با بسیاری از کار در خارج از کشور Nirmal پر خطر اما ساخته شده است امن

Nirmal منطقه است که در میان پرخطر مکان از نظر گسترش COVID-19 با توجه به تعداد زیادی از مردم از این منطقه زندگی در خارج از کشور. اما از آن ساخته شده است به لطف امن برای نظارت بر افرادی که از خارج از کشور.

وجود دارد به عنوان بسیاری از 585 نفر بود که در بازگشت از خارج از کشور به مکان های مختلف در این منطقه در سالهای اخیر و تحت نظارت با توجه به منطقه جمع آوری Md. مشرف علی Faruqui.

هشدارها و آمادگی

جمع آوری و سرپرست پلیس C. Shashidhar Raju خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در آمادگی منطقه در مقابله با COVID-19 ترساندن. آنها گفت: 15 از کسانی که تا به حال بازگشت از خارج از کشور بودند مظنون به دست داشتن در تماس با این ویروس اما تست منفی در حیدرآباد به بیمارستان گاندی.

مقامات تشریح اقدامات احتیاطی عموم مردم است انتظار می رود برای جلوگیری از تحت تاثیر قرار COVID-19. آنها همچنین به اطلاعات دقیق در مراحل گرفته شده توسط دولت برای کنترل و با هر گونه گسترش یافته است.

Parley با بزرگان, مذهبی

آقای Faruqui و آقای راجو بعد از جلسه با بزرگان از گروه های مختلف مذهبی و تحت تاثیر قرار بر آنها نیاز به محدود کردن آینده توابع مذهبی. آنها همچنین اعتراض به صاحبان تابع سالن برای محدود کردن ماشین سواری در مراسم عروسی به زیر 200 خوانده شده را علامت.

در همین حال پلیس در خدمت اعلامیه در خصوصی تابع سالن در شهر برای نقض دولت در جهت محدود کردن عروسی جمع آوری به زیر 200. پلیس گزارش میشود که رزرو موارد در برابر متخلفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید