2011 علمی تخیلی/ فیلم درام سرایت به کارگردانی استیون سودربرگ است که ناگهان همه جا در اخبار.

مردم در سراسر جهان در حال اجاره آن را تلاش برای جریان آن را به صورت آنلاین و شراب خواری-تماشای این… نه سال پس از انتشار آن. آیتونز ذکر شده است آن چهارم-ترین اجاره فیلم در حال حاضر پس از آمریکا اعلام وضعیت اضطراری است. همچنین دوم پربیننده ترین فیلم برادران وارنر’ کاتالوگ در سال 2020 است.

اما چرا ؟ وقایع فیلم ترسناک حتی پیامبرانه, پیش بینی شیوع یک ویروس کشنده است که باعث می شود یک بیماری همه گیر و گسترش آن است چرا که یک آشپز در ماکائو نمی شستن دست های خود را قبل از دست دادن با یک تاجر!

بازیگران امثال Gwyneth Paltrow, مت دیمون, Jude Law, Kate Winslet, Marion Cotillard و لورنس Fishbourne فیلم آغاز می شود با Gwyneth Paltrow شخصیت از بازگشت به ایالات متحده آمریکا پس از عقد قرارداد یک بیماری عجیب و غریب در هنگ کنگ است. با چند روز او می میرد ترک شوهرش با بازی مت دیمون در شوک به عنوان علائم شروع كردن و می شود یک مقام رسمی شیوع.

آن را آموخته است که این ویروس نشات گرفته است MEV-1 که پس از گسترش “اشتباه خوک ملاقات با اشتباه خفاش” در کلمات یک دانشمند در این فیلم است.

Why is Steven Soderbergh’s 2011 movie ‘Contagion’ suddenly viral? It predicted the coronavirus

با چندین نظریه در گسترش COVD-19 از ووهان مواد غذایی و بازار حیوانات در چین آن را هیچ جای تعجب است که این تم ها در این فیلم خطاب به مردم امروز مبارزه برای نبرد گسترش coronavirus.

سرایت نیز ارائه می دهد یک عمیق و شگفت آور و تحقیق بینش همه گیر procedurals و بدترین حالات با سرد شدن تصاویر خالی فرودگاه خالی شهرستانها و مردم قرنطینه در بخش ویژه و یا خانه های خود را خود را: همه از آن می توان با شناسایی در آب و هوای فعلی.

در حالی که مدیر سودربرگ هنوز برای اظهار نظر در مورد ناگهانی virality فیلم سرایت نویسنده Scott Z. Burns صحبت کرد اخیرا علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ مناسب به شیوع کروناویروس در آمریکا

“این به من خیره کننده است که ما دولت نمی تواند قرار دادن یک پیام روشن در مورد چگونه مردم می توانند اقامت امن و چه ابزار ما برای درک زمان گسترش یافته است. وجود دارد یک ویدئو در یوتیوب از آهنگ آنها در ویتنام در مورد شستن دست و چقدر مهم است. چرا دولت ما دادن خدمات عمومی پیام در مورد چگونه برای ایمن ماندن? آن است که سخت است نه” او گفت:.

2011 دانلود فیلم یک دفتر جعبه grossingover $136 میلیون نفر در سراسر جهان در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی