چرا “Varane Avashyamund’ نیاز به جشن نیست berated

چنای آسمان در حال روشن ترین آنها بوده است و در دهه. آنها آنقدر روشن است که A. R Rahman مبهوت به سکوت زمانی که او پا خارج در هفته گذشته و در زمان یک عکس از این شهر به دنبال مثل این ذخیره برای آیندگان.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟ هیچ کس نمی داند برای برخی به عنوان ما همچنان در مستند و منتظر دولت بعدی اعلام خواهد شد. اما آنچه ما میدانیم این است که ما را از دست ندهید چنای از قدیم با آن نه چندان روشن آسمان, اما جادویی در آن شلوغی روزمره.

آن بوده است بیش از یک ماه از آنجا که بسیاری از ما خارج پا (برای ذخیره عجیب و غریب مواد غذایی و یا پزشکی اجرا) و شده است وجود دارد بسیار به آرزوی ما به عنوان نشستن پوکر رو رو کامپیوتر ما صفحه نمایش جستجو برای چیزی برای شکستن ملالت یکنواختی prickled با حملات عدم قطعیت است.

سپس آمد Varane Avashyamund.

مالایالامی فیلم به کارگردانی Anoop Sathyan در اولین بازی خود منتشر شده در Netflix بکشد در هفته گذشته (این آمار تئاتر در اوایل فوریه بود و شایسته اجرا قبل از سقوط طعمه به همه گیر را مستند مانند بسیاری از همسالان خود) و به عنوان پادزهر مناسب برای به دست آوردن بیش بلوز از دست رفته چنای و آن اخلاق.

شات به طور کامل در namma ooru (هر دو مدیر و منجر ستاره Dulquer رشد در چنای), Varane… موفق به تصرف شهر جوهر و پرنیان شبیه هیچ فیلم دیگر حتی تامیل آنهایی که در زمان های اخیر. مسلم آن را در یک مجموعه تا حد زیادی urbane محیط زیست اما این تصویر از بسیاری از چنای کالاهای اساسی — که ما محروم مانده بیش از این دوره از مستند است بنابراین نقطه است که آن را آسان به دنبال گذشته خود نقص جزئی.

فیلم فریاد رنگ فرهنگ و جذابیت در هر قاب آن Shobana غرقه شدن در خود به خودی بیت از رقص کلاسیک در ساحل و یا تحت تملک دایی در Dulquer آپارتمان درخواست به لغزش او کمی غیر سبزی بدون همسر خود توجه — بسیار وجود دارد به لبخند که کمی کار برکنار طرح و دو و نیم ساعت مدت به نظر نمی رسد به ماده است.

یک مظنون است که این فیلم می توانست حتی بهتر از آن به عنوان یک مینی سری (طرح های مختلف در backstories و تعاملات میان یک گروه از ساکنان در چنای آپارتمان آشنایی خود را به راحتی به این قضیه) با هر یک از شخصیت های اصلی آن با بازی جذاب سادگی توسط بازیگران است که شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد آنها.

Why ‘Varane Avashyamund’ needs to be celebrated, not berated

Dulquer که تولید این فیلم است که قدم به عقب برداشته و اجازه می دهد تا خود شرکت ستاره حمام افتاب گرفتن در محل موردتوجه وتماشای عموم (شبیه به نقش خود در فیلم تامیل Kannum Kannum Kollaiyadithaal); a class act مدرن-روز ستاره اگر تا کنون وجود داشت به طور کامل در هماهنگی با اسکریپت های مورد نیاز. کلینی Priyadarshan aces او Malayalam اولین بازی (به معنای واقعی کلمه) که دختر از رویاهای خود را به توپ را روی گوه, گیر افتاد, بین ماموریت خود را برای پیدا کردن عروس و داماد و غریب مادر تنها.

