چرا موسیقی Sufiyum Sujatayum کشش در رگ و ریشه دل خود را

از ریشه های خود را در استانبول, مراکش, مصر و بالکان موسیقی صوفی که گاهی حکمت اسلامی شاعران مانند Amir Khusro مولوی, Bulleh شاه و حافظ پیدا کرده است همیشه در حال گسترش مخاطبان در موسیقی جهان, مرجع تخصصی.

هر یک بار در در حالی که صوفی سبک باعث می شود به یاد ماندنی ورود به سینمای هند. از صرف Rushke Quamar’ (Baadshaho), ‘Maula Mere Maula’ (انور) و ‘خواجه Mere Khwaja’ (Jodha Akbar) به “کان فیا کان’ (Rockstar) موسیقی آهنگسازان به پرداخت ادای احترام به پرده نقش دار غنی از هند-عربی-فارسی شعر و موسیقی ریشه در اعتقاد به عالم ارواح. پیوستن به لیست Malayalam سینما اولین OTT پلت فرم آزاد (آمازون نخست), Sufiyum Sujatayum (صوفی و Sujatha) که جشن یک سری از اولین ها.

معاصر حکایت است که روایت به شدت از قطع Kathak رقصنده Sujatha را رو به رشد اما عشق ممنوع برای یک چرخش درویش و صوفی و عارف, این فیلم آثار, عاشقان,’ جدایی Sujatha است تمایلی رضایت به ازدواج ترتیب و آشفتگی درونی است که در می یابد بسته شدن بعد از او یاد می گیرد در مورد عارف از مرگ.

اقیانوس عرفان

فیلم صوفی با مضمون موسیقی ویترین آثار دو موسیقی مدیران — M. Jayachandran و افزایش استعداد جوان Sudeep Palanad. چه شد Jayachandran را از منابع الهام ؟ “موسیقی آنچه که ما اصطلاح صوفی شامل عناصر قوالی. از آنجا که دوران کودکی من گوش مشتاقانه به نصرت فاتح علی خان, Sabri برادران عزیز Miyan Qawwal این غزل از بگوم اختر غلام علی و دیگر مشاهیر.

M. Jayachandran

M. Jayachandran | عکس های اعتباری: K_Ragesh

یک منبع ثابت از الهام شاعرانه شده است جلال الدین مولانا ‘شما نه تنها یک قطره در اقیانوس. شما تمام اقیانوس در رها کردن”. بنابراین این فیلم بوده است تحقق یک رویای گمشده برای کار در هند و خاورمیانه موضوع است. یک تجربه تغلیظ شده است که من به “یک قطره از الوهیت” است که با تمرکز بر ایجاد یک کپسول پوشاندن کل اقیانوس عرفان می گوید:” این آهنگساز است.

کانونی به سماع مراسم درویش سوسکی کهروی, ‘<url>’ یک آواز و کلام قطعه های کلاسیک ترکی ابزار است. “من یک مهندس صدا در دبی به من کمک کرد کردهاید پزشکان سنتی Cem Ekmen (duduk), Huseyin می پلا (baglama), Onur ناظم Engin (clarionet) و Canan کال (صوتی),” او می گوید. با توجه به مستند خود را ارکسترال بخش ثبت شد از طریق اسکایپ. این نیز اولین بار است که معتبر Turkish instrumentals شد شامل آهنگ ها و BGM نمره ضبط شده است. “مدیر Naranipuzha Shahnavas و تولید کننده Vijay ببو کمک به تحقق چشم انداز من می گوید:” Jayachandran.

آنچه که فرایند خلاق برای سه آهنگ ؟ “سادگی بالاترین درجه از پختگی. در این داستان سادگی سایه افکنده هر قاب. من معمولا نمی خاص را انتخاب کنید راگا. هر وضعیت تولید احساسات خاص که به نوبه خود تولید ابیات و عبارات کلیدی که در اطراف ترکیب جریان های ارگانیک. برای Vathikkalu Vellari Pravu’ است که به دادگاه تجدید نظر به بسیاری از اولین دو خط ظاهر نگه داشته و در ذهن من است. بقیه فقط به محل سقوط کرد.”

مشاوره دو افزایش خوانندگان Nithya Mammen و آرجون کریشنا Jayachandran است coaxed Nithya ظریف صدا برای بیان بی گناهی بی قید و شرط عشق اول مطابق Sujatha را کودکانه تعجب و نیم مردد نیمه مشتاق مراحل ناآشنا با محیط را احاطه کرده است که صوفی. سازمان دیده بان برای آرجون را پشت سر هم از انرژی در افزایش anupallavi خطوط Atharintey Kuppi Thuranney’ و ضیا الحق را به اردو شعارهای نوشته شده توسط شفیعی کلم.

ترانه سرا B. K. Harinarayanan طرح رنگی عکس های شرح داری از زندگی روستایی در یک منظره هملت. مشخصه درج صوفی نماد و تمثیل مانند ‘mylaanji kaadu’ (سبز رنگ زاغه از حنا), ‘ملا بازار’ (بازار گل) و ‘praavu’ (کبوتر) التماس کردن تصاویر قابل توجه است که همچنان حتی پس از تصاویری محو شدن. در هسته است که بارها تکرار شده محزون آه ‘متن ترانه روح’ — امضا موضوعمهم تکراری که wafts فوق ‘pranan’ (زندگی نفس/ روح) را لمس الوهیت.

Actor Dev Mohan

در ‘اذان – نور’ ، ‘Allah Hu Akbar’ تماس برای نماز است روشن شده توسط ظریف دایره زنگی از کرالا ضیا الحق یک Hindustani classical هنرمند و qawwal آموزش دیده در تصوف Inayath آکادمی خان در دهلی نو.

‘دوری Teri’ طراحی شده توسط Madhuvanti Narayan را به غور و تعمق خواننده و بمبئی بر اساس Manoj Yadav, شعر, یک مرثیه برای Sujatha را از دست داد عشق که هرگز نمی تواند از عهده به ثمر. در اینجا نگران ناتوانی laces سودا.

با حداقل دیالوگ های موسیقی خود را تبدیل به صدای Sujatha احساسات. چگونه Jayachadran رویکرد چالش ؟ “در ابتدا, آن را به من خوابی! چگونه من که قرار بود برای پیدا کردن یک فرکانس خاص برای بیان غیر قابل بیان و انتقال خلق و خوی از طریق BGM در صحنه های مسکن تنها تصاویری و موسیقی ؟ حکمت گورو من اواخر M. S. Srinivasan شد چشم باز کن. او به من آموخت که سکوت صحبت می کند و مکث لینک — وقتی برای سکوت زمانی که برای صحبت باقی می ماند خنثی تهاجمی. مهمتر از همه زمانی که برای متوقف کردن موسیقی است. او را به من اختصاص سه زمينه نمرات که معاصر-باطنی از طریق هند و عربی confluences را, سایهدار با گرما”.

یک exultant بالا

در ‘سفر’ تم الگوهای ریتمیک تابش پیش بینی در طول قهرمانان’ اولین جلسه در یک سفر با اتوبوس. هنگامی که روح به صحبت شما گوش دادن. و هنگامی که آن را می خواند شما به رقص است. راه Sujatha می کند در Aboob را Clarionet موضوع که spirals به exultant بالا است. در پایان عنوان’ تم غم و اندوه می دهد راه را به بی سر و صدا به تنهایی نشان می دهد که صوفی است که در صلح و آرامش در عرصه ابدیت.

Mesmeric خواهد بهترین توصیف سنجیده از لوپ ‘نورالله’ خودداری کنند در Sudeep Palanad ترکیب ‘Alhamdulillah’ آن را به عنوان rafts Amrutha Suresh خواننده که ورق را رو کردن شور و با ارامش.

با Sudeep صدای در حال رشد در شما با هر بار گوش دادن فلسفه در هم آمیخته (‘با تشکر از شما خدا برای هر درد و به دست آوردن’) مورد پذیرش سرنوشت. ارکستر شامل Turkish oud مصر و ساز, با, هنرمندان دست زدن به سازهای کوبه ای گیتار آکوستیک و کیبورد.

لمس توسط قریب به اتفاق شنونده پاسخ Sudeep می گوید: “این ترانه شکل گرفت در سال 2017. Shahnavas درخواست سه عنصر — مذهبی طعم (برای فعال کردن آن به بازی می شود در مکان های عبادت) Sujatha عشق و درد جدایی”. یکی از با کیفیت که موجب شد توجه effortlessness که با ملودی خود را حفظ هویت بومی در حالی که یکپارچه ترکیب در عربی عطر و طعم. چگونه بود این خوشحال آمالگام به دست آورد ؟

می گوید: Sudeep “اکثر شنونده ها عادت کرده اند به این صوفی cadences و ضربه زدنی از استان پنجاب. من مدیون لطف Shahnawas که خواست من به لحن و جذب خاورمیانه سبک. مکرر گوش دادن و internalisation آموزش یکی چه باید بکنید و چه نکنید زمانی که ارتباط ژانرهای در حالی که ماندن درست به اشکال اصلی”.

در بازگشتی به شاعرانه زمان و فضا Sufiyum Sujathayum’s music بازسازی یک age of innocence با احساسی شدت. در نامشخص در حال حاضر زمانی که این بیماری همه گیر تبدیل شده است به یک آزمون از ایمان و امید آن می آید به عنوان تاکید از هر دو. و چه بهتر از اثبات آن از 10 میلیون به علاوه YouTube views آنها کشیده اند تا حالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر