زن مجروح به پاکستان پوسته رو به جلو از مناطق در امتداد LoC, IB در J-K

45 ساله بود مجروح در یک شب توپخانه و شلیک توسط ارتش پاکستان در امتداد خط کنترل (LoC) و مرز بین المللی (IB) در Poonch و کتهوا مناطق جامو و کشمیر, مقامات گفت.

Saleema Bi ساکن Lanjout ایجاد شد و ضربه توسط تراشه زمانی که یک خمپاره منفجر شده در نزدیکی خانه او در Balakote بخش از Poonch منطقه در اواخر شنبه شب, مقامات گفت.

آنها گفتند: زن را نجات دادند توسط یک تیم مشترک از ارتش و پلیس و پرسنل بهداشت کارگران در میان شدید توپخانه و تخلیه به یک بیمارستان که در آن وضعیت او اظهار داشت به ثبات.

Balakote همراه با Mendhar شاهد سنگین و شلیک توپخانه ای از آنسوی مرز برای چند ساعت شنبه شب مجبور قوی و در خور تلافی هندی, ارتش, مقامات گفت.

چند خانه آسیب دیده بودند در پاکستان آنها اضافه شده است.

همچنین بخوانید: ارتش پاکستان شاخه های پایین هندی دار کوادکوپتر

مقامات گفت Hiranagar بخش در طول IB در کتهوا منطقه از جامو منطقه نیز مسئولیت سنگین تبادل آتش بین پاکستان رنجرز و مرز نیروی امنیت (BSF) در طول شب.

پاکستان آغاز آتش بس نقض توسل به شلیک سه مهاجم مناطق از جمله کارول Matrai, Faqeera و Chandwa حدود 9 p. m., رسم تلافی BSF امنیت IB گفتند.

به گفته مقامات پاکستانی رنجرز با استفاده از خمپاره به هدف قرار دادن پست ها و روستاها باعث وحشت در میان ساکنان مرز که مجبور شدند به پناهگاه در پناهگاه زیرزمینی است.

دو گاو مجروح شدند و با حضور به توسط تیم پزشکی پس از شلیک متوقف شده حدود 4 صبح گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید