زن متهم برای تماس با 911 در فرشته پرنده

یک زن که به نام پلیس و به دروغ متهم یک آفریقایی-آمریکایی از تهدید زندگی خود را پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را در پارک مرکزی نیویورک است که با عنوان جرم جنایی متهم بیش از این حادثه دادستان منطقه منهتن روز دوشنبه گفت:.

امی Cooper, 41, که اقدامات در مارس 25 ثبت شد در یک ویدیو که ویروسی رفت و لمس کردن بحث در مورد سفید “امتیاز” است که متهم با تشکیل پرونده گزارش نادرست بزه کلاس مجازات تا یک سال در زندان است.

دادستان منطقه منهتن Cy ونس گفت: کوپر است که انتظار می رود به arraigned در اکتبر 14.

“ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو” ونس در بیانیه ای گفت.

یک وکیل برای کوپر نمی تواند بلافاصله شناسایی شود.

 

این حادثه هم زده گسترده مکالمات در مورد نژاد پرستی و چگونه مردم سفید درمان مردم سیاه و سفید. آن رخ داده است چند ساعت قبل از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس وجود دارد دوخته گردن خود را.

کوپر شده بود راه رفتن سگ خود را در یک منطقه از پارک مرکزی شناخته شده به عنوان ربط هنگامی که او مواجه می شوند مسیحی کوپر یک مرد سیاه و مشتاق پرنده دیگر. مسیحی کوپر که مربوط است به امی کوپر خواسته خود را به دسته سه تایی سگ او و زمانی که او حاضر ارائه شده سگ رفتار میکند. این ویدئو نشان داد امی کوپر گفتن او او را به پلیس بگویید یک آفریقایی-آمریکایی بود و تهدید زندگی او بود که غلط, و سپس 911 تماس که در آن او با استفاده از “آفریقایی-آمریکایی” برای توصیف کوپر.

امی کوپر بود و اخراج از کار در فرانکلین تمپلتون یک روز پس از این حادثه وقتی او همچنین علنا عذرخواهی کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>