را در نظر بگیرید پاکستان درخواست برای کمک های مالی برای مقابله با شیوع کروناویروس چالش ها: صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) است گفت: این امر در نظر پاکستان درخواست برای کمک های مالی برای مقابله با چالش هایی که مطرح شده توسط رمان coronavirus شیوع در کشور است.

این COVID-19 نفر در پاکستان در روز شنبه افزایش یافت و به بیش از 1,320 از جمله 11 مرگ و میر.

کمبود پول نقد پاکستان درخواست کرده بود برای کمک های مالی در صندوق بین المللی پول سریع ابزار تامین مالی (RFI) تسهیلات به ساحل این کشور را با ذخایر ارزی و حمایت از بودجه در پی تاثیر نامطلوب جهانی coronavirus همه گیر در اقتصاد آن است.

“تیم ما در حال کار در اسرع وقت برای پاسخ به این درخواست به طوری که پیشنهاد می شود در نظر گرفته شده توسط صندوق بین المللی پول هیئت اجرایی در اسرع وقت” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: در بیانیه منتشر شده به رسانه ها توسط صندوق اسلام آباد-بر اساس دفتر در روز جمعه.

در مارس 4, صندوق بین المللی پول اعلام کرده بود که این امر حمایت از آسیب پذیر در کشورهای مختلف وام امکانات از جمله از طریق سریع-disbursing تامین مالی اضطراری است که می تواند مقدار به 50 میلیارد دلار برای کم درآمد و بازارهای در حال ظهور. از این 10 میلیارد دلار در دسترس است بهره صفر برای فقیرترین عضو از طریق سریع تسهیلات اعتباری (RCF), سپیده دم, اخبار, گزارش شده است.

در مارس 25, حافظ, شیخ مشاور نخست وزیر در امور مالی اعلام کرد که پاکستان به ترتیب در حدود 4 میلیارد دلار کمک های مالی اضافی از چند جانبه وام و کمک های سازمان از جمله $ 1.4 میلیارد دلار بودجه اضافی از صندوق بین المللی پول.

به زودی پس از اعلام رئیس صندوق بین المللی پول تایید پاکستان درخواست برای کمک های مالی تحت RFI برای اطمینان از سریع و کافی امداد رسانی به مردم و اقتصاد است.

اضطراری تامین مالی Georgieva گفت: اجازه می دهد پاکستان به آدرس های اضافی و فوری تراز پرداخت ها نیاز دارد و حمایت از سیاست های است که آن را ممکن است به طور مستقیم بودجه به سرعت به این کشور آسیب دیده ترین بخش ها از جمله حمایت اجتماعی روزانه دستمزد حقوق بگیران و سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر