Wipro زمینی جوایز جشن پایداری و تلاش های دانش آموزان

نوشته از 10 مدرسه و هشت دانشکده ها انتخاب شدند و به صورت سالانه Wipro زمینی جوایز برای 2019 که ارائه شد در روز شنبه. این نسخه نهم از این رویداد سازمان یافته توسط Wipro, Ltd. که به رسمیت می شناسد تعالی در پایداری در فرآیند آموزش و پرورش در مدارس و کالج ها در کشور است.

Anurag Behar رئیس پایداری افسر Wipro گفت: این برنامه به ارمغان می آورد با هم تم پایداری و آموزش و پرورش در راه معنی دار. “این برنامه کمک می کند تا تحریک حس کنجکاوی و علاقه در ذهن جوان در مناطق بحرانی از پایداری. این نسخه درگیر کمک رسانی به مدارس و کالج ها در سراسر 29 ایالت و سه سرزمین های اتحادیه از جمله مکان های از راه دور مانند لاداخ Sunderbans, Majuli جزیره کوچک Rann کوچ و Nicobar Islands,” او گفت:.

با توجه به انتشار 2019 نسخه از ‘Wipro زمینی’ دریافت بیش از 1300 پروژه نوشته است. نوشته های برنده انتخاب شدند مستقل هیات داوران.

تیم های انتخاب شده از مدارس تا به حال برای نشان دادن درک خود را از تنوع زیستی و مواد زائد و آب از طریق ترکیبی از فعالیت های یادگیری مبتنی بر برنامه ها و مقالات. کالج تیم تا به حال به ارسال نوشته در تم آب زباله و کشاورزی در پایداری شهری زمینه.

Shreya کریشنان یک کلاس 8 دانشجو از Kautilya Vidyalaya, Mysuru یکی از برندگان موضوع زباله. “ما کار می کرد با pourakarmikas در Mysuru و سازمان های مختلف و سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در مدیریت زباله و کمک به ایجاد آگاهی در مورد تفکیک در مبدا و ممنوعیت استفاده از پلاستیک. بر اساس تجربه من می گویند که وجود دارد نیاز به تغییر در مردم رفتار برای کاهش و استفاده مجدد از زباله,” او گفت:.

Navya Shree Vedachala از BMS دانشکده فنی و مهندسی یکی از برندگان در کالج دسته در موضوع آب کار کرده و در حفاظت از آب در رنگین کمان درایو طرح در بنگلور. “یکی از جالب ترین جنبه تاکید بر روشمند مراحل ساکنان این طرح در زمان به جای یک پروژه طاقت فرسا. انسان لمس آنها خریداری شده برای این پروژه را فعال کنید آنها را در نگاه به بحران آب به عنوان یک فرصت به گرد هم می آیند به جای علت فلج,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر