه برای آخرین بار 15 سال دوم ساخته شده است ثابت پس بیش از گذشته نه در حالی که سوم یک نوپای فقط سه سال است. در عین حال با وجود فاصله سنی هر یک از این سه چنای-تربیت مستقل عمل می کند ایجاد کرده اند که صدای آنها می توانید تماس خود را. اخیرا آنها نیز شده است های یک نوازنده بیس و یک درامر بین آنها — Jitesh و Ritesh Dharmaraj بود.

دو بوده است در موسیقی مدار از سال 2000 و کمک به ایجاد, محبوب, انگلیسی, Tamil و مالایایی آهنگ مثل بنجل شیار ‘عامیانه شما و دم در آتش است ‘شادی یک Headshot’. اما پس از ایجاد موسیقی اصلی برای نزدیک به 20 سال کار خود را در حال حاضر شاخه در غیر منتظره جهت — نسبت به زبان هندی و نسبت پوشش می دهد. از اواخر سال گذشته خود را در گروه جدید Akaash ومیزان در محل بستن کمربند خلاق در محبوب بالیوود آهنگ. ما از Jitesh چرا و پاسخ او عاقلانه است.

گسترش افق

برای قرار دادن آن را به سادگی اواز یا موسیقی دو نفری از خواب بیدار شده به بازار وجود دارد به صورت فیلم هندی آهنگ ها در سراسر کشور. “آن است که حداقل دو بار است که از زبان انگلیسی آهنگ. از این صنعت به بخش خصوصی و شرکت های بزرگ نشان می دهد که هر کس می خواهد به شنیدن Hindi songs,” او می گوید و اضافه میکند: “همه چیز رفته دایره کامل تا آنجا که به زبان انگلیسی [موسیقی در هند] نگران است. وجود دارد یک نیاز برای موسیقی هندی. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به بازی در 2000-2001 قبل از وجود دارد دسترسی به پهنای باند و جریان سیستم عامل بازار ما بسیار باریک فقط صحنه موسیقی indie در. این چیزی بود که ما catered برای است; به این بود که ما بازی به.”

در حال حاضر وجود دارد کمی متفاوت نوع غذا را فراموش و از گروه چهار به نظر می رسد به انجام آن هست. در یک تضاد به انرژی الکتریکی ریف دم در آتش و عمیق و در عین حال laidback آهنگ Junkyard Akaash تولید موسیقی است که نور بلوزی و پاپ. خواننده Akash کومار که به نظر می رسد مانند کسی که مستقیم از هند boyband از 1990s است که در خط مقدم به عنوان dapper خواننده سرب. Vijay کریشنان می کند و خواننده پشتیبان در علاوه بر این به نواختن گیتار. Jitesh حفظ نقش خود به عنوان نوازنده بیس در حالی که Ritesh معاملات در drumkit برای cajón. پوشش آنها را در حال آرامش بخش به حداقل می گویند; گاهی اوقات حتی بیشتر از اصل تسکین دهنده اعداد مانند “Jab koi baat bigar جای’. هر یک از آنها renditions آرام انجام نگرفته و حتی کسانی که از پارتی آهنگ ها مانند ‘Sooraj dooba hai’.

به نظر می رسد به کار به نفع خود: ویدئوها raking در دیدگاه توسط صدها نفر در هر هفته است. است که دقیقا آنچه که آنها قرار است انجام دهد در نتیجه باعث ایجاد جای پایی برای این گروه اصل به تدریج راه خود را تا. منتشر شده در ماه دسامبر گذشته, ‘Kahani’ نرم است اما با یک نسبتا سنگین ریف. آن است که خود را به طور منظم آهنگ آرمان و سفر زندگی کامل با هزاره whoop اما موفق به خود را احساس. داستان پشت آن جالب است. هر چند از آن است که یک Hindi song آن نوشته شده بود در تامیل می گوید Jitesh. “من Hindi بزرگ نیست. بنابراین من آن را نوشته و خود من راه و Akash ترجمه آن را با کمک از یک دوست. Ritesh تنظیم آن را به موسیقی است. Abin Pushpakaran از BLU آکادمی ندارد ما صوتی مخلوط و مسترینگ” او می افزاید.

این آهنگ موفقیت در سطح به نظر می رسد در همراهی با Akaash را پوشش می دهد — نه بیشتر نه کمتر. وجود دارد بیشتر به آمده می گوید Jitesh و گروه در حال انتظار برای لحظه مناسب به آنها را رها کردن. “شما متوجه است که مردم از سراسر جهان دسترسی به شما. شما متوجه است که وجود دارد بسیاری از زبان های بیشتر است که شما می توانید در آن وجود دارد یک نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی