با گالری بسته با توجه به COVID-19 برزیل میزبان یک درایو از طریق هنر نمایش

با گالری ها و موزه ها توقیف برای این بیماری همه گیر کوروناویروس برزیل گالری هنر مالک تصمیم به انطباق با فرهنگ رانندگی در فیلم به هنرهای تجسمی و افتتاح یک درایو از طریق نمایشگاه در سائو پائولو.

“DriveThru.هنری” نمایش آثار هنری در 18 پانل های اندازه گیری تا 10 متر (33 فوت) عرض 5 متر (16 1/2 فوت) بالا توسط هنرمندان مختلف در ریختن که یک بار قرار دارد متالورژی, کسب و کار است.

همچنین به عنوان خوانده شده | با حضور رئیس جمهوری برزیل Bolsonaro تست مثبت

بینندگان می توانید تنها در داخل یک ماشین. هزینه 40 reais (8 دلار) به ازای هر خودرو با تا چهار نفر. برای کسانی که ماشین ندارید این نمایشگاه ارائه می دهد که می تواند تا گنجایش سه نفر برای همان قیمت.

بلیط را می توان به دست آمده در یک وب سایت و بلیط فراهم می کند اطلاعات در مورد آثار هنری خواهد بود که در نمایشگاه از طریق Aug. 9. نشان می دهد باز است 1-9 بعد از ظهر هر روز به جز دوشنبه و سه شنبه.

“آن را به عنوان یک نمایشگاه در داخل اتومبیل و در زمانی که هیچ چیز وجود دارد برای انجام یک مخاطب است که یک مصرف کننده فرهنگ و ممکن است به اینجا می آیند” گفت: Luis Maluf متصدی نمایشگاه و صاحب لوئیس Maluf گالری هنری است.

بازدید کنندگان را به یک مدار از ریختن که طول می کشد حدود یک ساعت. تنها 20 اتومبیل های مجاز در ریختن در یک زمان برای جلوگیری از ساخته شده است تا از مرگبار گاز از وسایل نقلیه’ اگزوز. برای سلامت پادمان هیچ کس می تواند از یک ماشین.

بینندگان اسکن یک کد QR برای دسترسی به فایل های صوتی است که توضیح دهد این کار می کند. در پانل وجود دارد, نقاشی, عکس, فیلم ها و نقاشی های دیواری که در مقابله با تم اجتماعی مانند نمایندگی و حفاظت از محیط زیست است.

همچنین به عنوان خوانده شده | این هنرمند در ویساکاپاتنام گرفتن این بیماری همه گیر از طریق تصاویر

قطعه از هنر ایجاد شد در طول coronavirus همه گیر است که در برزیل در حال حاضر منجر به بیش از 2 میلیون مورد تأیید و بیش از 85,000 مرگ و میر.

“هنر به ارمغان می آورد بازتاب بسیار مهم بحث به خصوص در این هرج و مرج است که ما در حال تجربه” آقای Maluf گفت. “این نمایشگاه تلاش می کند به یک ژست از امید, اما همچنین مسائلی که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>