خواهد شد ‘موفقیت’ از ‘Ponmagal Vandhal’ سریع یک OTT انتشار برای Vijay را ‘استاد’?

آنچه که اندازه گیری موفقیت وقتی که می آید به فیلم, به خصوص تامیل سینما ؟

چند وجود دارد — hashtags توییتر که deify صفحه بت و پشته شکوه خود به فیلم مثبت بررسی توسط منتقدان فروخته تئاتر در روز افتتاحیه و هفته و پس از آن تجارت این است که این تولید. بازگشت چند سال و این لیست همچنین شامل 90-پا-بلند cutouts که طرفداران سپس douse در چند گالن شیر است.

رفته است آن روز. با تشکر از COVID-19 انگور در سینمای تامیل است که تهیه کنندگان حتی کسانی که bankrolled بزرگ-بودجه پروژه ها شامل ستاره است که نمی توان آن را به تئاتر قبل از مستند را آغاز کرده اند به وزن گزینه های خود را در حمایت از OTT سیستم عامل است.

مستقیم به انتشار دیجیتال به عنوان آن می ایستد, تنها گزینه عملی به عنوان چنای همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

وجود دارد اما یک مشکل است. برای یک نسل است که رشد بحث معیارهای موفقیت یک فیلم پست, آن, انتشار, چگونه یک ارزیابی اینکه آیا یا نه یک فیلم amped ستاره پتانسیل بازار بدون پشتوانه از اعداد به اثبات?

OTT platforms are the only avenue available for film producers to release their content on during COVID-19 lockdown

OTT سیستم عامل تنها خیابان در دسترس برای تولید فیلم به انتشار محتوای خود را در طول COVID-19 مستند | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

داده های کاربر پاسخ است اما OTT بازیکنان مانند Netflix و آمازون نخست ویدئو, Hotstar و Zee5 در میان دیگران شناخته شده نیست به طور داوطلبانه این اطلاعات را فاش.

برجسته فیلم توزیع کننده-تولید کننده KE Gnanavel رجا از استودیو سبز تولید شرکت با استفاده از یک مقایسه به توضیح معضل خود را. “مانند TRPs برای کانال های تلویزیون وجود دارد باید به یک معیار برای OTT سیستم عامل است. آنها نمی خواهید به فاش و آن را خوب است با تولید کنندگان در حال حاضر از آنجا که ما نیاز به پول است. در دراز مدت ما را به کشف کردن چیزی,” او می گوید.

حقیقت در اعداد

نگاهی به عنوان مثال از Ponmagal Vandhalاین Jyotika-starrer که تا به حال آن دیجیتال هنوز در آمازون نخست تصویری ماه گذشته.

همه مدیر JJ فردریک حاضر است به دولت این است که به او گفته شد “آمازون نمایندگان از پاسخ” فیلم خود را تولید می شود.

Jyotika in a still from ‘Ponmagal Vandhal’

بی میلی به بخشی با داده های کاربر در این واقعیت نهفته است که آن را کمک می کند تا درایو مختلف کسب درآمد برای مدل های OTT سیستم عامل است. علاوه بر آن است که “محرمانه اطلاعات کسب و کار” به عنوان Rahul Maroli معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس SVOD, Zee5 هند قرار می دهد. “از آنجا که این کسب و کار در حال تحول است ما محدود کردن داده ها به خودمان و نه آن را در دسترس برای رقبای ما به استفاده از” او می گوید.

جریان, خدمات, اما, انجام تحقیقات گسترده داخلی خود به کاربران. یک منبع در این ویدئو بر روی تقاضا صنعت که نمیخواستند نام برد و توضیح می دهد که شرکت های مطالعه اطلاعات مانند زمان صرف تماشای یک ویدیو که در آن یک کاربر متوقف شد/خارج شد, آیا یک قسمت به طور کامل مشاهده و آنچه هسته اصلی داستان در یک فیلم و یا وب سری سوار یک کاربر را به طور کامل مشاهده محتوا ،

این و بیشتر نیز تقسیم جمعیت شناسی دسته بندی ها است که کمک به یک OTT پلت فرم به مطالعه چه نوع بیننده دوست دارد به تماشای. “این به ما کمک می کند ایجاد یک اولویت قوس برای هر کاربر و تعیین چه نوع از محتوا به خرید و یا کمیسیون” این منبع می افزاید.

Rahul Maroli, Senior Vice President and Head SVOD, Zee5 India

Rahul Maroli معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس SVOD, Zee5 هند | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این اطلاعات با توجه به Rahul همچنین کمک می کند تا آنها را درک رفتار هر دو موجود و آینده مشترک. “OTTs کار در پس-R [business] مدل. همچنین ما مدل درآمد صرفا وابسته به اشتراک”

وابستگی به اشتراک درآمد چیزی است که رانندگی OTT بازیکنان به اتخاذ یک رویکرد متفاوت به بازار هند. “فیلم هستند خرید عمده رانندگان می گوید:” Rahul از آنچه باعث می شود دمای هندی کاربر ثبت نام برای یک OTT اشتراک.

