ویلیام Dalrymple صدها نفر از مورخان اعتراض انگلستان را “گمراه کننده” آزمون شهروندی

پرفروشترین نویسنده ویلیام Dalrymple است که در میان بیش از 180 مورخان که با صدور نامه ای سرگشاده به انگلستان دفتر خانه تماس برای بررسی تاریخچه بخش از تابعیت و حل و فصل آزمون برای بودن “اساسا گمراه کننده” در مسائل مربوط به برده داری و امپراتوری بریتانیا.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘هرج و مرج – شرکت هند شرقی شرکت خشونت و غارت of an Empire’ نقد و بررسی: چه بریتانیا را به هند

“زندگی در انگلستان تست” اجباری مورد نیاز برای هر متقاضی تابعیت و یا “اجازه اقامت دائم” حقوق اقامت در انگلستان و رسمی دفتر خانه کتاب صادر شده برای آماده سازی آن را پوشش می دهد بخش های مختلف از زندگی از جمله تاریخ آن است.

آقای Dalrymple نویسنده این مغول ” و “هرج و مرج: بی امان ظهور شرکت هند شرقی” و دیگر مورخان از جمله هند-منبع دانشگاهیان از برجسته دانشگاه های بریتانیا بر این باورند که مردم از کشورهای مشترک المنافع مانند هند و دیگر مستعمرات سابق بریتانیا داده می شود نه یک نمایندگی عادلانه در این کتاب است.

“ما در حال مورخان بریتانیا و امپراتوری بریتانیا و نوشتن در اعتراض به, در حال ارائه اطلاعات نادرست از برده داری و امپراتوری در ‘زندگی در انگلستان Test’,” یادداشت نامه صادر شده در فصلنامه علمی-تاریخی انجمن در روز سه شنبه.

“کتاب رسمی منتشر شده توسط دفتر خانه است و اساسا گمراه کننده و در مکان آشکارا نادرست decolonisation بود ‘منظم’ اما اغلب فرایند خشونت نه تنها در هند بلکه در بسیاری از به اصطلاح “اورژانس” مانند Mau-Mau قیام در کنیا (1952-1960). تماس با ما به صورت فوری رسمی بررسی تاریخچه فصل” آن را می خواند.

“مردم در مستعمرات و مردم از رنگ در انگلستان هیچ جا از بازیگران در این تاریخ رسمی. کتاب ترویج گمراه کننده که امپراتوری به پایان رسید به سادگی از آنجا که انگلیسی ها تصمیم گرفتیم آن را درست انجام دهید. به طور مشابه, لغو برده داری را به عنوان یک دستاورد است که در آن به بردگی گرفته شده خود مردم هیچ نقشی” آن می افزاید.

عبور از طریق هند | عصاره از ویلیام Dalrymple را ‘هرج و مرج’

امضا کنندگان این نامه عبارتند از: Aditya سرکار استاد تاریخ در دانشگاه وارویک; Ghosh, anindita, استاد, مدرن, تاریخ هند در دانشگاه منچستر; Tirthankar Roy, استاد, اقتصادی در تاریخ, مدرسه اقتصاد لندن; Kalathmika Natarajan آموزش همکار در جنوب آسیا تاریخچه دانشگاه ادینبورگ و Somak Biswas, اوایل زندگی حرفه ای همکار موسسه مطالعات پیشرفته/تاریخچه دانشگاه وارویک.

برجسته آنها که کتاب “سکوت” در مورد استعمار تظاهرات و قیام و استقلال جنبش. متقاضیان انتظار می رود برای یادگیری در مورد بیش از 200 نفر اما تنها فردی از استعمار منشاء نام این کتاب است که به خاطر دین Mohamet از هند که شرکت تاسیس انگلستان اولین کاری مجلس در سال 1810.

“این زندگی در انگلستان تست است و نه بی اهمیت مسابقه و نه اختیاری بحث نقطه. آن است که یک مقام رسمی مورد نیاز در این نرم افزار برای حل و فصل و یا شهروندی و فراهم می کند اطلاعات ضروری در مورد پادشاهی متحده.

“این مقام اجباری نسخه از تاریخچه این است که یک گام به عقب در دانش تاریخی و درک. دانش تاریخی است و باید یک بخش ضروری از تابعیت. تاریخی باطل و نادرست, اما, نباید, آنها گفت.

در این نامه خواستار بررسی تاریخچه بخش به عنوان یک “موضوع ضرورت” چرا که به جای آن در نظر گرفته شده و هدف از ایجاد یک درک بهتر از بریتانیا در میان مهاجران که مایل به حل و فصل وجود دارد این کتاب کاملا اثر مخالف است.

“هدف از کتاب رسمی است که برای ترویج تحمل و انصاف و تسهیل ادغام. در آن زمان نسخه های تاریخی صفحات مخالف است. مورخان اعتقاد ما در بحث اما تفاسیر از گذشته باید بر اساس حقایق است. اعوجاج از گذشته است یک چالش دموکراتیک به فرهنگ و ارزش های لیبرال. تاریخی ارائه اطلاعات نادرست نباید رسما اسپانسر شده از طرف دولت” در این نامه هشدار می دهد.

دفتر خانه گفت: این کتاب در نظر گرفته شده بود تنها به عنوان یک “نقطه شروع” به بررسی تاریخچه بریتانیا در جزئیات بیشتر و نشان داد که محتویات نگهداری می شوند و تحت بررسی بر اساس بازخورد.

“با توجه به وسعت تاریخ بریتانیا زندگی در انگلستان کتاب فراهم می کند یک نقطه شروع به کاوش گذشته ما و کمک به کسانی که به دنبال زندگی می کنند به طور دائم در انگلستان به دست آوردن یک درک اساسی از جامعه ما فرهنگ و منابع تاریخی که رخ می دهد در مکالمات روزمره. ما از انتشار چندین نسخه از این کتاب پس از آن راه اندازی شد و ادامه خواهد داد برای حفظ محتویات آن تحت بررسی و در نظر گرفتن هر گونه بازخورد ما دریافت خواهید کرد” این در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>