و سپس ما Shobana و Suresh Gopi البته دو جانباز ستاره در اوج خود به سر زحمت اضافه کردن عزت و همدلی خود را به شخصیت های متنوع. خود شکوفایی (عاشقانه؟) رابطه لذت شاهد آن مانع دیگر داستان قوس برش و محدودیت از ویژگی های فیلم از ظهر. Gopi به ویژه پس از دهه ها از بازی پلیس و ارتش مردان به ارمغان می آورد تقریبا اطمینان حس عظمت خود را به سابق نظامی عمده شخصیت در مقادیر مساوی تهدید آمیز و درمانده در تلاش برای بازیابی از تروما از خود جنگ زده روز مبارزه با تنهایی و هرگز تجربه شادی از همراهی.

Why ‘Varane Avashyamund’ needs to be celebrated, not berated

اما صحنه-stealers دو زن دیگر که واقعا سزاوار جای خود را در سینما فرهنگ عامه: Urvashi و KPAC Lalitha (که مطلق است بوق زدن). هر دو جانباز بازیگران سرکش خود را محدود صفحه نمایش زمان سابق به عنوان یک دندانپزشک به امید ضربه آن را با پتانسیل دختر در قانون و دومی به عنوان یک اتفاقی تامیل سریال ستاره از کرالا است که در حال حاضر مسئول دو یتیم برادران. از جمله نقش های به یاد شما را از خود و کمال هدایایی که در دادن نگه داشتن و بیشتر یادآوری به تامیل فیلمسازان و نویسندگان که در حفظ و مصاحبه Urvashi در کمدی کاریکاتور, زمانی که او قادر است خیلی بیشتر.

Why ‘Varane Avashyamund’ needs to be celebrated, not berated

چه متصل می شود و تمام این شخصیت های متفاوت با هم اگر چه جوهر و پارچه فوقانی طبقه متوسط در چنای هست و واقعا ضربه زدن به آن دلتنگ اوج (بله بعد از فقط یک ماه در داخل خانه) در صحنه مجموعه در زرق و برق دار اتحاد فرانسه در Nungambakkam چند اصل-آپارتمان دنج خانه ها و مکان های دیگر مانند تئاتر, سالن سالن, راه اندازی دفاتر و ساحل که همه طنین انداز با ما و ما قبل از قرنطینه دولت از ذهن است. فیلمبردار Mukesh Muraleedharan و آهنگساز Alphons یوسف در اندازه کمک به این.

شاید این فیلم نمی توانست آمار خانه بسیار اگر آن آمده بود زودتر, اما حتی در غیر این صورت با این نسخهها کار به عنوان یک زیبا, احساس خوب, watch — با وجود اینکه آشکارا افراط در زمان. توجه داشته باشید که آنچه در آن است با Malayalam مدیران و توانایی خود را برای پرداخت چنین خیره کننده چامه به مکان به عنوان مردم مانند بسیاری دیگر از فیلمسازان فکر می کنید ؟ Angamaly خاطرات و Kumbalangi شب به ذهن می آیند به عنوان دو جمله سرسام آور اخیر نمونه.

به همین دلیل است که این شرم آور است که Dulquer Salmaan تا به حال به بیرون می آیند و عذر خواهی برای استفاده از یک شوخی در Varane… که مطرح شده است و جهنم در میان حامیان تامیل LTTE رهبر Velupillai Prabhakaran در توییتر. در زمان هایی از این با فیلم بودن اما نادر فرار به جهان خارج از این واقعیت است که یکی از آن جشن چنای بحث شود بیش از هر چیزی غیر از خود واقعی هدف ناامید کننده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران این اتفاقی dialogue که می آید در سراسر به عنوان یک بی ضرر تصادف کرده و به شدت تلاش کردند تا شین کردن یک پروژه که بار دیگر امید داده شده به جنوب فیلمسازان که فیلم می تواند یک دوم در آینده OTT سیستم عامل پس از اکران به خصوص در این زمان مشکل.

اما Varane… ادامه خواهد داد برای مبارزه با به عقب به سادگی با استناد موجود با آن روشن لوله شکل نما از رنگ delighting کسانی که دیدن آن را برای آنچه در آن واقع است: یک ستاره عشق-نامه به چنای.

Varane Avashyamund است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>