با رئیس جمهور را تصویب نپال نقشه در حال حاضر بخشی از قانون اساسی

مجلس نپال مجلس در روز پنج شنبه دوم تصویب قانون اساسی متمم لایحه 2077 (Vikram عصر) با تمام 57 (یک پست کاهش یافته است خالی و رئیس نیست رای) اعضای رای گیری به نفع نقشه های جدید است که ادعا می کند بخش هایی از سرزمین های هندی در Pithoragarh منطقه. رئیس جمهور Bidhya دوی Bhandari امضا لایحه ساعت بعد در رسمی اقامت Harshal Niwas.

همچنین بخوانید: مرتب کردن بر اساس تفاوت با نپال از طریق مذاکرات: Rajnath Singh

رای گیری ریاست جمهوری و احراز هویت کامل روش قانونی این لایحه است که, گرفته شده توسط دولت از نخست وزیر K. P. Sharma Oli پس از هند افتتاح Darchula-Lipulekh لینک road, on May 8. نپال بلافاصله اعتراض کرد و گفت: این جاده نقض وضع موجود منطقه که از آن به عنوان “حل نشده”.

روند تصویب این لایحه که پاک شد به اتفاق آرا توسط مجلس Pratinidhi سبها بود سریع ردیابی. تکمیل روند قانونگذاری به معنی نقشه جدید خواهد بود بخشی از نشان ملی نپال. مجلس و دبیرخانه آغاز شده بود با استفاده از تجدید نظر در نقشه در تمام رسمی خود را در سربرگ و پوستر. آن است که به احتمال زیاد به ویژه برجسته در تبلیغاتی مدارک مربوط به گردشگری در نپال.

Political map of Nepal released by the country on May 20, 2020.

نقشه سیاسی نپال منتشر شده توسط این کشور در مارس 20, 2020.

رسمی گنجاندن نقشه در قانون اساسی به یک نوع نادر از تضمین فیزیکی خاک نپال دولت است که باعث می شود آینده مذاکرات با هند در Kalapani موضوع دشوار است. اما نپال را حفظ کرده است که آن را باز می ماند برای گفت و گو.

سخنگوی وزارت امور خارجی Anurag Srivastava گفته بود اصلاح مقادیر به “مصنوعی بزرگ شدن ادعا می کند که نه بر اساس واقعیت های تاریخی و یا شواهد و قابل تصرف است”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>