ویلیامسون خوشحال در outplaying بهترین

کین ویلیامسون دیدم یک لبخند قبل از وارد شدن به پاسخ دادن به سوالات. او خوشحال بود توسط خود تیم را 2-0 رفت و برگشت در طول ردیف 1-رتبه آزمون تیم در جهان است.

این بود نیوزیلند ششم راست تست سری برنده شدن در خانه و حتی در لحظه ای خود را از پیروزی ویلیامسون اندازه گیری و روشنگری با نمایش خود را. هیچ شجاع بحث فقط ساده حس مشترک.

Plainspeak

آن بود که بسیاری مانند جریان پنبه حلاجی شده و هوشمند کاپیتانی خود درس. هیچ چیزهای فانتزی; فقط ماده سخت. نیوزیلند کاپیتان گفت: “یک عملکرد فوق العاده است. من فکر نمی کنم این نتیجه نشان دهنده چگونگی رقابتی این مسابقه بود. شاید یکی دیگر از 50 بیشتر اجرا می شود از سرخپوستان را ساخته اند آن را کاملا متعادل به دنبال بازی است.”

ویلیامسون گفت: تیم پا بود تا پس از شکست مقابل استرالیا. “همه ما می دانیم که چگونه قوی هند در سراسر جهان و شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد خود سرعت حمله و آنها قطعا خود را نشان داد کیفیت در این سری است. بسیاری را از این سری در برابر بهترین تیم در جهان در حال حاضر است.”

در مورد پنبه حلاجی شده در seaming آهنگ با گزاف گویی در او مشاهده: “شرایط بودند یک عامل است. حتی اگر شما را به سرعت وفق دهند, شما هنوز هم ممکن است یک توپ خوب را با نام خود بر روی آن است.”

همچنین بخوانید: Kohli irked پس از نیوزیلند روزنامه نگار می پرسد در مورد جشن ویلیامسون اخراج | بازی نمی کند به ما پتانسیل اذعان Kohli | نیوزیلند ضربان هند با هفت ویکت, رفت و برگشت, سری

 

در بازی انگلستان و استرالیا و هند در برگشت به پشت سری تست او گفت:

“احتمالا سه بالا تست تیم در جهان است. نمایش ناامید کننده در استرالیا اما پس از آن در همان زمان آن مهم است که ما همچنان به بازی در این سبک از کریکت است که برنده ما مسابقات را در خانه.”

تردید در ترنت, Karl با شکوه بولینگ او گفت: “او فوق العاده کاسه و هنگامی که توپ در حال حرکت است او را بزرگ توان از قرار دادن آن در مناطق مناسب از آن سمت چپ-armer زاویه و گرفتن آن جنبش. آیا در شبکه و یا در وسط است.”

در Kyle Jamieson توسعه به عنوان یک طفیلی او گفت: “او است که پنبه حلاجی شده به زیبایی و واقعا می تواند بت از نظر تکنیک و او چگونه به نظر می رسد به رویکرد خود نوبت. او اجرا می شود بسیار با ارزش است. به عنوان یک پرتاب کننده آن را نه تنها ارتفاع و گزاف گویی است که او می شود اما او کاسه بسیار خوبی در خط برای به چالش کشیدن بچه ها در اطراف چهارم بیخ و بن.”

اگر چه بازی شیر یا خط مهم بود Williamson احساس می کرد که نه تنها عامل در این مجموعه است. “توپ نقل مکان کرد و بطور قابل توجهی در طول دو بازی. بنابراین بولینگ برای اولین بار بود بازی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید