اجتماعی فاصله در حال حاضر هنجار این دهلی هنرمند است کار را به رسانه های اجتماعی

با مناطق تعطیل در پی Coronavirus گسترش و مردم ماندن در خانه هنرمندان با استفاده از رسانه های اجتماعی مانند آنها خواهد یک فضای گالری. وجود دارد, عکسهای حال جریان, البته, اما همچنین کوتاه و در عین حال آموزنده ویدئوها با تاکید بر آموزش به مردم در مورد آثار هنری.

امروز در دنیا گنجشک روز روپا سامره یک گنجشک عاشق که عمل از او شاهپور صیفی جات, استودیو, نمایش خواهد او اکریلیک بر روی بوم نقاشی در Instagram (@rupasamaria) و یک فیلم کوتاه در Facebook (به دنبال یک پرنده تماس بگیرید).

“نسل امروز ممکن است به عنوان آشنا با خانه اسپارو از روی علاقه به chidiya توسط دهلی نو-wallahs که در 1970s و 1980s. متاسفانه با شهرنشینی سریع این خانه کوچک مهمانان از بین رفته اند از زندگی ما است. گنجشک است و نه فقط یک پرنده اما احساسات متصل به محل تماس با ما صفحه اصلی. به از نو خلق کردن این احساسات من نمایشگاه پنج تا از بهترین گنجشک در رسانه های اجتماعی می گوید:” روپا. نقاشی های او را لمس سنسور که بازی پرنده صدا از طریق بلندگو کوچک است که او را نشان می دهد آنلاین.

Rupa Samaria

روپا سامره

با سنگین قلب روپا لغو دومین نمایش انفرادی یک پرنده تماس را در هنرهای تجسمی گالری هند زیستگاه مرکز ساعت پس از دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, اعلام که هیچ رویداد اجتماعی با بیش از 50 نفر اجازه داده می شود.

Female and male sparrows

زن و مرد گنجشک

روپا احساس می کند که مردم می تواند به ایجاد ارتباط با او نقاشی های آنها به عنوان الهام گرفته شده از زندگی واقعی تجربه تماشای خانه گنجشک ساختمان لانه بر طرفداران از خانه در پتنا خسته کننده کانال جاده ها است. وقتی که او رفت به دهلی نو در سال 1993 تعجب آنچه در این شهر جدید را در فروشگاه برای او غافلگیر شده بود وقتی او استقبال شد توسط گنجشک در ساعت صبح. “آن روز من در بیشتر کایلاش. این مخفی کردن و به دنبال با گنجشک ادامه داد: 10 سال است.

پرنده اعلام شد دهلی دولت پرنده در سال 2012 پس از آن وزیر شیلا Dikshit.

او علاقه به پرندگان افروخته شد که به عنوان یک معلم در مدرسه سفارت آمریکا در دهلی نو, او به همراه دانش آموزان در کلاس V به Ranthambore برای چهار سال در یک ردیف. او در زمان یک تعداد عکس در طول این سفر است. این قرار گرفتن در معرض سوار او را زنده پرندگان روی بوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر