ویلیامز کریشنا قرار داده ATK در نهایی

دیوید ویلیامز ستاره دار برای ATK که او در بر داشت هدف دو بار در نیمه دوم به کمک میزبان پایین دفاع از قهرمان بنگلور, FC 3-1 و کتاب یک اسکله در سوپر لیگ (ISL) final برای بار سوم.

دور دوم نیمه نهایی در دریاچه نمک ورزشگاه در روز یکشنبه تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده از یک, هیجان انگیز به عنوان ATK ساخته های دیدنی و جذاب باز گشت از یک هدف را قبل از کشیدن طریق 3-2 در مجموع.

با جمعیت بیش از 50,000 ریشه به سمت خانه آن حمله دو ویلیامز و روی کریشنا که به ثمر رساند این تیم را باز هدف تحویل برای میزبان. بنگلور را Ashique Kuruniyan به ثمر رساند و تنها گل بنگلور.

Ashique اعتصاب

بنگلور تولید اوایل تهدید با یک ضد حمله در دقیقه پنجم. Ashique یکی از دو تغییرات بازدید کنندگان ساخته شده است در شرایطی که به حالت تعلیق Nishu کومار و مجروح آلبرت prod. by major keys گل یک هدف چفتی کردن به قطر عبور از نيلي Perdomo. میزبان مورد مناقشه هدف به عنوان نيلي دیگر جایگزینی در بنگلور خط به نظر می رسید به کار گرفته اند توپ در حالی که متوقف کردن عبور از ویلیامز قبل از انتشار Ashique.

متعجب معکوس ATK زمان به تجدید قوا و تا به حال خود را در اولین فرصت در دقیقه 23 که ویلیامز تا به حال یک نگاه به هدف است. Gurpreet سینگ Sandhu, اما, تولید فوق العاده صرفه جویی به انکار استرالیا. اما هند دروازه بان می تواند نه محافظت از خود را پاک ورق برای مدت طولانی به عنوان میزبان خود را با هم عمل می کنند در نیم ساعت خوانده شده را علامت.

ATK را به گل تساوی شد و نتیجه فوق العاده تبادل می گذرد که دیدم Prabir داس اجرا روشن در سمت راست به مقاله یک اینچ-صلیب کامل به کریشنا که ارسال توپ به پشت بام خالص با یک چپ پا نیم-volley.

با توجه به این وظیفه بزرگ از به ثمر رساندن دو گل بیشتر برای اطمینان از مارجین در فینال 45 دقیقه ATK نگه داشته و با فشار دادن سخت پس از شکستن. Suresh سینگ Wangjam های بنگلور, FC راست به عقب مرتکب خطا هزینه در داخل خود جعبه دام ویلیامز ساخته شده است که هیچ اشتباه با مجازات.

یکی دیگر از درخشان کمک از داس ارائه شده است که یک صلیب کامل به مرکز در دقیقه 79 بود ویلیامز تکان خانه سوم است.

ATK دیدار خواهد کرد قهرمان سابق zovi در عنوان برخورد در گوا در 14 مارس (روز شنبه).

نتیجه: ATK 3 (Roy کریشنا 30 دیوید ویلیامز 63-قلم 79) bt, بنگلور, FC 1 (Ashique Kuruniyan 5).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>