برنده کنز جام حذفی یک احساس خاص می گوید: جهان سریع قهرمان شطرنج Koneru Humpy

بازی برای اولین بار در نسخه دوم کنز جام حذفی گفت: به یکی از سخت ترین زنان, حوادث, جهان, سریع, قهرمان شطرنج Koneru Humpy دوباره تأکید کرد او برتری برنده عنوان با 6 امتیاز از دور نه چیدن $45,000 برنده کیف پول در سنت لوئیس در روز دوشنبه.

“این است که واقعا قوی زمینه با میانگین امتیاز ELO 2500+,” 32 ساله Humpy گفت هندو از ما. سختی رشته شامل دو آمریکایی و بالای هشت بازیکن از جمله نایب قهرمان جهان Ju Wenjun شامل در round-robin فرمت.

“برنده کنز جام حذفی یک احساس ویژه ای برای آن را به یاد که در مسابقات قهرمانی جهان عنوان شد بدون فلش در تابه,” او گفت:.

“سخت ترین مسابقه در برابر الکساندرا Kousteniuk در دور هفتم بود که یک نبرد طولانی و من می تواند مدیریت برای حفظ رکورد بدون شکست در برابر او” او گفت:.

“این یک رقابت برای نقطه بالا به عنوان تا هشتم دور. Wenjun خود را از دست داده بازی و من موفق به جلب من بازی دادن من و باریک نیم-یک-نقطه منجر شود که در نهایت اثبات قاطع” Humpy گفت.

در دور نهایی Humpy درو با GM D. Harika که ششم به پایان رسید با 4.5 امتیاز.

“بهترین بخشی از این پیروزی این است که من خواهد شد به دست آوردن بسیار مهم پنج ELO امتیاز و حرکت به عقب به جهان شماره 2 رتبه بندی و به سمت هدف من بودن No. 1 یک روز” او گفت:.

“بعد از رویداد بزرگی است که جایزه بزرگ در ایتالیا این ممکن است و پس از آن من خواهد شد در PSPB مسابقات به عنوان بخشی از تعهد من به کارفرمایان” مدیر ارشد (HR) در ONGC گفت.

یکی او و اهداف او گفت: “از آنجا که من پیشرو فیده زنان جایزه بزرگ سری در حال حاضر, من می خواهم را به پایان برساند آن را در بالا و سپس هدف به واجد شرایط برای نامزدها برنامه ریزی بعد از این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>