ویل اسمیت برای بازی سرب در باند فرودگاه, برده, هیجان انگیز ‘رهایی’

ستاره هالیوود ویل اسمیت است به بازی نقش سرب در برده داری, هیجان انگیز “رهایی” به کارگردانی Antoine Fuqua.

ویلیام N کولاژ است گذراند اسکریپت, گزارش آخرین مهلت.

دوره فیلم بر اساس داستان واقعی از پیتر برده در لوئیزیانا کشت و زرع متعلق به جان و بریجت لیون. در طول زمان خود را در کشت و زرع او موفق به دریافت یک, وحشیانه, شلاق توسط یکی از ناظران که تقریبا او را کشتند.

پیتر موفق به فرار به شمال و پیوستن به این اتحادیه ، هنگامی که پیتر نشان داد ارتش از پزشکان پشت خود را در طول یک معاینه پزشکی آنها عکس گرفت از زخم و یک عکس به عنوان تازیانه پشت منتشر شد مستقل در مارس سال 1863 و بعد از آن توسط هارپر هفتگی در جولای 4 موضوع.

این عکس رو منتشر در سراسر جهان برگزار شد تا به عنوان مدرک از ظلم و برده داری در امریکا است. آن را نیز باعث بسیاری از سیاه پوستان برای پیوستن به اتحادیه ارتش به منظور مبارزه با نژادپرستان در جنوب.

اسمیت نیز تولید این پروژه با وستبروک Studios همکاران جیمز Lassiter و جان Mone. جوی مک فارلند از مکفارلاند سرگرمی و تاد سیاه, از فرار هنرمندان نیز متصل شده و به عنوان تولید کننده.

مدیر اسمیت معتقد است انتخاب ایده آل برای بازی نقش سرب به عنوان او لذت می برد رفتن به عمق موضوع: “من را دیده اند این فیلم این شخصیت قبل از. ویل اسمیت و مناسب برای آن است. او تمام ویژگی های آن را انجام دهد. او را در یک محل زندگی خود را که در آن ما می دانیم که خواهد شد را جذاب و بازیگر با استعداد و او فیزیکی و ما او را دیده ام واقعا در فیلم های دیگر.”

“وقتی که من نشستم با ما هم صحبت کردیم در مورد مصرف ما مجموعه مهارت به سطح دیگری برای این یکی و دادن خودمان را به طور کامل به آن صادقانه و عادلانه راه درست گفت Fuqua.

اسمیت ریخته گری به عنوان یک برده فراری می آید تقریبا یک دهه پس از او گذشت در نقش عنوان در کوئنتین تارانتینو را Django Unchained.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>