با 189 مورد جدید خط عبور 1,000-علامت گذاری در سریککولم

تعداد COVID-19 موارد مثبت شده اند تا هر روز در شمال آندرا منطقه با شناسایی موارد جدید. تعداد کل موارد 2,738 روز یکشنبه در برابر 886 ژوئن 18. در عرض سه هفته دو برابر افزایش نشان داد گسترش coronavirus در ویساکاپاتنام سریککولم و Vizianagaram مناطق. به طور متوسط نزدیک به 200 مورد در روز اضافه شده در منطقه است.

اکثریت موارد جدید هستند که در میان عودت ماندن در قرنطینه مراکز و تسهیل مراکز.

هر دولت در آخرین آمار منتشر شده در پنج شنبه شب تعداد کل موارد بالا رفته به 1,278 در ویساکاپاتنام و سریککولم ثبت نام 1,053 موارد است.

وضعیت نسبتا بهتری در Vizianagaram منطقه که در آن 371 موارد گزارش شده تا کنون. اگر چه سریککولم است و در وهله دوم در کلی شماره شناسایی موارد جدید بیشتر در منطقه است. به عنوان بسیاری از 189 مورد جدید تشخیص داده شد در روز یکشنبه به تنهایی باعث نگرانی در میان مقامات ارشد. منطقه بود که به طور کامل رایگان از coronavirus تا آخرین هفته از ماه آوریل در حال حاضر عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان در 40 روز. “ما می تواند جمع آوری نمونه از 98,367 افراد در چند ماه گذشته. این تعداد در حال افزایش هر روز به عنوان یک اقدام احتیاطی. تب سنجی در تمام خانه ها نیز در جریان است. COVID-19 آزمون توصیه می شود برای تمام افراد مبتلا به تب پس از آن یکی از مهمترین علائم کروناویروس” گفت: منطقه جمع آوری J. Nivas.

Vizianagaram منطقه پزشکی و سلامت افسر S. Ravikumar گفت که بسیاری از بیماران دوره نقاهت به سرعت در بيمارستان اگر چه موارد جدیدی که ثبت شده است. “عنوان بسیاری از 127 از 371 بيماران از بيمارستان ترخيص شدند. این نشانه خوبی است و باعث می شود بیماران جدید اعتماد به نفس در طول درمان” گفت: آقای Ravikumar. دولت های منطقه شده است اتخاذ اقدامات سختگیرانه برای کنترل گسترش coronavirus. آن را به ارمغان آورده است کل Gajularega, Kalighat جاده ها و سایر اماکن تحت red zone دسته پس از پیدا کردن نزدیک به 30 مورد در فورت شهرستان و مناطق اطراف آن.

Vizianagaram شهرداری کمیسر S. S. Varma گفت که ویژه بهداشت رانندگی گرفته شد در خانه ها نیز به غیر از خیابان در منطقه قرمز مناطق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>