و با تئاتر به طور موثر از کسب و کار در حالی که ممکن است این زمان برای پخش کننده های دیجیتال برای سرمایه گذاری در بازار خلاء. می گوید: تولید کننده Sameer بهارات Ram, “OTTs انتخاب کننده هستند. روند انتخاب آنها [برای] کاملا دقیق. برای مثال OTT سیستم عامل نیز در ارتباط با یک تلویزیون با نام تجاری ممکن است دریغ قبل از دستیابی به یک فیلم مانند Uriyadiکه ویژگی های محتوای خشونت آمیز.”

تقسیم درآمد

که کست نور بر اهمیت سهم درآمد مدل یک مفهوم کلیدی در تئاتر کسب و کار در OTT می پردازد.

Sameer Bharat Ram, film producer

Sameer بهارات Ram, تهیه کننده فیلم | عکس های اعتباری: M Moorthy

Sameer می افزاید که اکثر OTT سیستم عامل به غیر از آمازون نخست ویدئو کار نمی کند در سهم درآمد ، در عوض آنها را آشکار خرید که شبکه تولید کننده به خوبی تعریف شده بازگشت سرمایه گذاری خود را.

“اما آن را با این نسخهها کار هر دو روش. اگر فیلم من انتشار تانک در دفتر جعبه و سپس من ممکن است حتی تا پایان گرفتن قیمت من انتظار می رود زمانی که من فروش ماهواره و OTT حقوق” Sameer می گوید.

آشکار خرید در بازار امروز (بدون تئاتر) هم به معنی تولید کنندگان انتظار می رود نگاهی به “از دست دادن سود خود را” به عنوان تهیه کننده J Satish Kumar از JSK فیلم شرکت قرار می دهد اما مستقیم به دیجیتال انتشار آنها صرفه جویی در هزینه تبلیغات.

“من لازم نیست به صرف چاپ و تبلیغات. OTTs مراقبت از آن و برنامه خود را طول می کشد مطالب من به بالاتر و با درآمد متوسط گروه به طور مستقیم می گوید:” Gnanavel Raja که اشاره می کند که سیستم عامل های دیجیتال در حال ظهور به عنوان “یک جایگزین برای دزدی” دلگرم کننده است. “OTTs هستند و نه یک جایگزین برای تئاتر. اما زمانی که کاربر می یابد محتوای با کیفیت در یک حقوقی پلت فرم و سپس در زمان آنها نمی خواهد آن را جستجو آنلاین” او می افزاید.

PPV در مقابل OTT

  • J Satish Kumar می بیند یک الگوی آشنا در حالت عادی که COVID-19 ایجاد کمک کرده. انحصار بیش از محتوای ایجاد شده توسط یک بازیکن در حال رشد فراتر از اندازه چیزی است که او با احتیاط در مورد. “آن همان بود که تلویزیون خورشید بود ساخت اولیه خود را گشاد گشاد راه رفتن در بازار است. آنها در تعقیب هر تولید کننده به صورت حقوق به فیلم های خود را. پس از یک نقطه از زمان آن را دشوار برای تولیدکنندگان و حتی قرار ملاقات با مدیران خود را,” او می گوید. به عنوان یک ضد او نشان می دهد که این pay-per-view (PPV) مدل رایج در غرب تلاش شود در اینجا. “وجود دارد بیشتر تلویزیون کابلی مشترکین و این مدل کمک می کند تا ما ارائه محتوای مستقیم به خانه های مردم. این تنظیم می شود و مشمول مالیات نیز توسط دولت است. محتوا نیز می تواند به اشتراک گذاشته شده با خدمات DTH ماهواره ای تلویزیون و OTT, سیستم عامل,” او اضافه می کند.

اگر تعداد اشتراک جدید در نظر گرفته شده است یکی از barometers از موفقیت و سپس با توجه به منبع Ponmagal Vandhal به آمازون نخست تصویری بالا متوسط بازگشت سرمایه گذاری خود را.

و به طور کلی کاربران جدید که ثبت نام برای یک محتوای خاص تمایل به ماندن بگیرید. “40-60% نرخ تبدیل از محاکمه به پرداخت اشتراک اتفاق می افتد در بازارهای منطقه ای” منبع می افزاید.

آیا این باعث بیشتر تولید مثل خاویر Britto و Lalit کومار (که bankrolled Vijay را استاد) را به مطالب خود را نسبت به OTT باقی مانده است دیده می شود. فیلم هایی فرماندهی هزینه حق بیمه به صورت آشکار خرید و سهم درآمد مدل امر بستگی دارد views — یک خطر برای تولید مگر اینکه OTTs پاک آمده با داده های خود را.

به عنوان Satish Kumar آن قرار می دهد “هدف اصلی برای یک تولید کننده در حال حاضر است که برای بهبود هر چه آنها سرمایه گذاری کرده اند و کمی بیشتر به این دلیل که هیچ چیز امروز وجود دارد. وجود دارد هیچ تلویزیون های ماهواره ای, حقوق بدون در خارج از کشور [بازار] هیچ تلوگو بازار دیگر زبان دوبله حقوق. وجود دارد تنها OTT.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید